הסבר מדריך חינם יצירת פטרן ILLUSTRTOR CC באילוסטרייטור מדריך חינם תוכנת AI

//הסבר מדריך חינם יצירת פטרן ILLUSTRTOR CC באילוסטרייטור מדריך חינם תוכנת AI

הכנת עיטורים גרפיים מדריך חינם באילוסטרייטור ILLUSTRATOR CC הסבר מדריך חינם יצירת פטרן

את תוכנת אילוסטרייטור יש רבים שלא מכירים. היא אומנם מאותה משפחה של תוכנת פוטושופ, ויש לה מבנה די דומה לפוטושופ, אך זו תוכנה אחרת לגמרי, תוכנה ווקטורית שמעצבים גרפיים רבים עובדים איתה. נכון, יש בה כלים שמקבילים לפוטושופ ועושים אותם אפקטים. אך היא תוכנה שמיועדת יותר לעיצובים גרפיים שונים, ללוגואים, תלת ממד ואחרים. אילוסטרייטור היא תוכנה שכוללת בתוכה אפשרויות שונות ואחת האפשרויות היא יצירת פטרן. זהו כלי שיסייע לכם לא מעט וכדאי לכם להכיר אותו ולדעת איך לעבוד איתו כמו גם עם אופציות ותכונות רבות אחרות. 

תוכנה גרפית ווקטורית שכדאי להכיר

אז למה כדאי לכם להכיר את תוכנת אילוסטרייטור? מה הופך אותה לתוכנה חשובה ומבוקשת כל כך? יש לכך כמה סיבות ואחת מהן היא שזו תוכנה ווקטורית. נסביר. אם ניקח את פוטושופ ונעבוד באמצעותה על עיצובי גרפיקה שונים ואפילו על תמונות, הכול יהיה בסדר עד שנרצה להדפיס את העבודה או התמונה ולהגדיל אותה משמעותית. במקרה כזה, התמונה או העבודה יהפכו להיות מטושטשות מכיוון שפוטושופ היא תוכנה שעובדת על פיקסלים ופיקסלים שנמתחים הופכים להיות מרוחים ולא ברורים. אילוסטרייטור לעומת פוטושופ היא תוכנה ווקטורית. זה אומר שאפשר להגדיל בה כל אלמנט שרוצים ולאיזה גודל שרוצים. 

אם אתם נוסעים על איילון ורואים פוסטר ענק של דוגמנית ידועה שעובדת עבור חברה כלשהיא ומפרסמת עבורה, אתם צריכים לדעת שמדובר על עבודה באילוסטרייטור כי אחרת אי אפשר היה להגדיל לגודל כזה. 

לעבוד על תוכנת גרפיקה ממוחשבת ולתרגל אותה

אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של כל המעצבים הגרפיים ולמעשה, אי אפשר להיות מעצב גרפי בלי להכיר את התוכנה על בוריה. אבל גם אם אתם לא צריכים את התוכנה בשביל לעצב באמצעותה כאנשי מקצוע אלא רק כחובבנים, רק תרוויחו מזה שתכירו את התוכנה ותדעו איך לעבוד איתה. אילוסטרייטור הא תוכנה מדהימה שכל אחד יכול למצוא בה לא מעט בשבילו, והמדריך שלפניכם הוא מדריך שיסייע לכם להבין את התוכנה ובעיקר, יסייע לכם ליצור פטרן באילוסטרייטור.

2019-08-18T23:36:16+03:00