You are currently viewing הסבר שיעורי לימוד חינם למתקדמים מסכות פוטושופ שילוב רקעים עם מברשות 2021
הסבר שיעורים למתחילים  לימוד חינם למתקדמים מסכות פוטושופ שילוב רקעים עם מברשות

הסבר שיעורי לימוד חינם למתקדמים מסכות פוטושופ שילוב רקעים עם מברשות 2021

הסבר שיעורים למתחילים  לימוד חינם למתקדמים מסכות פוטושופ שילוב רקעים עם מברשות 2021

אוסף שיעורים חינמיים על עולם הפוטושופ – נסביר לכם כיצד אפשר לעבוד מהבית בתחום הכי רווחי בהייטק וכיצד תוכנת פוטושופ מתחברת לעולם התקשורת חזותית בשימוש תוכנות גרפיות אחרות, השיעורים בעמוד זה נעשו ביוטיוב בערוץ בית הספר ללימודי קורסים מעצבים גרפיים אונליין.

הדרכת פוטושופ לאנשי הייטק.

כיצד עיצוב גרפי קשור לפוטושופ ולעולם ההייטק? בפוסט הבא, נתאר כיצד תוכל להתחיל לעבוד בארגוני היי-טק עם ניסיון בפוטושופ בלבד. אנו יכולים לחזות בשפע של דברים ש-Adobe Photoshop אחראית להם בכל מקום סביבנו, החל מפרסום מודעה ברשת החברתית פייסבוק ועד לקידום פריטים באינסטגרם דרך העברת מסרים חברתיים ומסחריים באמצעות תמונות. עולם הפוטושופ בכלל נחשב לתחום עם אפשרויות בלתי מוגבלות לקידום מקצועי. אם אתם אוהבים את עולם הפוטושופ, ללא ספק תגלו בפוסט הזה אינספור גורמים שיעזרו לכם להתפתח בעסק שלכם. מרצים ממגזר ההייטק ועיצוב גרפי חוצה תחומית לימדו את הקורסים שאתם רואים ביוטיוב בעמוד זה.

איך אפשר ללמוד פוטושופ בבית?

בית ספר סולו לימודי עיצוב גרפי באינטרנט מלמד אונליין כבר למעלה מחמש עשרה שנים, תוך שימוש בתוכנת זום או בטכנולוגיות חיבור אחרות. המדריך רשאי לצפות במסך התלמיד ולהסביר כיצד להשיג אפקטים מרהיבים בתוכנת פוטושופ באמצעות תוכנת חיבור. כפי שנאמר בעבר, השיעור כרוך לא רק בלימוד התוכנית אלא גם במתן כל הכלים והשפה העיצובית הדרושים ליצירת פרסום בהרכב המתאים, באילו צבעים להשתמש כדי להעביר את המסר לדמוגרפית היעד, ועוד שפע של מאפיינים אחרים. במהלך השיעור המקוון, המדריך יכול לצפות במסך התלמיד וללכת אותו בתהליך עיצוב ויז'ואל פרסומי שלב אחר שלב. אם יש בעיה בשיעור שאינה ברורה, המדריך יחזור עד להבנת כל המידע כהלכה. בסיום כל קורס, התלמידים מקבלים פעילויות מדהימות כדי לעזור להם לשפר את החשיבה היצירתית שלהם, להבין את כלי התוכנה וללמוד את יסודות העיצוב. זה לא סוד שכמו כל נושא, צריך לעבוד קשה בהתחלה, אבל ככל שמתרגלים את החומר לאורך ולרוחב, אתה עשוי להגיע לרמות עיצוב גדולות למדי. הליווי בלימודים אינו רק בשיעור עצמו, אלא התלמיד רשאי לשוחח עם המדריך באופן פרטי במהלך הקורס גם מעבר לשיעור הפרטי שתקבלו.

איך פוטושופ מתחברת לתחום הטכנולוגיה?

כיום, מעצבים גרפיים המעוניינים לעסוק בתחום חייבים להכיר את תוכנות הגרפיקה של אדובי ולהיות מסוגלים ליישם את כל השפה והכללים העיצוביים, כגון יצירת קומפוזיציות בעיצוב, העברת מסרים חברתיים באמצעות תמונות, עיבוד גרפי בתמונה, וכן העברת תמונות למצב דרמטי והעברת מסר באמצעות שילוב של פקודות בפוטושופ. תוכנת פוטושופ היא תוכנה מדהימה המאפשרת לכל אחד עם הכישורים הנכונים להתחבר לעולם השיווק וקידום החברות. כל חברה בימינו צריכה נוכחות דיגיטלית, במיוחד אחרי הקורונה. אנחנו יכולים לראות שחברות חייבות היום פרסומות או עמוד פייסבוק עסקי כדי לשווק את הסחורה שלהן כדי להתקדם קדימה. במאמר הבא, נדון כיצד תוכל לצמוח במקצוע ובאילו אפשרויות עבודה זמינות עבורך.

קיבלתי את התעודה שלי מפוטושופ. מה כדאי לי לעשות עכשיו?

