הסבר למתחילים שוליים מעוגלים בפוטושופ איך ליצור פינות מעוגלות לתמונה? אפקטים

הסבר למתחילים שוליים מעוגלים בפוטושופ. איך ליצור פינות מעוגלות לתמונה?

מי לא מכיר את תוכנת פוטושופ? האמת היא שקשה למצוא מישהו שלא מכיר את התוכנה, מישהו שלא שמע עליה. זו תוכנה לעיבוד תמונות, תוכנה שקיימת כבר שנים רבות ולמרות שיש היום אין סוף תוכנות שפותחו, אין סוף אפליקציות פוטושופ היא עדיין המובילה בעולם. היא תוכנה עם שלל כלים מדהימים ובסרטון זה תיחשפו לכמה מהם. בסרטון זה תוכלו ללמוד איך לעשות שוליים מעוגלים בפוטושופ ואיך ליצור פינות מעוגלות לתמונה ולמה צריך את זה. אתם צריכים להקשיב ולהפנים את הנלמד אך חשוב יותר, אתם צריכים לתרגל את הנלמד שוב ושוב. הסרטון מיועד אומנם למתחילים אך גם ותיקים בתוכנה ילמדו ממנו לא מעט ולכן הוא מומלץ לכולם.

למה צריך ליצור תמונות מעוגלות בגרפיקה ממוחשבת?

תמונות יכולות להיות לשימוש אישי ויכולות להיות למטרות פרסום וכדומה. אם רוצים לעשות אותן למעניינות יותר ניתן באמצעות אפקטים שונים להפוך אותן לכאלו ולהגביר את העוצמה שלכן. אחת האופציות היא לשנות את השולים שלהן ולהפוך אותם למעוגלים מה שיהפוך את התמונה למיוחדת יותר ונוסטלגית יותר. רואים את זה בעיקר בפלאיירים, פלאיירים שיש בהם תמונות מפוזרות עם שוליים עגולים. הם מתאימים עוד למטרות שונות וכדאי לדעת לעשות את האפקט הזה כמו גם אפקטים רבים אחרים, הן לשימוש פרטי והן לעיצוב מקצועי.

שוליים מעוגלים בפוטושופ. איך ליצור פינות מעוגלות לתמונה

פוטושופ ועולם העיצוב.

עולם העיצוב הגרפי הוא עולם מרתק, עולם אין סופי של אפשרויות. פוטושופ היא תוכנת חובה למי שחושב על להיות מעצב גרפי, תוכנה מהנה מאוד לשימוש. פוטושופ היא תוכנה עם אין סוף כלים וכדאי מאוד להכיר אותה, ומי שרוצה להיות מעצב גרפי יצטרך ללמוד תוכנות נוספות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות. עיצוב גרפי הוא מקצוע מבוקש מאוד היום ורבים בוחרים בכיוון הזה, בשביל לעבוד כעצמאיים או כשכירים. עיצוב גרפי הוא תחום עם אין סוף עבודה, תחום שכל אחד יכול להיכנס אליו עם קצת מוטיבציה. אבל בשביל זה צריך כמובן ללמוד ואיך עושים את זה? הדרך הטובה ביותר היא ללמוד בשיטת האון ליין אחד על אחד של מכללת סולו.

איך עובדת השיטה לימוד פוטושופ אונליין ADOBE PHOTOSHOP ONLINE?

שיטת האון ליין היא שיטה בה השיעור הוא שיעור פרטי עם מורה אחד על אחד, והיא עובדת בפשטות. עושים שימוש בתוכנה מתקדמת אשר מקשרת בין מחשבו של התלמיד לבין מחשבו של המורה וכך כל אחד יכול לראות את המסך של השני. כך אף אחד מהצדדים לא צריך לצאת מהבית וכך שני הצדדים יכולים לשבת בנוחות בבית שלהם. שיטת האון ליין היא השיטה המתאימה ביותר לעידן המודרני, שיטה אשר מתאימה לכל אחד וכל מה שהיא דורשת זה מחשב, חיבור לאינטרנט, מיקרופון ואוזנייה. אם גם אתם רוצים להיות מעצבים גרפיים, זה בדיוק בשבילכם.

הסבר למתחילים שוליים מעוגלים בפוטושופ איך ליצור פינות מעוגלות לתמונה? אפקטים

 

2019-10-05T12:01:02+03:00