הסבר חינם מדריכים לאילוסטרייטור CS6 CC CS5 שיעור וידאו הכנת פרח בתוך טקסט ללוגו.

//הסבר חינם מדריכים לאילוסטרייטור CS6 CC CS5 שיעור וידאו הכנת פרח בתוך טקסט ללוגו.
אם אתם רוצים להתמקצע בתוכנת אילוסטרייטור ורוצים להיות הטובים ביותר, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בסרטון תוכלו ללמוד איך מכינים פרח בתוך טקסט, איך עושים את זה בדרך הקלה והפשוטה כך שתוכלו ליצור לוגואים מדהימים. תוכנת אילוסטרייטור מציעה למעצבים גרפיים אפשרויות שונות ועיצוב לוגו הוא אחד מהן. כל מה שנדרש מכם הוא לצפות בסרטון, להפנים אותו וכמובן לתרגל את הנלמד בו כמה שאם יכולים. בסופו של דבר תדעו לעצב לוגואים ברמה גבוהה יותר ובהתאם יהיה תיק העבודות שלכם.
פרח בלוגו

מי צריך בכלל לוגו?

אך מי צריך בכלל לוגו? כל עסק צריך. בניית מיתוג של עסק היא עבודה מורכבת וכזו שלוקחת זמן, והמיתוג של העסק צריך לשדר עיצוב אחיד. חלק מאותו עיצוב הוא עיצוב הלוגו, וללוגו יש תפקיד חשוב ביותר – הוא זה שאמור לשדר תחושה מסוימת לזה שרואה אותו או ללקוח הפוטנציאלי, הוא זה שאמור בין שאר החומרים הפרסומיים לשדר מקצועיות ורצינות, והוא זה שאמור לשדר בעיקר ביטחון מה שכל לקוח פוטנציאלי צריך. כל עסק שמכבד את עצמו צריך לוגו ואת הלוגו הזה שמים בכל חומר פרסומי או אחר שיוצא מהעסק. זה אומר כמובן באתר האינטרנט שאמור להיות עם הלוגו ובאותם צבעים שלו, זה אומר בחותמת המייל, זה אומר בהצעות המחיר שמוציא העסק ובכל דבר אחר. יש כל כך הרבה דרישה ללוגואים אך גם כל כך הרבה מעצבים, שאתם חייבים להיות ברמה אחת מעל כולם, ואתם חייבים המון יידע לשם כך, והסרטון הזה הוא חלק מאותה צבירת יידע בשבילכם כך שתוכלו לעצב לוגואים ברמה גבוהה מאוד ולקבל לא מעט הצעות עבודה.
תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה מדהימה, תוכנה שמאפשרת ליצור גם עבודות תלת מימד ועבודות אחרות. אך כל מעצב גרפי יגיד לכם שלוגואים הם הדבר החשוב ביותר שניתן לעשות עם התוכנה, ויתרון נוסף שלה הוא שהיא לא דורשת מעורבות של תוכנות אחרות ונין לעבוד עליה בלבד.

2019-08-07T09:20:26+03:00