הסבר חינם איך חותכים חלק מהתמונה בפוטושופ CS6 מדריכים למתחילים

בסרטון שלפנים תוכלו לראות מדריך מפורט למתחילים שעוסק בתמונות ובחיתוך שלהן בפוטושופ. השיעור נועד למתקדמים אך בעיקרו הוא למתחילים, כך שגם אם אין לכם שום ניסיון בתוכנה זו סרטון זה יכול לסייע לכם. אם אתם רוצים להיכנס לתחום הגרפיקה או שאתם כבר חלק מתחום זה, הסרטון יכול להועיל לכם מאוד, ויכול לאפשר לכם לבצע חיתוך של תמונות צורה קלה ומהירה. כלי החיתוך בפוטושופ הוא כלי חשוב ביותר ואתם חייבים ללמוד אותו, והוא בסיסי בתוכנה. אך למה צריך בכלל להכיר אותו? מה אפשר לעשות איתו?
הסבר חינם איך חותכים חלק מהתמונה בפוטושופ

חיתוך תמונות – התמקדות בחלקים הטובים…

כשאתם מצלמים תמונה כלשהיא לעיתים חלקים ממנה יוצאים טוב וחלקים אחרים פחות. בלא מעט מן המקרים יש את מרכז התמונה ומסביב נכנסים לפריים כל מיני אובייקטים שלא מעניינים אותנו ולעיתים הם גם מפריעים לתמונה. בשביל זה יש את כלי החיתוך, כלי שמאפשר לחתוך את התמונה בצורה סימטרית ולהתרכז במה שיש במרכז התמונה, או שמאפשר לחתוך חלקים ממנה בשביל לעשות בהם שימוש לצרכים שונים. יש תמונות שצריך רק חלק מהן בשביל להטמיע אותן כחלק מקובץ אחר, ובעזרת הכלי הזה ניתן לעשות זאת.

מי יכול לעשות בכלי זה שימוש?

  • שימוש בתוכנת פוטושופ יכול להתאים הן לאנשי מקצוע והן לחובבנים שרוצים לעשות בה שימוש לצרכים שונים. השימוש בכלי החיתוך יכול להתאים למטרות שונות:
    חובבן – מי שמצלם ורוצה לחתוך מהתמונה שהוא צילם חלקים מיותרים, ורוצה להוציא ממנה את החלקים האיכותיים יותר.
    מעצב גרפי – אחד שצריך לעשות שימוש בחלקים מקבצים שונים בכדי לבנות מהם משהו חדש בקובץ חדש. אחד כזה יעשה שימוש נרחב בכלי החיתוך.
    צלם מקצועי – אחד שרוצה להוציא מהפריים לו את המקסימום ורוצה “לנקות” אותו מכל מה שמיותר בו.
    תוכנת פוטושופ היא תוכנה מדהימה, והיא אחת מתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. מי שיידע לעשות שימוש נכון בתוכנה יוכל להפיק ממנה את המירב, ובשביל שימוש נכון מתחילים בלימוד בסיסי, ואת זה בדיוק בא הסרטוון לעשות – להקנות יידע בסיסי בשימוש בכלי חשוב זה.

2019-08-04T21:17:43+03:00