הסבר חינם איך לחתוך תמונות בפוטושופ CS6 למתחילים

תוכנת פוטושופ היא תוכנה מדהימה, הן למי שעוסק בגרפיקה כמקצוע והן למי שרוצה לעשות דברים יפים עם התוכנה הזו סתם כחובבן. בין אם אתה או את עושים שימוש בתוכנה כחובבנים ובין אם אתם מתחילים ונכנסים לעולם הגרפיקה, תוכנת פוטושופ וספציפית כלי החיתוך הם משהו שאתם צריכים ללמוד. בסרטון זה תוכלו לצפות בהסבר איך עושים שימוש בכלי החיתוך, ולמה הוא מתאים, איך מנצלים אותו לטובתנו ואיך הוא משתלב בעבודת הגרפיקה. הסרטון הינו פשוט וברור לביצוע וכל מה שצריך לעשות הוא לצפות בו ולעקוב אחר ההסברים, כמו גם לתרגל את הנאמר בו כמה שניתן. בסופו של דבר הוא מרחיב את הידע והוא מאפשר לבצע פעולות שונות בתוכנה.

מהו כלי החיתוך?

כלי החיתוך בתוכנת פוטושופ כשמו כן הוא, כלי המאפשר לחתוך תמונות. את החיתוך ניתן לבצע באופן יחסי לגודל התמונה כך שחלקים סימטריים מהשוליים שלה ייחתכו, וניתן לעשות בו שימוש בשביל לחתוך חלקים מאוד ספציפיים מן התמונה כך לדוגמא דמות מסויימת שצריך לחתוך מתמונה בשביל לעשות בה שימוש בגרפיקה מסויימת, וכך לדוגמא רקע של תמונה בשביל לעשות בו שימוש כרקע לתמונה אחרת. מי עושה שימוש בכלי זה? כל מי שעוסק בתמונות, בין אם הוא מעצב גרפי שצריך את כלי זה למטרות שהזכרנו עכשיו, ובין אם זה צלם שרוצה לחתוך מתמונות חלקים מיותרים שנכנסו לפריים, ובין אם זה חובבן העוסק בצילום ורוצה לשפר את התמונות שלו

מה היא תוכנת פוטושופ?

איך לחתוך תמונות בפוטושופ CS6 למתחילים

תוכנת פוטושופ היא התוכנה הפופולארית ביותר בעולם לעריכת תמונות. התוכנה היא פרי פיתוחה של חברת אדובי, אשר פיתחה לא מעט תוכנות גרפיקה, וביניהן: אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר וכמובן פוטושופ המדוברת כאן. תוכנת פוטושופ משמשת צלמים, גרפיקאים וכל מי שעוסק בצילום ועיצוב מכל כיוון שהוא, ושימוש נכון בה יכול לעשות פלאים. התוכנה משתדרגת בכל שנה ושנה ומי שרוצה לדעת לעשות בה שימוש נכון חייב לעקוב אחרי השינויים והשדרוגים שנכנסים בכל גרסה בה.

לימוד סרטון זה כמו גם סרטונים אחרים, מהווה אומנם נקודה אחת בים הכלים שמציעה התוכנה, אך אם אתם מתחילים בתחום אתם חייבים בין השאר להכיר את הכלי הזה.

2019-08-04T21:18:49+03:00