הסבר חינם מדריכים באילוסטרייטור CS6 CC CS5 איך כותבים אפקט עיוות על טקסט.

//הסבר חינם מדריכים באילוסטרייטור CS6 CC CS5 איך כותבים אפקט עיוות על טקסט.
אם אתם רוצים לדעת איך כותבים אפקט עיוות על טקסט הגעתם למקום הנכון. בסרטון שלפניכם תקבלו הסבר מעמיק על איך עושים את זה כמו שצריך ובצורה הפשוטה ביותר. הסרטון מיועד הן למתחילים והן למתקדמים ותוכלו ללמוד ממנו המון, ותרגול שלו כמובן יעשה את העבודה. כל מה שנדרש מכם הוא צפייה בחומר הנלמד, הבנה שלו וכפי שציינו תרגול שלו, ואתן מרוויחים עוד כלי שאם יודעים בתוכנת אילוסטרייטור, ועוד אפקט שאתם יודעים לעשות בעצמכם.
. גרפיקאים התאהבו בתוכנה הזו בגלל סיבה עיקרית

אילוסטרייטור – כל הכלים שמעצב גרפי צריך

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה מדהימה, תוכנה שיש לה כל כך הרבה כלים שמאפשרים למעצבים גרפיים לעשות את עבודתם בצורה טובה. התוכנה היא של חברת אדובי אשר ייצרה בין השאר גם תוכנות אחרות כמו פוטושופ המוכרת, אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר ואחרות. תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה הטובה ביותר לעבודות תלת מימד כמו גם עיצוב לוגואים ויצירת אפקטים ייחודיים. גרפיקאים התאהבו בתוכנה הזו בגלל סיבה עיקרית – היכולת לבצע לא מעט עבודות בלי צורך בשילוב של תוכנות אחרות, מה שעושה אותה לנוחה במיוחד ולמבוקשת במיוחד.

למצוא את משרת חלומותיכם…

אם אתם מעצבים גרפיים ורוצים להיות שכירים, יש לא מעט מקומות עבודה שירצו אתכם, מהם חברות בניית אתרים, חברות פרסום, חברות קידום אתרים, ובעצם כל מי שצריך להוציא חומרים גרפיים רבים במהלך העבודה שלו. אם אתם רוצים להגיע לגדולות ורוצים לקבל הצעות עבודה משמעותיות, אתם חייבים בין השאר להכיר גם את תוכנת אילוסטרייטור וחייבים לדעת לעשות בה שימוש בעבודה היום יומית. הכרת התוכנה באופן מעמיק כמו גם תוכנות גרפיות אחרות, והצגת תיק עבודות מרשים, יקדמו אתכם אל משרת חלומותיכם.
אם אתם רוצים אם כן להתמקצע בתוכנה, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם, וילמד אתכם כלי חשוב. אפקט עיוות על טקסט יכול להיות בשימוש בלא מעט מהעבודות אותן אתם עושים ואתם חייבים להתמקצע בכלי זה כמו גם באחרים בכי להיות הטובים ביותר עם הידע הרב ביותר.

2019-07-28T18:03:04+03:00