הצללה לטקסט עם תמונה בתוכנת פוטושופ

מכללת סולו לימודים גרפיים און ליין מציעה לכם ליהנות מתהליך למידה אישי ופרטי שנעשה מהבית דרך האינטרנט במתכונת של אחד על אחד. באתר הבית של המכללה ניתן להיחשף אל מגוון סרטונים בעולם העיצוב הגרפי וגרפיקה ממוחשבת ולהבין טוב יותר כיצד מתבצעים הלימודים שמציעה המכללה און ליין מהבית. הסרטונים והמדריכים באתר מספקים לכם ידע מעמיק אודות מגוון הכלים  הבסיסיים יותר או פחות של התוכנות המובילות והמפורסמות ביותר בעולם הגרפיקה הממוחשבת, אחת מהן היא כמובן תוכנת פוטושופ.

התחלת העבודה

בסרטון הנוכחי ננסה להבין כיצד ליצור הצללה לטקסט ותמונות. ראשית יש להקליד טקסט מסוים, להקטין אותו מעט ולהגדיל את התמונה שעל גביה הטקסט נמצא. בסופו של יום נרצה לאכלס את הטקסט בתוך התמונה. לאחר מכן את שכבת הטקסט זורקים לפח. המדריך הוא למתחילים וניתן לעשות את התהליך בדרכים אחרות ויותר מתקדמות. אחר כך נעשה קו מתאר לכל הטקסט בצבעים משתנים, כך נוצרת מסגרת נחמדה. את המסגרת של הטקסט נשכפל כמה פעמים בצורה מקבילה, אנכית ואופקית.
מכללת סולו ללימודי עיצוב גרפי און ליין
מלבד סרטונים בתוכנת פוטושופ, באתר הבית של מכללת סולו און ליין ניתן להכיר מקרוב עוד מגוון תוכנות גרפיקה ממוחשבות ומובילות בשוק כמו אינדיזיין, אילוסטרייטור, פלאש, פריהנד וכן הלאה. יש לציין כי מכללת סולו מוכרת בישראל על ידי גופים ממשלתיים ובכללם ביטוח לאומי ועוד אלפי משרדי פרסום מובילים. מכללת סולו מידי חודש מפנה מגוון רחב של משרות בעיצוב גרפי עבור בוגריה. המכללה בעלת קבוצת פייסבוק גדולה שמונה מעל 9000 מעצבים גרפיים שמחליפים את עבודתם בכל יום.
מתכונת הלימודים היעילה
מעסיקים רבים כיום בתחום העיצוב הגרפי והגרפיקה הממוחשבת מעדיפים להעסיק אל שורותיהם את בוגרי מכללת סולו בעקבות טכניקת הלימודים היעילה שנעשית במתכונת אידית של אחד על אחד. הספק הלימודים בשיטות אלו הוא גבוה ביחס לקורסים אחרים המועברים במכללות לעיצוב אחרות. הלימודים נעשים באמצעות שליטה על מחשב התלמיד ושיחה עם מיקרופון ואוזניות. המורה שולט על העכבר של מחשב התלמיד ומשוחח אתו בעת השיעור.

 

2017-09-04T21:07:26+00:00