חובה לצפייה בעברית! חינם מדריכי פלאש CS6-CC

פלאש היא עוד אחת מהתוכנות שפותחו על ידי חברת אדובי, חברת תוכנות העיצוב המתקדמת והפופולרית בעולם. בסרטון זה תוכלו לצפות בכמה מיכולותיה של התוכנה, מה היא יודעת לעשות ואיך לעשות את הדברים בצורה נכונה. תוכלו בסרטונים הללו ללמוד את הדברים בצורה פשוטה וישימה כך שאתם בדרך להיות מעצבים איכותיים. תוכנת פלאש היא תוכנת חובה ללימוד לאנימטורים, מעצבי פרסומות וכדומה, ואם אתם עוסקים במקצועות הללו או שאתם רוצים להיכנס לתחום הסרטונים הללו בדיוק בשבילכם. כנסו, תלמדו את חומר, תחזרו עליו ותפיקו המון!
תוכנת פלאש

מי צריך את תוכנת פלאש?

תוכנת פלאש היא תוכנה שנמצאת בשימוש אצל אנשי מקצוע רבים מתחומי ההנפשה העיצוב. תוכנה זו היא תוכנה בה עובדים בשילוב עם תוכנת הפוטושופ, וביחד יוצרים תמונות, דמויות, ועיצובים שונים שעליהן ניתן לעבוד בפלאש. אך מי צריך אותה בפועל?
מעצבי פרסומות – מי שמכין באנרים שאלו פרסומות זזות לאינטרנט, אלו שכולנו נחשפים אליהם כל הזמן. את הבאנרים הללו מכינים על ידי תוכנת פוטושופ ובשביל להכניס להם חיים צריך לעבוד איתם בפלאש.
אנימטורים – אנימציה היא הנפשה, הכנסת חיים בתמונות ודמויות שונות על ידי לקיחה של כמה ציורים או תמונות שבכל אחד מהם נראה שהדמויות או האלמנים מתקדמים עוד צעד אחד קדימה. כל מה שצריך הוא לחבר בין התמונות הללו ואת זה עושים אנימטורים, שמכניסים חיים והופכים את התמונות הללו לסרט בעזרת תוכנת הפלאש כמו גם תוכנת אחרות.

למה ללמוד את התוכנה דווקא היום?

העולם בו אנו חיים הוא עולם שעובד על המדיה, עולם בו אנו רואים כל הזמן עוד ועד אנימציות, סרטונים וכל מה שהוא חזותי. עולם זה רק יילך ויתפתח עם השנים ומי שייכנס אליו עכשיו ירוויח. יש כל כך הרבה עבודה בתחום וכל מה שצריך הוא להיות טוב ואיכותי, וצריך כמובן ללמוד את הדברים בצורה טובה ונכונה.
עם לימוד של תוכנת פלאש, אחת התוכנות הפופולאריות של חברת אדובי, יחד עם תוכנות עיצוב אחרות, תוכל להתמקצע בתחומים שונים ותוכל לפתח קריירה מצליחה. זה מתחיל בצפייה בסרטונים כאן וביישום שלהם, וכמובן עם הזמן עוד ועוד לימוד של הדברים ושל איך עושים אותם. התרגול בתחום זה חשוב מאין כמוהו וכדאי שתיקח את זה לתשומת ליבך.

2019-08-04T21:06:56+03:00