הסבר על הכנת מעטפה באילוסטרייטור CS6 CC CS5 שיעור מדהים, מדריך חינם  בוידאו

אם אתם רוצים לדעת איך להכין ולעצב מעטפה באילוסטרייטור ואיך לעשות את זה כמו שצריך, אתם במקום הנכון. במדריך שלפניכם תוכלו לצפות בדרך הקלה והפשוטה ביותר לעשות את זה כמו שצריך, ועם קשב ותרגול תוכלו מהר מאוד ללמוד איך לעשות את זה בעצמכם. כל מה שנדרש מכם הוא צפייה בסרטון וחזרה על מה שלא מובן, ושוב, תרגול כמה שניתן בכדי שהחומר ייטמע בראש. יש לא מעט כלים ואפשרויות עם תוכנת אילוסרייטור והכנת מעטפה היא אחת מהאפשרויות הללו. אם אתם מחפשים יידע מקצועי ורציני – הסרטון הזה הוא בשבילכם.

למה ללמוד בכלל אילוסטרייטור?

למה ללמוד בכלל את תוכנת אילוסטרייטור? למה לא מספיקה תוכנת פוטושופ? פוטושופ היא אכן תוכנה מדהימה, תוכנה שיודעת לעשות לא מעט ובעיקר לעצב תמונות, ומטבע הדברים בגלל שהיא עוסקת בעיצוב של תמונות במור היא עושה שימוש בפיקסלים. הבעיה עם פיקסלים היא שאי אפשר להגדיל תמונה יותר מידי בלי שהיא לא תהיה חדה ותהיה אפילו מטושטשת, מה שלא קיים בתוכנת אילוסטריטור. באילוסטרייטור. התוכנה היא ווקטורית מה שאומר שאין תלות בפיקסלים כך שאפשר להגדיל כל תמונה כמה שרוצים. מעבר לכך אילוסטרייטור היא התוכנה המתאימה ביותר לעבודות תלת מימד, וכמובן עיצוב של לוגואים, כך שבסופו של דבר יש לתוכנה הזו את האיכויות שלה והיתרונות שלה על פני הפוטושופ כמו גם כל תוכנה אחרת.
להכיר את כל התוכנות. לאדובי יש את פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין

להכיר את כל התוכנות

אם אתם רוצים להיות מעצבים גרפיים מקצועיים, אתם חייבים להכיר את כל התוכנות. לאדובי יש את פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר ואחרות, וכל אחת קשורה בדרך זו או אחרת בשנייה. כמה שתדעו יותר מהתוכנות הללו וכמה שתתנסו ביותר כלים, כך תוכלו לקבל יותר הצעות עבודה מה שיהפוך את העיסוק שלכם למגוון. מעבר לכך משרדי פרסום מחפשים רק כאלו שמכירים את כל התוכנות ברמה גבוהה, כך שאם אתם רוצים להתברג למשרד נחשב או שאתם רוצים להצליח כפרילנסרים אתם צריכים בין השאר לצפות גם במדריך זה וללמוד ממנו.

2019-08-07T09:19:52+03:00