הסברים איך לעשות טקסט סביב צורה באילוסטרייטור כיתוב על עיגול

//הסברים איך לעשות טקסט סביב צורה באילוסטרייטור כיתוב על עיגול

הסברים איך לעשות טקסט סביב צורה באילוסטרייטור כיתוב על עיגול

אם אתם צופים בסרטון זה, סביר להניח שיש לכם איזו שהיא נגיעה לעיצוב גרפי אם לא אז אתם מתעניינים בתחום. עיצוב הוא אכן תחום מרתק, תחום עם המון אפשרויות ועם אין סוף דמיון. בשביל לקיים את הדמיון הזה צריך כלים ויש תוכנות שונות שעוסקות בתחום ואחת מהן היא תוכנת אילוסטרייטור הידועה. אילוסטרייטור היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי ובסרטון זה תוכלו ללמוד עליה לעומק. תוכלו ללמוד איך לעשות שימוש בטקסט ואיך לשלב אותו עם צורה, אך לעשות כיתוב על עיגול ועוד דברים רבים אחרים. כל מה שנדרש מכם הוא להקשיב לחומר הנלמד ולתרגל אותו שוב ושוב. תרגול חוזר הופך את הפעולה לטבע שאני ואכן, תוכלו לעשות לא מעט דברים באילוסטרייטור אם תתרגלו את הנלמד

מה היא תוכנת אילוסטרייטור

מה היא תוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי מערכות, תוכנה אחות לתוכנות אחרות כמו פוטושופ, אינדיזין, פלאש, דרימוויבר ואחרות שגם הן פותחו על ידי חברת אדובי. אילוסטרייטור היא תוכנה אשר ניתן באמצעותה לעצב תלת מימד, גרפים ולוגואים ויש לה ייחודיות אחת והיא ייחודיות מנצחת גם על פני פוטושופ. זו תוכנה ווקטורית ולא תוכנה שעובדת על פיקסלים. מה זה אומר? פוטושופ היא על פיקסלים וככל שמגדילים תמונה הפיקסלים נמרחים מה שאומר שכל התמונה נמרחת. בפועל זה אומר שאי אפשר להפיק פוסטר גדול או שלט חוצות על ידי פוטושופ. אילוסטרייטור לעומת פוטושופ היא תוכנה ווקטורית, תוכנה שאינה עובדת על פיקסלים ולכן ניתן להדפיס בכל גודל שהוא. אם אתם רואים שלט גדול מתנוסס מעל עזריאלי, דעו לכם שהוא עוצב באמצעות אילוסטרייטור.

עיצוב – המקצוע של המחר

עיצוב גרפי הוא המקצוע של היום ושל המחר, הוא מקצוע שיש לו ביקוש גובר והולך וצריך מעצבים בעולם הפרסום, האינטרנט, הדפוס, העיתונות ואיפה לאלהיות מעצב גרפי זה להיות עם אין סוף עבודה, להיות עם עניין ועם מוטיבציה להתפתח עוד ועוד. אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי הנה דרך מצוינת לעשות את זה, ללמוד און ליין עם מורה פרטי אחד על אחד במכללת סולו.

לימודים עיצוב גרפי און ליין

ברוכים הבאים למכללת סולו עיצוב גרפי המכללה המובילה בישראל ללימודי עיצוב גרפי אחד על אחד עם מורה פרטי. שיטת הלימוד היא כזו, עושים שימוש בתוכנה מתקדמת אשר מחברת בין מחשבו של המורה לבין מחשבו של התלמיד. כל אחד יושב בביתו עם מיקרופון ואוזנייה ובאמצעות התוכנה הוא מתחבר לשני. כך מתנהל לו שיעור פרטי וכך כל אחד יושב לו בנוחות במקום שלו. לא צריך לצאת מהבית, לא צריך לעמוד בפקקים, לא צריך לחפש חנייה ולא לצאת מוקדם מהעבודה. שיטת לימודי האון ליין הוכחה כיעילה ביותר ומאות הבוגרים של המכללה יעידו על כך.

הסברים איך לעשות טקסט סביב צורה באילוסטרייטור כיתוב על עיגול

2019-07-28T12:33:46+03:00