הסברים איך לעשות אפקטים בפוטושופ למתחילים בחינם

הסברים איך לעשות אפקטים בפוטושופ למתחילים בחינם

פוטושופ היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת שאין מי שלא שמע עליה, אין מי שלא נחשף אליה בדרך זו או אחרת גם אם הוא לא עשה או עושה בה שימוש. היום בעידן הדיגיטלי יש יותר ויותר תוכנות ואפליקציות לעיבוד גרפי של תמונות, אך כולן נחשבות לחובבניות לעומת פוטושופ. הסיבה פשוטה, אדובי החברה לייצור תוכנות בעיצוב גרפי שעומדת מאחורי התוכנה לא פיתחה אותה לחובבנים (אם כי גם) אלא בראיה מקצועית לגמרי. זו תוכנה שכל צלם מקצועי חייב להכיר והיא יכולה לעשות פלאים לצילומים שלו, וכמובן כל מעצב גרפי צריך אותה. זו תוכנה אשר ניתן לעבוד בה לבד או יחד עם תוכנות בעיצוב אחרות של חברת אדובי – חברת תוכנות הגרפיקה המובילה בעולם.

בשיעורים חינם בגרפיקה ממוחשבת

מה לומדים בשיעורים חינם בגרפיקה ממוחשבת?

הסרטון שלפניכם הוא עוד סרטון מקצועי בעיבודי גרפיקה דיגיטלית מבית מכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה ממוחשבת אונליין בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי. בסרטון תוכלו להכיר את תוכנת PHOTOSHOP עוד קצת, ותוכלו ללמוד אותה לעומק ובעיקר תלמדו איך להכין אפקטים מרהיבים. הסרטון מיועד למתחילים והוא לוקח אתכם צעד אחר צעד אל עבר ההצלחה. הוא מסביר בצורה פשוטה את השלבים ואת האפשרויות השונות וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לצפות בו ולעשות מה שהוא מלמד. אך לימוד בלבד לא מספיק ואם אתם רוצים להיות מאסטרים בפוטושופ, תצטרכו לתרגל עוד ועוד את התוכנה. אז קדימה למה אתם מחכים?

מה תוכלו לעשות עם פוטושופ?

פוטושופ היא תוכנה שניתן לעשות בה שימוש כחובבנים וניתן באמצעותה לקחת תמונות ולשדרג אותן, להוסיף להן אפקטים מיוחדים, לתקן תמונות ועוד. אך כפי שציינו פוטושופ היא קודם כל תוכנה לאנשי מקצוע, פוטושופ מאפשרת לצלמים לקחת את התמונות שלהם ולשדרג אותן מה שיעלה את ערכן בעיני הלקוחות ומה שישווק את הצלמים, היא מאפשרת להם גם להציע ללקוחות שלהם אלבומים מעוצבים דיגיטלית או לספק למי שרוצה להיות מעצב אלבומים עבודה, היא מאפשרת למעצבים גרפיים לעבוד על תמונות ולשלב אותן בעבודות שלהן, ומאפשרת לפרסומאים לעשות מניפולציות שונות לטובת הלקוחות שלהם. אם ניקח דוגמא ליישום שלה בשטח, ניתן לראות אותה בעולם הדוגמנות, שם לוקחים תמונות של דוגמניות ומשפרים את התמונות בכדי שהן תיראנה מושלמות.

איך לומדים עיצוב גרפי און ליין?

לימודי און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו בפוטושופ, יהיו נוחים ופשוטים. הם יאפשרו לכם להתקדם בקצב שלכם ולא להיות תלויים בכיתה, יאפשרו לכם ללמוד מתי שנוח לכם, ויאפשרו לכם להמשיך את שגרת החיים שלכם ולא לעצור אותם לרגל הלימודים אלא ללמוד מתי שנוח לכם. הלימוד הוא באמצעות תוכנה ייעודית אשר מחברת בין שני המחשבים וכך הלימוד הוא שיעור פרטי של ממש. במכללת סולו עיצוב גרפי תכינו תיק עבודות מרשים אותו תוכלו להראות למעסיקים או ללקוחות פוטנציאליים ותוכלו לשווק את עצמכם.

 

2019-08-04T17:44:21+03:00