הסבר אילוסטרייטור עיצוב במברשות להכנת לוגואים למתחילים

//הסבר אילוסטרייטור עיצוב במברשות להכנת לוגואים למתחילים

הסבר אילוסטרייטור עיצוב במברשות להכנת לוגואים למתחילים

ברוכים הבאים לעוד סרטון מבית מכללת סולו, המכללה לימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי אונליין אחד על אחד המובילה בישראל. מכללת סולו עיצוב גרפי רואה את עצמה כסמן המרכזי של התחום בישראל וככזו ערך המוסף לתלמידים ולגולשים הוא בראש מעייניה ופועל יוצא מכך הוא הסרטונים מבית מדרשה. בסרטון שלפניכם תוכלו לעשות עוד צעד בעולם העיצוב הגרפי ובתוכנת אילוסטרייטור בפרט ואם אתם מתחילים או מתעניינים ללמוד אותה תוכלו להכיר את התוכנה לעשות צעדים ראשונים בטוחים בה. הסרטון פשוט קל להבנה והוא מצריך מכם צפייה בו ותרגול של החומר הנלמד, ולאחר מכן תוכלו להתקדם לעוד כלים מתקדמים יותר.

מה לומדים לעצב בסרטון ADOBE ILLUSTRATOR ?

בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד לעבוד עם מברשות באילוסטרייטור. למברשות תפקידים שונים והן מרכיב חשוב בעיצוב של לוגואים לעסקים, לוגואים יפים ובעיקר מרשימים. כל מעצב גרפי חייב לדעת להכין לוגו מכיוון שזהו לב ליבו של הפרסום של כל עסק ועסק, והוא צריך לדעת באילו כלים לעשות שימוש, איך לנצל את הצבעים השונים לטובתו, באיזה פונט וגודל של מלל להשתמש, ואיך בסופו של דבר הלוגו יעביר את המסר אותו רוצים להעביר. לוגו הוא מרכיב חשוב בכל חומר פרסומי שיוצא מבית העסק וזה יכול להיות ברושור, פוסטר, מכתב, פלאייר, דף נחיתה, אתר אינטרנט, דף פייסבוק וכדומה. אם אתם רוצים לדעת לנצל את תוכנת אילוסטרייטור בצורה מקסימלית קורס אילוסטרייטור און ליין של מכללת סולו הוא בשבילכם. הנה קצת מידע על הלימודים הללו.

מה לומדים לעצב בסרטון ADOBE ILLUSTRATOR

ללמוד גרפיקה ממוחשבת אילוסטירייטור אונליין.

נכון, גם צפייה בסרטונים היא לימוד און ליין כלשהוא, אך ציפייה בסרטונים לא מספיקה בשביל לדעת לעבוד עם התוכנה כמו שצריך. לימוד און ליין בשיטת מכללת סולו הוא לימוד אחד על אחד עם מורה פרטי, לימוד המאפשר לכם להכיר את התוכנה על בוריה ולעשות בה שימוש לצרכים שלכם. תוכלו באמצעותה לעצב גם גרפים ותלת מימד ותוכלו ללמוד מכל מקום ובכל זמן. כל מה שצריך בשביל לימוד און ליין הוא מחשב וחיבור לאינטרנט כמו גם מיקרופון ואוזנייה, ועם תוכנה מיוחדת תתחברו למורה.

יתרונות השיטה בעיצוב גרפי

לימוד און ליין נוח הרבה יותר ויעיל הרבה יותר מאשר לימוד בכיתה. קודם כל כי זהו לימוד פרטני, לימוד עם מורה שניתן לשאול אותו כל שאלה ולהתקדם בקצב של התלמיד. מעבר לכך ניתן ללמוד בכל זמן וזה יכול להיות גם בשעות הערב או ביום שישי. לא צריך להפסיד זמן עבודה ולא צריך לעמוד בפקקים, לחפש חנייה ולהגיע עצבנים לשיעורים.

למה דווקא לימודים עיצוב גרפי במכללת סולו?

קודם כל כי זו המכללה היחידה בישראל שמציעה לימודי עיצוב גרפי בשיטה הזו. מעבר לכך זו מכללה בעלת שם שמאות תלמידים סיימו לימודים בה בהצלחה, מכללה אשר גם מסייעת בהשמה לעבודה לאחר סיום הלימודים ועושה לכם את החיים לקלים.

 

2019-07-28T12:32:45+03:00