הסברים איך לעשות אפקטים בפוטושופ למתחילים בחינם

//הסברים איך לעשות אפקטים בפוטושופ למתחילים בחינם

כמה מילים על עולם העיצוב הגרפי תוך שימוש בתוכנות הגרפיות של חברת אדובי הסברים איך לעשות אפקטים בפוטושופ למתחילים בחינם

פוטושופ היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת שאין מי שלא שמע עליה, אין מי שלא נחשף אליה בדרך זו או אחרת גם אם הוא לא עשה או עושה בה שימוש. היום בעידן הדיגיטלי יש יותר ויותר תוכנות ואפליקציות לעיבוד גרפי של תמונות, אך כולן נחשבות לחובבניות לעומת פוטושופ. הסיבה פשוטה, אדובי החברה לייצור תוכנות בעיצוב גרפי שעומדת מאחורי התוכנה לא פיתחה אותה לחובבנים (אם כי גם) אלא בראיה מקצועית לגמרי. זו תוכנה שכל צלם מקצועי חייב להכיר והיא יכולה לעשות פלאים לצילומים שלו, וכמובן כל מעצב גרפי צריך אותה. זו תוכנה אשר ניתן לעבוד בה לבד או יחד עם תוכנות בעיצוב אחרות של חברת אדובי – חברת תוכנות הגרפיקה המובילה בעולם.

מה לומדים בשיעורים חינם בגרפיקה ממוחשבת?

הסרטון שלפניכם הוא עוד סרטון מקצועי בעיבודי גרפיקה דיגיטלית מבית מכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה ממוחשבת אונליין בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי. בסרטון תוכלו להכיר את תוכנת PHOTOSHOP עוד קצת, ותוכלו ללמוד אותה לעומק ובעיקר תלמדו איך להכין אפקטים מרהיבים. הסרטון מיועד למתחילים והוא לוקח אתכם צעד אחר צעד אל עבר ההצלחה. הוא מסביר בצורה פשוטה את השלבים ואת האפשרויות השונות וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לצפות בו ולעשות מה שהוא מלמד. אך לימוד בלבד לא מספיק ואם אתם רוצים להיות מאסטרים בפוטושופ, תצטרכו לתרגל עוד ועוד את התוכנה. אז קדימה למה אתם מחכים?

בשיעורים חינם בגרפיקה ממוחשבת

מה תוכלו לעשות עם פוטושופ?

פוטושופ היא תוכנה שניתן לעשות בה שימוש כחובבנים וניתן באמצעותה לקחת תמונות ולשדרג אותן, להוסיף להן אפקטים מיוחדים, לתקן תמונות ועוד. אך כפי שציינו פוטושופ היא קודם כל תוכנה לאנשי מקצוע, פוטושופ מאפשרת לצלמים לקחת את התמונות שלהם ולשדרג אותן מה שיעלה את ערכן בעיני הלקוחות ומה שישווק את הצלמים, היא מאפשרת להם גם להציע ללקוחות שלהם אלבומים מעוצבים דיגיטלית או לספק למי שרוצה להיות מעצב אלבומים עבודה, היא מאפשרת למעצבים גרפיים לעבוד על תמונות ולשלב אותן בעבודות שלהן, ומאפשרת לפרסומאים לעשות מניפולציות שונות לטובת הלקוחות שלהם. אם ניקח דוגמא ליישום שלה בשטח, ניתן לראות אותה בעולם הדוגמנות, שם לוקחים תמונות של דוגמניות ומשפרים את התמונות בכדי שהן תיראנה מושלמות.

איך לומדים עיצוב גרפי און ליין?

לימודי און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו בפוטושופ, יהיו נוחים ופשוטים. הם יאפשרו לכם להתקדם בקצב שלכם ולא להיות תלויים בכיתה, יאפשרו לכם ללמוד מתי שנוח לכם, ויאפשרו לכם להמשיך את שגרת החיים שלכם ולא לעצור אותם לרגל הלימודים אלא ללמוד מתי שנוח לכם. הלימוד הוא באמצעות תוכנה ייעודית אשר מחברת בין שני המחשבים וכך הלימוד הוא שיעור פרטי של ממש. במכללת סולו עיצוב גרפי תכינו תיק עבודות מרשים אותו תוכלו להראות למעסיקים או ללקוחות פוטנציאליים ותוכלו לשווק את עצמכם.

מהי מניפולציה גרפית?

מניפולציה גרפית מאפשרת להעביר דרמטיות לכל סגנון עבודה כזה או אחר. במיוחד היום שיש פרסומות מכל עבר ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם צריכים המעצבים הגרפיים לתת את המעבר. תוכנת פוטושופ תוכנה מדהימה להכנת מניפולציות ומה שאנחנו רואים בסרטון כאן לקחנו אות והכנסנו תמונות כדי להעביר את הדרמטיות בצורה הנכונה. טכניקה זו יכולה להעביר את המסר החברתי או המכירתי ולקדם בשיטה הזאת כל פרסומת או מעבר של גולשים לאתר במידה ואתם רוצים לקדם את האתר אינטרנט של בעלי העסקים. השימוש היה בסרטון בעבודה עם מסכות בתוכנת הפוטושופ וזה מתאים לאנשים שקצת יודעים את התוכנה תוך שימוש בשכבות לכל אורך העבודה.

