הפיכת תמונה לוקטור אילוסטרייטור -להפוך תמונה לציורית

כולנו מצלמים כל הזמן. אם בעבר היינו מוגבלים בצילום שלנו ורק מי שהייתה לו מצלמה היה יכול לצלם, וכמובן היינו צריכים להיות מחושבים בצילומים שלנו מכיוון שהיינו צריכים לפתח כל תמונה בכדי לראות מה יצא בה מה שהיה עולה לא מעט כסף, הרי שהיום הכול אחרת. היום לכולם יש מצלמות דיגיטליות ולא רק מצלמות דיגיטליות אלא גם סמארטפונים שמצלמים באיכות לא פחות טובה מכל מצלמה מקצועית. אנו מתעדים כל רגע בחיינו ובחיי הסובבים אותנו וחלק לא מבוטל מהתמונות אותן אנו מצלמים אלו תמונות שאנו נרצה לשמור ואפילו לשפר אותן. שיפור של התמונות הללו יכול להתבצע על ידי תוכנת פוטושופ אך אם נרצה להגדיל את אחת התמונות לגודל ענק הפיכת תמונה לוקטור באילוסטרייטור היא מה שאנחנו צריכים.

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

את פוטושופ כמעט כולם מכירים. אילוסטרייטור פחות מוכרת אך היא לאו דווקא פחות שימושית. אין מעצב גרפי שלא מכיר את התוכנה הזו מכיוון שזו תוכנה שימושית מאוד בעיצובים רבים. זו תוכנה עמה ניתן ממש לצייר באופן דיגיטלי ולהפיק דברים מדהימים. אין איש תלת ממד שלא מכיר אותה ולא עושה בה שימוש יום יומי ואין מי שעוסק בגרפיקה וספציפית בעיצוב ויצירה של לוגואים שלא משתמש בה.לתוכנה כלים רבים והיא מאפשרת עבודה עם תוכנות נוספות של חברת אדובי כמו אינדיזיין וכמובן פוטושופ, אך הייחודיות שלה היא שהיא תוכנה וקטורית. מאות סרטוני הסבר על תוכנת ILLUSTRATOR CC אילוסטריטור מחכים לכם כולל תלת מיימד

איור דיגיטלי באילוסטרייטור

מה זה אומר ולמה צריך את זה? גרפיקה וקטורית

אילוסטרייטור היא אם כן תוכנה וקטורית. מה זה אומר? אם ניקח את פוטושופ שמוכרת כל כך, נתוודע להמון כלים שהיא מציעה אך זו תוכנה שעובדת על פיקסלים. פיקסלים אי אפשר למתוח מה שאומר שאי אפשר להגדיל כל תמונה לכל גודל שרוצים. כשמדובר על מטרות פרסומיות בעיקר זו הגבלה לא פשוטה שמחייבת להפוך את התמונות הללו לוקטוריות. אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת בשיטה הוקטורית מה שאומר שהיא לא מוגבלת בגודל שלה. אם נרצה להפוך תמונה שצילמנו לשלט חוצות מכל סיבה שהיא, נצטרך להפוך אותה לוקטורית בשביל שזה יקרה.

שילוב בין התוכנות

אחד היתרונות הגדולים של שימוש בתוכנות של חברת אדובי הוא האפשרות לעבוד על התוכנות הללו במשותף. ניתן לעבוד על תמונה בתוכנת פוטושופ ולאחר מכן להפוך אותה לוקטורית בכדי שניתן יהיה להגדיל את התמונה כמה שרוצים. צריך כמובן לדעת איך לעשות את זה ובאיזה שלב בעיצוב אך זה אפשרי ומעצבים רבים עושים שימוש באופציה הזו.

חברת אדובי מציעה לנו החובבנים ובעיקר אנשי המקצוע לא מעט כלים שימושיים בשביל לעצב לכל מטרה שהיא. שימוש נכון בכלים הללו יחד עם כישרון עיצובי יכולים לסייע להפיק תוצאות מדהימות. שילוב נכון בין התוכנות של אדובי יסייע להפקת תוצאות עוד יותר טובות.

אילוסטרייטור -להפוך תמונה לציורית

2019-08-07T09:21:21+03:00