חינם! מדריך חינם איך לעשות אות פטרן, טקסטורות, עיטורים בפוטושופ.

//חינם! מדריך חינם איך לעשות אות פטרן, טקסטורות, עיטורים בפוטושופ.
אם אתם צופים בסרטון זה, תוכנת פוטושופ מעניינת אתכם, בין אם אתם אנשי מקצוע בתחום העיצוב או הצילום ובין אם אתם חובבנים או כאלו שרוצים ללמוד “לשחק” עם תמונות. פוטושופ היא התוכנה המתקדמת ביותר בתחום עיבוד התמונות והעיצוב הגרפי, ומליוני אנשים עושים בה שימוש יום יומי הן כחובבנים והן כמקצוענים. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך לעשות שימוש בכלים שונים, פטרן, טקסטורות, ועיטורים בפוטושופ, ותלמדו מתי הם רלוונטיים ואיך משלבים את האפשרויות הללו בעיצובים שלכם.
מי צריך את זה בכלל?
אם אתם מעצבים גראפיים או מתעתדים להיות כאלו, אתם חייבים לדעת לעשות שימוש באפשרויות הללו. טקסטורה בפוטושופ כשמה כן היא, יצירת “מגע” לרקע של תמונה או אות או כל אובייקט אחר שרוצים למלא במשהו אחר ממה שהוא היה במקור. כך לדוגמא אם אתם מוסיפים מלל לתמונה בכדי להעצים אותה, שימוש בטקסטורות או עיטורים ייקח את המלל הזה עוד כמה צעדים קדימה, ותוכלו להציג עבודה גראפית מיוחדת יותר וייחודית יותר.

רקעים ומסגרות

טקסטורות ועיטורים יכולים לשמש אותנו בבואנו להוסיף רקעים או מסגרות לתמונות עליהן אנו עובדים. יש מסגרות שונות שניתן לשלב, אך ניתן לקחת עיטור או טקסטורה מתמונה אחרת ולשלב בתמונה הנוכחית, וכך להעצים אותה. מעצבים גראפיים עושים שימוש רב באופציה הזו, אך גם צלמים שרוצים משהו מיוחד, משהו אחר שאינו שגרתי יכולים לנצל את האופציה לטובתם.
חינם! מדריך חינם איך לעשות אות פטרן, טקסטורות, עיטורים בפוטושופ.

פוטושופ – תוכנת העיבוד מספר 1 בעולם…

אם אתם צופים בסרטון זה חשוב שתדעו שעם כל הכבוד לתוכנות העריכה והעיבוד החדשות שנוספו ופותחו בשנים האחרונות, פוטושופ היא המקור לכל אלו והיא התוכנה הטובה והאיכותית ביותר. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, והיא אחות לתוכנות אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות, ושימוש בה יכול לשדרג את העבודות שלכם. מגוון הכלים הבלתי נגמר יחד עם נוחות העבודה עם התוכנה, הפכו אותה למה שהיא – תוכנת הבחירה של כל אנשי המקצוע בתחום.
הסרטון הזה כמו גם סרטונים אחרים יכול לקדם אתכם לעבר המטרה – להיות מעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר, אך חשוב שתתעדכנו כל הזמן בתוספות ובשינויים שנערכים בתוכנה בשביל להישאר בעניינים.

2019-08-04T11:23:34+03:00