לאחר שיצרנו את המניפולציה על כיתוב אחד השתמשנו באפקטים של מראות דרך כלי הטרנספורמציה בתוכנת הפוטושופ מה שקיבלנו את אותו סגנון עיצוב רק בכיוון שונה. כל הגרפיקה השתכפלה וכמות השכבות גדלה כפול מה שגרם למשקל הקובץ ממש גדול. כדי להעביר את זה לבית דפוס מומלץ לכווץ את הקובץ על ידי שיטוח השכבות בתפריט השכבות בחלק העליון של חלון העבודה F7.

לעצב גרפיקה בצורה נכונה תוך שמירה על חוקי העיצוב

כדי לעצב גרפיקה בצורה הנכונה נצטרך תחילה להבין מהו המסר החברתי או השיווקי  שאתם רוצים להעביר. לאחר הבנה מעמיקה של נושאים אלה צריכים לדעת שאנו מעצבים עבור קהל יעד ונצטרך להתאים על פי תורת הצבעים את הצבעים הכי נכונים לקהל היעד כדי להעביר את המסרים בצורה נכונה. שימוש בצבעים לא נכונים יעשו את הפעולה ההפוכה ויגרמו לנזק לבעלי העסקים. שמירת החוקים בעיצוב גרפי גורמים למודעה להיראות טוב ולהיות ממותגת מה שבעלי העסקים רוצים מלכתחילה לפני שהם פונים אליכם. נקודה חשובה מאוד זה שמירת החוקים בעיצוב גרפי תהיה לא רק בשימוש בצבעים אלה על-ידי סידור של אלמנטים ביחס לאלמנטים אחרים מה שקוראים   בשפה המקצועית קומפוזיציה גרפית. קומפוזיציה לא רק בסידור אלמנטים אלה בהרכב של צבעים חזקים לעומת צבעים חלשים יותר להעברת המסר בצורה ברורה יותר והעצמה של הגרפיקה.

דוגמה לעיצוב גרפי – במידה ויש לכם סלוגן מסוים אז הסלוגן יהיה בצבע חזק והדברים הפחות נחוצים בגרפיקה הפרסומית יהיו בצבעים יותר חלשים. טכניקות בעיצוב גרפי נלמדות במסלול לימודי עיצוב גרפי או בלימודי תוכנה בלבד. ברגע שאתם נרשמים לקורס photoshop או כל קורס גרפי אחר עליכם להבהיר ליועצי הלימודים בדיוק מה אתם רוצים כדי לאפשר לכם לקבל קורס מקצועי לפרסום או עריכת תמונות. ההבדלים הם מאוד גדולים בין 2 מסלולים אלה היות וצלמים לא צריכים ללמוד את תחום עיצוב גרפי ולהתמקד בעיבוד גרפי של תמונות בקורס.

ללמוד אונליין את תוכנת הפוטושופ או כל תוכנה אחרת בעיצוב גרפי עם המורה הפרטי שלך איך זה קורה בפועל

הלימודים בבית הספר במתכונת של שיעורים פרטיים מורה מול  סטודנט. למידה פרטית ואישית מאפשרת לתלמיד להגיע לרמות מאוד גבוהות בתוכנה כה גדולה כמו פוטושופ. אחוזי הצלחה מאוד גבוהים כי כל היחס מופנה ישירות לסטודנט. הלימודים הם לא רק לימודי פקודות אלה לימוד ויישום של טכניקות בעיצוב לפיתוח הכישרון העיצוב ליצירתיות מתמשכת בתוכנות גרפיות של חברת אדובי.

שיטת הלימודים בבית הספר היא אונליין בצורה מקוונת. בית ספר מספק לסטודנטים תוכנת חיבור שמאפשר למורה האישי ללמד אתכם אחד על אחד תוך שליטה על העכבר שלכם במחשב. שיתוף המסכים מאפשר למורה לעבוד ישירות על תוכנת הפוטושופ ולהזיז לכם את העכבר לכל כיוון. השיחה מתבצעת דרך המחשב בדיוק כמו כל תוכנת וידאו או שמע. במהלך השיעור המורה יסביר לכם איך מעצבים תמונות או גרפיקה ולאחר הסבר של המורה אתם תצטרכו לבצע תרגילים מקצועיים כדי לראות שאתם באמת מבינים את החומר במלואו.  במידה ויש נושא או קושי בתרגיל מסוים המורה יסביר לכם שוב וישנן לכם את כל השלבים צעד אחר צעד בצורה הנכונה. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים על מגוון מסלולי הלימוד אונליין בתחום עיצוב גרפי ובניית אתרים –  תקשורת חזותית. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בשיעור ההסבר מדהימים שהכנו במיוחד עבורכם המתאימים לכל הרמות בעיצוב גרפי.

2019-10-10T00:43:17+03:00