חברות מקצועיות בתחום בניית אתרים

תחום בניית אתרים

הסיבה המרכזית שהופכת את תחום עיצוב אתרי אינטרנט לדומיננטי ומכריע, קשורה להרגלי הגלישה של כל אחד ואחת מאיתנו. על פי מחקרים שונים בתחום דפוסי הגלישה עולה כי כל אחד מאיתנו מקדיש מספר מצומצם של שניות (קרוב ל-8 שניות), על מנת לבחון האם האתר שעומד לנגד ענינו אכן עונה על צרכי הגלישה שלנו.

במהלך הזמן הקצר והקצוב הזה, אנו “סורקים” באופן מהיר את עמוד האינטרנט ובעקבות כך, לעיצוב האתר נוצרת חשיבות מרכזית. עיצוב אתרים הינו אחד מתחומי האינטרנט ההולכים ומתמקצעים עם התפתחות הרשת. אם בימיה הראשונים של רשת האינטרנט, עיצוב האתר היווה חלק משני מהליך בניית האתר, הרי שכיום, עיצוב אתרים הם אחד מעמודיי התווך של כל הליכי בניית והקמת אתרים מכל סוג ולכל מטרה.

חברות מקצועיות בתחום בניית אתרים


עיצוב אתרים –הרמה המקצועית

המודעות לעוצמתו של תחום העיצוב באינטרנט, הובילה לכך שיותר ויותר חברות מקצועיות בתחום בניית אתרים מעמידות לרשות לקוחותיהם מחלקה מקצועית ומיומנת של מעצבי אתרים כחלק אינטגראלי מהליך הקמת האתר. עיצוב אתרים במחלקות אלו מתבצע על ידי מעצבים מנוסים ויצירתיים שרכשו את ידיעת המקצוע במסגרת קורסי הכשרה בתחום העיצוב לצרכי האינטרנט.

כיום, לא מעט מעצבים גרפיים מקצועיים ומנוסים בעולם עיצוב גרפי לצרכי פרינט, מבצעים הסבה מקצועית ורוכשים מיומנויות בתחום העיצוב לצרכי אינטרנט. מעצבים אלו זוכים להרחיב את סל השירותים המקצועיים שלהם וכתוצאה מכך מסגלים לעצמם סביבת עבודה נוספת, מודרנית ומתקדמת.

עיצוב אתרים- הרמה הטכנית

עיצוב אתרים, בדומה לעיצוב גרפי שלא למטרות אינטרנט, מתבצע על ידי שימוש בתוכנות גרפיקה ממוחשבות. תוכנות אלו מותאמות לצרכי שפת התכנות באמצעותה נבנה האתר ברמה הטכנית. תוכנות אלו כוללות בין היתר את התוכנות הבאות:

פוטושופ, אילוסטרייטור, פלאש, דרימוובר ועוד. באמצעות תוכנות אלו ניתן ליצור, לעצב ולעמד דפי אינטרנט על פי כל צורך כזה או אחר. עיצוב אתרים מתאפשר גם באמצעות שימוש בתוכנה אחת מתוכנות אלו, וכמו כן, ניתן לשלב בין כלל התוכנות ליצירת דף אינטרנט אחד. מרכיב חשוב עבור כל בונה אתרים או מעצב אתרים הוא כמובן תחום אפיון האתר ואפיון המערכות בו טרם תחילת העבודה. תכנון מקדים ויכולת הבנה טוטאלית של כלל צרכי האתר יעזרו גם לכם לבנות ולעצב את אתר האינטרנט שאף בגולש ברשת לא יוכל להתעלם ממנו.

2019-08-05T08:45:42+03:00