הסבר חינם איך לעשות תמונה בתוך טקסט באילוסטרייטור על ידי מסכות

//הסבר חינם איך לעשות תמונה בתוך טקסט באילוסטרייטור על ידי מסכות

הסבר חינם איך לעשות תמונה בתוך טקסט באילוסטרייטור על ידי מסכות

ברוכים הבאים לעוד סרטון מבית מכללת סולו, המכללה המובילה בישראל ללימודי עיצוב גרפי אונליין אחד על אחד עם מורה פרטי. אילוסטרייטור היא תוכנה שקיימת כבר שנים רבות, תוכנה שניתן באמצעותה לעצב אלמנטים שונים ויש לה כלים רבים. אחת האפשרויות הללו היא תמונה בתוך טקסט וזה נעשה על ידי מסכות, ובסרטון זה תוכלו ללמוד איך לעשות את זה. הסרטון מיועד הן למתחילים והן למתקדמים והוא מוסבר היטב ובצורה נקייה. אם תקשיבו לסרטון תשדרגו את היכולות שלכם באילוסטרייטור או שתיכנסו לעולם זה בצורה נכונה. כל מה שנדרש מכם הוא להקשיב לנאמר בו ולתרגל עוד ועוד אותו. אז קדימה למה אתם מחכים?

עיצוב לוגואים באילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה עם המון כלים, תוכנה שניתן באמצעותה לעצב גרפים, תלת ממד והיא בשימוש בעיקר לעיצוב לוגואים. לוגו הוא אלמנט עיצובי שכל עסק צריך, מכיוון שהלוגו מלווה את העסק בכל דבר שיוצא ממנו והוא זה שמייצג אותו ואמור להעביר איזה שהוא מסר. הוא יהיה על המוצר עצמו או על העטיפה שלו, הוא יהיה באתר האינטרנט, דף הפייסבוק, מכתבים שיוצאים מבית העסק, אריזות וכל דבר אחר. עיצוב לוגו דורש חשיבה על העיצוב עצמו ועל מה שהלוגו ישדר ולאיזה קהל יעד הוא יפנה ומצד שני הוא דורש יכולות טכניות גבוהות. יכולות טכניות גבוהות זה אומר בין השאר עבודה עם אילוסטרייטור. כדאי לכם ללמוד את התוכנה ואם אין לכם זמן לזה, הנה שיטת לימוד שמתאימה במיוחד וכל אחד מצליח באמצעותה.

הסבר חינם איך לעשות תמונה בתוך טקסט באילוסטרייטור על ידי מסכות

ללמוד  עיצוב גרפי און לייןמה זה בכלל?

כולנו מכירים את שיטת הלימוד המסורתית, שיטת הלימוד בכיתה עם תלמידים נוספים במקום ובזמן שנקבעים לכולם. בשיטת לימוד כזו אם מישהו לא מצליח להדביק את החומר הוא נשאר מאחורה, וכך גם מי שנעדר מחלק מהשיעורים. בנוסף, צריך להתאים את החיים לשיעורים מכיוון שצריך לפעמים לצאת מוקדם מהעבודה וזה יוצר לא מעט בלאגן וגורם ללא מעט נשים לוותר. לימוד און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו הוא אחר, הוא לימוד באמצעות תוכנה אשר מחברת בין מחשבו של המורה לבין מחשבו של התלמיד, תוכנה אשר כל מה שצריך בשבילה הוא מחשב ומיקרופון כמו גם אוזנייה. בשיטה זו השיעורים נקבעים בהתאם לזמן המתאים ביותר למורה ולתלמיד וכך התמיד לא יפסיד שיעורים. כל אחד יושב בביתו עם כוס קפה ואין שיטת לימוד נוחה מזו, והיא לא נופלת באיכותה מהשיטה המסורתית.

ללמוד ADOBE ILLUSTRATOR ONLINE און ליין במכללת סולו

אם אתם רוצים ללמוד אילוסטרייטור און ליין, מכללת סולו היא בשבילכם. המורים הטובים ביותר בארץ יחד עם רמה מקצועית גבהה מאוד הם אלו שהופכים את המכללה למובילה בתחומה. אז קדימה למה אתם מחכים?

שיעור חינם ומדהים ביותר בתוכנת האילוסטרייטור איך לעשות מסכות המטרה להכניס תמונה לתוך עיגול או לתוך תיבת טקסט – הסבר חינם איך לעשות תמונה בתוך טקסט באילוסטרייטור על ידי מסכות

 

2019-07-28T12:30:51+03:00