הסבר חינם פטרן בתוך טקסט באילוסטרייטור – מדריכים למעצבי אופנה ולמעצבים גרפיים.

//הסבר חינם פטרן בתוך טקסט באילוסטרייטור – מדריכים למעצבי אופנה ולמעצבים גרפיים.
אם אתם רוצים להכיר את כלי הפטרן כמו גם כלים אחרים באילוסטרייטור, הגעתם למקום הנכון. אילוסטרייטור היא תוכנה שכל מעצב גרפי עושה בה שימוש ואם אתם רוצים גם כן להתמקצע בה אתם חייבים לראות בין השאר את הסרטונים הללו. בסרטונים תקבלו הדגמה על איך לעשות שימוש נכון בכלי הפטרן ובעיקר איך לשלב אותו בעיצובים שלכם בין אם אתם מעצבי אופנה ובין אם אתם מעצבים גרפיים. כל מה שנדרש מכם הוא לשבת נוחות, לצפות במדריכים וכמובן לתרגל את החומר הנלמד כמה שיותר, והנה, הרווחתם עוד כלי שתוכלו לעשות בו שימוש ולעבוד בצורה חלקה.
אילוסטרייטור ומעצבי אופנה

אילוסטרייטור ומעצבי אופנה.

מעצבי אופנה של היום שונים ממעצבי האופנה של פעם, בעיקר באפשרויות הרבות שיש להם לפרוץ לעולם הגדול שלא כמו בעבר. בעבר, מעצב אופנה היה יוצר את העיצוב שלו ומראה אותו לבית אופנה כאן בישראל, מה שהיה מגביל אותו לגבולות המדינה. היום, עם האפשרויות השונות שהאינטרנט מציע, ועם תוכנת אילוסטרייטור המדהימה, מעצב יכול לשלוח דוגמאות לחו”ל בין אם זה לבית אופנה מסויים, חברה כלשהיא או יצרן שמייצר לו את הבגדים. היום שלא כמו פעם עם ניצול היכולות האינטרנטיות שקיימות ניתן לפרוץ אל העולם הגדול ולכבוש אותו, ולהיות מעצבי על. כל מה שצריך הוא להכיר איך עובדים הדברים ובין השאר איך עושים שימוש בתוכנת אילוסטרייטור.

אילוסטרייטור ומעצבים גרפיים

מעצבים גרפיים אוהבים לעבוד במיוחד עם התוכנה הזו בעיקר בגלל ניתן לעבוד עליה בלי לערב תוכנות אחרות. תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת לעשות דברים מדהימים וליצור אפקטים לא שגרתיים, וכל זה בלי לעשות שימוש בפוטושופ או כל תוכנה אחרת. כמובן שיש דברים שמצריכים שילוב של כמה תוכנות אך באופן כללי היא תוכנה די עצמאית. יתרון נוסף שלה וסיבה נוספת למה מעצבים גרפיים אוהבים לעבוד איתה הוא שהיא תוכנה ווקטורית מה שאומר שהיא לא עושה שימוש בפיקסלים, ובפועל זה אומר שניתן להגדיל את התמונות כמה שרוצים לאחר שהן מעוצבות בלי שהחדות שלהן תפגע…

אילוסטרייטור ומעצבים גרפיים

 

2019-08-07T09:20:05+03:00