הפיכת תמונה לציור אונליין

הצילום עבר תמורות משמעותיות בשנים האחרונות. אם בעבר הוא היה נחלתם של יחידי סגולה ורק אלו שהייתה להם מצלמה היו יכולים להפיק תמונות (ופעם מצלמות היו מאוד יקרות ולא כל אחד יכול היה להחזיק אחת כזו) הרי שהיום כל אחד יכול. היום לכל אחד יש מצלמה דיגיטלית ואם לא מצלמה דיגיטלית אז מכשיר טלפון נייד ממנו ניתן גם לצלם, ובגלל שהכול דיגיטלי אנחנו גם לא מוגבלים בכמה לצלם. היום ניתן לצלם בלי סוף ולהחליט מאוחר יותר מה אנחנו רוצים שיישאר אצלנו ומה לא, מה אנחנו רוצים לפתח ומה לא, ועל איזו תמונה אנחנו רוצים לעבוד. אם אנו אנשי מקצוע בתחום הגרפיקה סביר להניח שלא מעט תמונות שיש ברשותנו ולאו דווקא כאלו שאנחנו צילמנו יצטרכו עבודה עליהן.

הפיכת תמונה לציור אונליין

תוכנת אילוסטרייטור

סרטוני הסבר של הפיכת תמונה לציור אונליין המתבצעת עם תוכנת אילוסטרייטור. ציור אונליין זה אומר תמונה שניתן לעבוד על כל חלק בה, ורק אילוסטרייטור היא תוכנה שמאפשרת את זה.אילוסטרייטור היא תוכנה שפותחה על ידי חברת אדובי כבר לפני עשרות שנים, והיא תוכנת אחות לתוכנות אינדיזיין, פוטושופ ואחרות. אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה למעצבים גרפים שמעצבים תלת ממד, לוגואים ואלמנטים אחרים. התוכנה מאפשרת ממש לצייר אך לעשות את זה בצורה דיגיטלית, ומאפשרת שלל כלים שבאמצעותם ניתן להפוך כל תמונה או כל ציור ליצירת אומנות של ממש.

אילוסטרייטור – תוכנה וקטורית…

למה שנרצה להפוך תמונה לציור און ליין? יש לזה סיבות שונות ואחת מהן היא בכדי להגדיל את התמונה בצורה משמעותית. אילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית אשר ניתן להגדיל באמצעותה כל קובץ לכל גודל שרוצים. תוכנת פוטושופ לעומת זאת היא תוכנה שעובדת על פיקסלים ופיקסלים אי אפשר להגדיל כמה שרוצים. לכן, יש לא מעט מקרים בהם נרצה להמיר תמונה לציור אונליין ואת זה נעשה על ידי העברה שלה מפוטושופ לאילוסטרייטור, ולאחר מכן נוכל להגדיל את התמונה\ציור כמה שנרצה. זה שימושי כשרוצים להפיק פוסטר גדול למטרות פרסומיות או אפילו שלט חוצות. עם אילוסטרייטור נוכל לעשות את זה לעומת פוטושופ שבאמצעותה לא.

קצת על חברת אדובי…

אילוסטרייטור היא תוכנה שפותחה על ידי חברת אדובי. חברת אדובי היא חברת תוכנות הגרפיקה הפופולארית ביותר בעולם, תוכנות שמאפשרות עבודה על קבצים והפיכה שלהם למעוצבים ומרשימים.אדובי פיתחה את אילוסטרייטור, אינדיזיין, פוטושופ, דרימוויבר פלאש ואחרות, והיא פיתחה גם אפליקציות שונות לניידים כך שניתן גם לעשות שימוש בתוכנות באופן חלקי דרך הסמארטפונים. אדובי גם מאפשרת עבודה על התוכנות שפיתחה און ליין, מה שאומר שניתן לעבוד עליהן מכל מקום בלי להוריד את התוכנות הללו למחשב. כל מה שצריך הוא מחשב וחיבור לאינטרנט וכמובן שם משתמש וסיסמה בכדי שניתן יהיה לעשות שימוש בתוכנות שאדובי מציעה.

 

2019-08-04T22:22:56+03:00