לא מפתיע שכל מי שמתעניין בלימודי מקצוע מסוים רוצה לגלות האם יש עבודה זמינה במגזר העיצוב. אנו יכולים לומר לכם בביטחון שיש מספר עצום ברשת עם  משרות זמינות, ולמעצבים גרפיים יש כיום ביקוש רב בתחום העיצוב הגרפי. מעצבים גרפיים, כאמור, הם לא רק מי שמכיר את כל התוכנות בעיצוב גרפי ושפת העיצוב, אלא גם אנשים שלמדו רק את תוכנת הפוטושופ. המחסור נובע מכך שיש ביקוש משמעותי בתחום ההייטק למעצבי מותגים. תוכל לבחון את כל התוכנות וממשקי התוכנה שבהם תרמו מעצבים גרפיים את עבודתם. זה לא חדש בימינו שכל מה שאנחנו רואים נעשה בתוכנית כזו או אחרת תוך שימת דגש על סטנדרטים של עיצוב חזותי. עבודה עם צלם שדורש ממעצב ליצור עבורו את הצילומים ולהציע לו את כל האווירה והדרמה, למעצבים של חווית משתמש ונוכחות דיגיטלית לעבודה משותפת, למעצבי מותגים או למעצבי תדמית יש הרבה עבודה. הנהלת בית הספר הרכיבה צוות מצטיין שהכניס מעל 19 אלף חברות הייטק לקבוצת בית הספר למדור דרושים על כך תקראו בפסקה הבאה.

תשעה עשר אלף עבודות עוברות לבית ספר סולו בקבוצת מדור דרושים

מדי חודש, כתשעה עשר אלף עבודות עוברות לבית ספר סולו. אתה יכול לעבוד כשכיר או כעצמאי, בהתאם לדחף היזמי שלך. מדי יום מתפרסמות עשרות מודעות עבור מעצבים גרפיים חסרי ניסיון המעוניינים לעבוד בתאגידי הייטק או עצמאיים. גם אם חסר לך ניסיון, זה לא רלוונטי בענף הזה מכיוון שמה שיבקשו  לראות היום הוא רק תיק עבודות. תיק עבודות הוא הדרך היחידה להפגין את מידת המומחיות שלך. ככל שהתיק מבחין בדפוסים חדשים שיצרת בפוטושופ לעומת הפצת מסרים חברתיים ושיווקיים, תוכל לשלב את עצמך לתעסוקה זובמהירות. זה לא משנה אם אתה נושא תעודה ממוסד יוקרתי או אם חקרת את התחום בעצמך; מה שחשוב הוא שהמראיין יבין למה יצרת את סגנון העיצוב הזה בצורה כלשהי. אתה יכול לרכוש עבודה כל עוד הגרפיקה והוויזואליה שלך טובים במיוחד. זה לא משנה אם אתה שכיר או עצמאי; גם אם לקוח פרטי יעבוד אתך, הדבר הראשון שהוא יבקש ממך הוא לראות דוגמאות עיצוב שיצרת. במהלך הלימודים, המרדיכים שלך ילמדו אותך איך ליצור תיק עבודות ולהציג אותו בצורה מקצועית לקהלים שונים. אנו יכולים להבטיח לכם שאנשים שמתעניינים בתחום האמנות הדיגיטלית ללא ספק יגלו שפע של ערוצי פרסום ועבודה בנושא במיוחד עבודות מהבית כהכנסה נוספת או קבועה.

לתוכנת פוטושופ יש מספר כלים. כיצד ניתן להשתמש בו בעיצוב גרפי?

תוכנת הפוטושופ כוללת שפע של אפשרויות, במיוחד בעקבות השדרוגים שנעשו על ידי Adobe Photoshop בשנים האחרונות. מה שנדרש למעצב גרפי שעות לעשות עשוי כעת להסתיים תוך חצי דקה עד דקה. בעמוד זה תוכלו לצפות בסרט מצוין שיצרנו המתאר את כל פריצות הדרך שנעשו וכן את המגמות האחרונות בתוכנה. אם, למשל, פעם לקח לאדם כשעה לחלץ אובייקט מהתוכנה באמצעות כלי ריטוש  כיום, זה הרבה יותר מהר.

שילוב של פוטושופ עם אילוסטריייטור – תחילה התמונה הייתה בפוטושופ ולאחר מכן עברה לאילוסטרייטור להמשך המניפולציה:

דוגמאות פשוטות המדגימות כיצד תוכנת פוטושופ היא שיטה מדהימה להתחבר לעולם העיצוב הגרפי. אנחנו רואים חברות שיווק ותאגידי הייטק שמעסיקים עובדים שמכירים רק פוטושופ. אתה יכול לעבוד עצמאי או להתחיל סטודיו אישי תוך שיתוף פעולה עם צלמים הזקוקים למעצבי אלבומים דיגיטליים; זו רק דוגמה אחת מבין מאות. דוגמה נוספת היא כל פיתוח הנוכחות הדיגיטלית עבור חברות הזקוקות למעצבי מוצר ומעצבי פרסומות שיווקיות כדי לעבוד יחד בפייסבוק ובאינסטגרם. מודעה שיווקית מעוצבת מהווה נושא קריטי עבור כל חברה בימינו על מנת להמשיך להראות ללקוחותיה אילו פריטים חדשים הם הוציאו או לחילופין לתת מבצעים ובאופן כללי להזכיר את עצמם לקבוצות היעד השונות.