הסבר חיתוך תמונות במסגרת מרוככת, שילוב של שתי תמונות. מדריך מדהים לפוטושופ CS5-CS6

//הסבר חיתוך תמונות במסגרת מרוככת, שילוב של שתי תמונות. מדריך מדהים לפוטושופ CS5-CS6
אם אתם רוצים לדעת איך חותכים תמונות במסגרת מרוככת בצורה מקצועית, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בין אם אתם מתחילים ובין אם אתם מתקדמים, שימוש בכלי זה יכול לעשות פלאים לתמונות שלכם. הסרטון הינו סרטון קל וברור להבנה, סרטון שלא מצריך מכם כלום מעבר להאזנה לו ולהטמעת החומר בראשכם, וכמובן תרגול שלו עד כמה שניתן בכדי שהחומר אכן ייטמע ויהיה ברור.פוטושופ מספקת כלים רבים לעיבוד של תמונות וזהו עוד כלי שחשוב להכיר וחשוב כמובן לדעת איך לעשות את זה נכון וביעילות רבה.
חיתוך תמונות במסגרת מרוככת

למה צריך חיתוך תמונות במסגרת מרוככת?

חיתוך תמונות נועד לצרכים רבים, בין אם זה לשפר תמונה ספציפית ולהתמקד בחלקים הטובים שלה ולהיפטר מאלו שלא, ובין אם לעשות שימוש בלקים שונים של תמונה או כל קובץ אחר. אך לעיתים עושים שימוש בכלי החיתוך בשביל לעשות שילוב בין שתי תמונות, ולכן צריך לרכך את הקצוות בכדי שהמעבר אחר כך בין שתי התמונות לא יהיה חד ובולט מידי. בשביל זה חותכים במסגרת מרוככת וצריך לדעת איך לעשות את זה בצורה נכונה, וחשוב כמובן לתרגל את הדברים כמה שיותר.

לעצב כמו מקצוען…

אם אתה או את רואים את עצמכם עמוק בעולם העיצוב, אם אתם רואים את הקריירה שלכם בתחום זה לשנים רבות קדימה, אם אתם רוצים תיק עבודות מרהיב שתוכלו להראות אותו בסטודיואים שונים ובמשרדי פרסום מכובדים בשביל לקבל בהם עבודה, אתם חייבים ללמוד לעצב כמו מקצוענים. כבר עברו מזמן הימים שמי שרוצה לעשות קפיצה משמעותית בתחום יכול להכיר את התוכנות הגרפיות באופן בסיסי, היום כל משרד וכל חברה מחפשים את הטובים ביותר, אלו שיציגו להם עבודות איכותיות ומיוחדות יותר. היום צריך כבר להוכיח רצינות ומקצועיות וחלק מזה זה עבודה נכונה ומקצועית עם חיתוך ושילוב של תמונות.
אם גם אתם רוצים להגיע לגדולות, אתם חייבים להכיר את תוכנת פוטושופ על בוריה, ולעשות בה שימוש נרחב עד כמה שתוכלו. סרטון זה הוא נקודה אחת בים המידע שעליכם להפנים, אך הוא בהחלט נקודה שאסור לדלג עליה!

2019-08-04T21:20:47+03:00