הסברים על הכנת מסגרות מעוצבות לאלבום דיגיטלי או לכל עיצוב גרפי אחר

אחד העיצובים שהם באמת יכולים לתרום לכל אלבום דיגיטלי או עיצוב גרפי זה עיצובים של מסגרות מעוצבות לתמונות בצורה יפה ומשודרגת, הרי להכניס תמונות ולעשות מסגרת פשוטה של צבע עבר עבר מהעולם, אנחנו נראה לכם איך בכמה דקות פשוטות תוכלו לעצב אלבום דיגיטלי לחתונה או בר מצווה ולעשות את זה קצת בצורה אחרת. כמובן שלאחר שתלמדו את הטכניקה הזאת להכנת מסגרות מעוצבות לתמונות תוכלו להשליך את זה לאין ספור תמונות שונות.

הסברים על הכנת מסגרות עם תמונות מעוצבות שלב אחר שלב

מה שעשינו כאן השתמשנו בתוכנת פוטושופ לביצוע אלבום דיגיטלי, כלי העבודה היו מאוד פשוטים ובסיסיים של תוכנת הפוטושופ, כגון כלי הלאסו ושימוש בפילטרים, כלי הלאסו הוא כלי בחירה שמאפשר לכם לבחור אזורי עבודה לכל מטרה שרק תרצו, כלומר אתם בוחרים עם הכלי את האזור ולאחר מכן מחליטים מה לעשות איתו, זה יכול להיות מחיקה או צביעה או שימוש בכל פילטר עיצוב שרק תרצו, כדי שהכלי יעבוד לכם בצורה טובה עליכם לבחור את האזור עם פקודות ריכוך, תוכלו לראות שהשתמשנו כדי לטשטש את האפקט כדי שלא ישפיע בצורה חזקה עם פקודת פדר בפוטושופ, FEATHER, פקודה זו מאפשרת לכם לשלב את האפקט בצורה יותר חלקה ולא גסה, כלומר אם לא תשתמשו בפקודה זאת יראו את ההבדלים של האפקטים בצורה גסה ולא נעימה. תוכלו לצפות בעוד אין ספור סרטונים ושיעורי וידאו המלווים בהסברים על תוכנת הפוטושופ בחינם.

לימודים אחד על אחד בתוכנת הפוטושופ עם מורים פרטיים אונליין

אמנם הסרטון לא משקף את כל מסלולי הלימוד בעיצוב גרפי או בגרפיקה ממוחשבת אבל הוא אכן משקף את היצירתיות של המעצבים הגרפיים, מעצבים גרפיים לא תמיד צריכים לדעת את כל התוכנה על בורייה כדי להוציא עיצובים גרפיים יפים, כל מה שאתם צריכים זה לדעת כיצד לשלב את האפקטים שלמדתם עם אפקטים גרפיים אחרים. במסגרת לימודי עיצוב גרפי אצלנו תוכלו ללמוד את כל מסלולי הלימוד ללימודי תעודה, החל מלימוד תוכנת הפוטושופ בלבד עד מסלולי לימודי של מעצבים גרפיים ללימודי תעודה, אתם מוזמנים לבקר בכל מסלולי הקורסים שלנו וליצור איתנו קשר עוד היום ולברר על למידת מסלולי הלימוד מהבית אחד על אחד בצורה פרטית ואישית עם מורים פרטיים אונליין, צפייה נעימה!

 

 

2017-09-04T20:30:33+03:00