הסבר חיתוך תמונה ומסגרת, מדריך פוטושופ למתחילים – לימוד חינם!

אם אתם צופים בסרטון זה אתם אחד משני הדברים. או שאתם מתחילים בתחום הגרפיקה, ולומדים אט אט את התוכנות השונות ובכללן את התוכנה החשובה מכולן – תוכנת פוטושופ, או שאתם חובבנים שרוצים להכיר את התוכנה ולעשות איתה שימושים שונים. הסרטון שלפניכם הינו סרטון המסביר איך לעשות שימוש בכלי החיתוך כמו גם איך לעצב מסגרות שונות לתמונות, והסרטון ברור וקל לביצוע וכל מה שצריך הוא לצפות בו ולתרגל את הנלמד בו כמה שיותר.
ללמוד את תוכנת פוטושופ

למה ללמוד את תוכנת פוטושופ?

תוכנת פוטושופ היא אם כל תוכנות העיצוב. התוכנה הינה תוכנת עריכת תמונות בעיקרה כזו שעברה שינויים ושדרוגים שונים עם השנים. לתוכנה כלים רבים ומי שיודע לעשות בהם שימוש נכון יכול לעצב ולערוך תמונות באופן מדהים. התוכנה היא תוכנה מבית חברת אדובי חברה שפיתחה עוד כמה תוכנות חשובות כמו אינדיזיין, אילוסטרייטור, פלאש, דרימוויבר ואחרות, ופוטושופ היא תוכנת הדגל שלה וזו הפופולארית ביותר. עם כל הכבוד לתוכנות אחרות שהתפתחו עם השנים, ובעיקר לתוכנות החינמיות שיוצאות לשוק בשכם והערב, אף תוכנה לא מסוגלת לספק את הכלים השונים שמספקת תוכנת פוטושופ. אם גם אתם תדעו לעשות בה שימוש לצרכים שלכם, תוכלו להפיק ממנה דברים מדהימים, ותוכלו לעצב בעזרתה אפקטים לא שגרתיים.

מי עושה בה שימוש?

תוכנת פוטושופ היא תוכנה שכל אחד יכול לעשות בה שימוש, כל אחד שרוצה לעבד את התמונות אותן הוא צילם ורוצה לשפר אותן ולהוסיף להן אפקטים שונים. בנוסף, מי שיעשה בה שימוש הם בעיקר:
צלמים – כאלו שרוצים לשפר את התמונות אותם הם מצלמים, ורוצים להוסיף להן אפקטים מיוחדים וכך לתת ללקוחות שלהם מוצר טוב יותר ומיוחד יותר, וכך כמובן להרשים את הלקוחות הפוטנציאליים. בנוסף, צלמים עושים שימוש בתוכנה בשביל לתקן תמונות, פריימים שלא רוצים “לזרוק” אך צריך לתקן אותם.
מעצבים גרפיים – מעצבים שעובדים עם תוכנות גרפיקה שונות ובעיקר מעבדים תמונות ועושים בהם שימוש לצרכיהם השונים.

כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל ללמוד איך חותכים תמונות בפוטושופ ואיך מייצרים מסגרת לתמונות הוא לשבת ולצפות בסרטון. אם תתרגלו אותו כמה שיותר תוכלו להפיק ממנו את המרב והמיטב.

2019-08-04T21:20:11+03:00