הסבר על הכנסת דפים לאילוסטרייטור CS6 CC CS5 מדריכים חינם איך להוריד דפים!

//הסבר על הכנסת דפים לאילוסטרייטור CS6 CC CS5 מדריכים חינם איך להוריד דפים!
אם אתם נמצאים פה, כנראה שאתם מתעניינים בתוכנת אילוסטריטור ובמה שהיא עושה. במדריכים שלפניכם תוכלו לראות איך מכניסים דפים לאילוסטרייטור בדרך פשוטה ומהירה ואיך לעשות את זה כמו שצריך. בין אם אתם כבר מכירים את התוכנה ורק רוצים להתמקצע בה יותר, ובין אם אתם מתחילים בתחום, המדריכים הללו הם בדיוק בשבילכם. כל מה שנדרש מכם הוא להאזין לסרטונים ולצפות בהסברים, וכמובן לתרגל את מה שנלמד בהם. אם אתם רוצים להתמקצע עוד יותר אתם במקום הנכון – סרטוני ההדרכה הטובים ביותר.

אילוסטרייטור – תוכנת חובה לכל מעצב.

אם אתם מעצבים גראפיים או מתעתדים להיות כאלו, את תוכנת פוטושופ אתם מן הסתם מכירים, אך בואו ותכירו גם את תוכנת אילוסטרייטור מה שסביר להניח שרובכם כבר מכירים. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית, מה שאומר שהתמונות בה הינן מורכבות מפיקסלים. בפועל זה אומר שניתן להגדיל בה תמונה ללא הגבלה כמעט בלי שתפגע חדות התמונה. בנוסף, התוכנה מתאימה גם לעיצוב תלת מימד , לוגואים ועוד. התוכנה פותחה על ידי חברת אדובי והיא משתדרגת בכל שנה ושנה עוד ועוד. אם אתם רוצים להיות מעצבים ברמה גבוהה ואתם רוצים חופש לבצע כמה שיותר סוגים של עבודות גרפיות, התוכנה הזו היא בדיוק בשבילכם.
הכנסת דפים לאילוסטרייטור

להיות מעצב על…

אם אתם או את רוצים להיות מעצבים במה גבוהה מאוד, אתם חייבים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור על בוריה. תוכלו לעצב לוגואים לחברות מסחריות ואף לחברות הגדולות בשוק אלו שאנו רואים על שלטי החוצות. ואיך זה יקרה? אם תכירו את תוכנת אילוסטרייטור בין השאר תוכלו לא רק לעצב לוגואים לעסקים, אלא גם לעצב כאלו שניתן להגדיל כמה שצריך. אם אתם רוצים להיות מעצבים מבוקשים עם אין סוף הצעות עבודה, אילוסטרייטר היא התוכנה בשבילכם, כמובן שבמקביל לתוכנות האחרות שגם בהן צריך לשלוט.
במדריכים האלו תוכלו ללמוד על חלק מהכלים שמציעה תוכנת אילוסטרייטור, ותוכלו להמשיך כמובן ללמוד ולהכיר את הכלים האחרים שהיא מציעה.

2019-08-07T09:19:44+03:00