הסבר על שימוש בתוכנת האילוסטרייטור ILLUSTRATOR בחינם 

אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה מאוד גדולה וכל זה לא בגלל הכלים שיש בתוכנה אלה האפשרויות שאפשר לעצב איתה, התוכנה גרפיקה ממוחשבת העיקרית בעולם העיצוב זאת אילוסטרייטור, באמצעותה בונים תדמית של עסקים ועד לעיצוב והכנת אריזות. התוכנה לא מחליפה תוכנות גרפיות אחרות כמו הפוטושופ ואילוסטרייטור כי לכל תוכנה גרפית יש את היעוד שלה. תוכלו בסרטון למתחילים וגם למתקדמים לראות איזה עיצובים גרפיים אתם יכולים לעשות ומהו עבודת הגרפיקאי או המעצב גרפי בעת עבודה במשרד פרסום או בית דפוס.

מדריכים למתחילים באילוסטרייטור

מדריכים ושיעורים למתחילים היא דרך טובה להתחיל לעבוד עם התוכנה, אך עדיין שיעורים אלה לא מחליפים קורס מקצועי באילוסטרייטור שיאפשר לכם להבין את תהליכי העבודה בצורה מקצועית בתוכנה ILLUSTRATOR ADOBE CC, האם ידיעת אפקט כזה או אחר יאפשרו לכם להבין כיצד ומהם הדרישות בהבאה לדפוס של בתי דפוס שונים?  התשובה היא לא, תצטרכו לעבור הדרכה מקצועית כדי להבין את שלבי העבודה בתוכנה מאנשים שיש להם ניסיון רב בתוכנה. בסרטונים המצורפים ובשיעורי ההדגמה שהכנו עבורכם תוכלו לראות כיצד עובדים עם התוכנה צעד אחר צעד בצורה מקצועית ולהבין את תהליכי בניית האפקטים של טיפוגרפיקה והבאה לדפוס בתוכנה. תוכלו ללחוץ על התמונה ולראות תהליכי עבודה וסרטוני גרפיקה נוספים של אילוסטרייטור סי סי.
עבודה לדוגמה באילוסטרייטור

התוכנה הבלעדית לציור דיגיטלי

כיום התוכנה מאפשרת לעצב כל גרפיקה וקטורית שרק תרצו, אין ספק שהתוכנה המקצועית ביותר לבנייה והכנה של ציורים דיגיטליים בצורה וקטורית היא אילוסטרייטור, שימושים רבים יש לתוכנה בגלל העבודה הקלה שלה עם צורות וקווים, ציירים דיגיטליים לרוב יעצבו איתה לוגואים עסקיים ודמויות שייתנו פוש לתהליכי קידום ושיווק שמתבצעים ברשתות, כיום כל הלוגואים והאייקונים שאתם רואים באתרים או במחשב הפרטי שלכם נעשה בתוכנת האילוסטרייטור, אם חיפשתם ברשת מידע על “מה זה עיצוב גרפי בתוכנת אילסטרייטור” אכן הסרטון ייתן לכם הסברים רחבים להבנה של תהליכי ציור ואיור דיגיטלי או בנייה של לוגו מקצועי. תוכנת ציור אילוסטרייטור תאפשר לכל צייר דיגיטלי להבין שתוכנת פוטושופ היא תוכנה טובה לציור אבל תהליכי ההדפסה של גרפיקה וקטורית יהיו יותר איכותיים באילוסטרייטור. באמצעות התוכנה תוכלו להגדיל ולהקטין כל גרפיקה וקטורית לכל גודל שתרצו מבלי לפגוע באיכות הגרפיקה שתהייה מיועדת לדפוס בסופו של דבר. תוכלו לראות את הסרטון במקביל לפתוח את האילוסטרייטור שלכם ולנסות לתרגל את שיעורי התרגול צעד אחר צעד ולראות את היכולות שלכם בתוכנה. במידה ורציתם לקבל הדרכה מקצועית עם מורים פרטיים במתכונת של שיעורים פרטיים תוכלו ליצור אתנו קשר עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת על לימוד תוכנת האילוסטרייטור.

 

2017-09-04T20:12:08+00:00