חינם, איך הופכים תמונה לשחור לבן בפוטושופ, מדריך לימוד צעד אחר צעד למתחילים.

לפניכם סרטון חינמי לחלוטין אשר מדריך צעד אחר צעד איך להפוך תמונה לשחור לבן בעזרת תוכנת פוטושופ. אומנם ישנן תוכנות פשוטות יותר שעושות את המעבר הזה אך תוכנת פוטושופ היא התוכנה המקצועית ביותר שתעשה את המעבר הזה בצורה מושלמת. הסרטון ברור ומתאים הן למתקדמים והן למתחילים, וגם אם אין לכם שום יידע מוקדם בתוכנת הפוטושופ, תוכלו ללמוד במהירות את הצעדים וליישם אותם בתמונות שלכם. כל מה שנדרש מם הוא הקשבה והפנמה של החומר הנלמד בסרטון, ואתם יכולים לתת לתמונות שלכם נופך ישן ורומנטי.
מתמקדת בשיפור והוספת צבעים וגוונים בשביל להעצים כל תמונה.

מי צריך בכלל שחור לבן?

צילומים שחור להן הם נחלת העבר, והיום הטכנולוגיה מתמקדת בשיפור והוספת צבעים וגוונים בשביל להעצים כל תמונה. אך דווקא לשחור הלבן על אף זה שהוא ישן ואולי דווקא בגלל זה, יש ניחוח נוסטלגי, ניחוח רומנטי וייחודי. יש לא מעט אמני צילום שמחפשים דווקא את המראה הישן והאותנטי, כמו גם אנשים מן מניין שמנסים להחיות שתמונות שהם צילמו בדרכים שונות, ושחור לבן הוא דרך מצוינת לתת נופך מיוחד לתמונות. ברוב המצלמות הדיגיטליות של היום כמו גם במצלמות הסמארטפונים יש את האופציה לצלם בשחור לבן, אך צילום שחור להן לא מאפשר להעביר את התמונות לתמונות בצבע, אך להיפך זה אפשרי. צילומים בצבע יכולים להפוך להיות בשחור לבן, מכיוון שכל מה שנדרש הוא הורדה של צבעים. דווקא בעידן המודרני אנשים מחפשים את הרטרו ואת הנוסטלגי, ושחור לבן יכול להתאים לתמונות רבות.

תוכנת הפוטושופ…

פוטושופ היא תוכנה שפותחה על ידי חברת אדובי, והיא לא סתם נחשבת לתוכנה ופולארית מאוד ושימושית מאוד. בתוכנה משתמשים מעצבים גראפיים בעיקר, אך כל מי שיש לו נגיעה לפרסום בפן הטכני שלו טוב אם יכיר את התוכנה ויידע להשתמש בה. התוכנה נמצאת גם בשימוש של אנשים שעושים עיבוד תמונות כתחביב, ואומנם יש היום תוכנות רבות שמנסות לחקות את היכולות של תוכנת הפוטושופ אך הן לא הצליחו להדביק אותה עד כה, ונראה שזה גם לא יקרה בקרוב
יידע נרחב ושימוש בפוטושופ, יחד עם יידע ויכולת שימוש בתוכנות האינדיזיין, אילוסטרייטור, פלאש ותוכנות גראפיות נוספות, מאפשרים לכל מעצב גרפי למקסם את היכולות שלו וליצור עבודות מדהימות.

2019-08-04T20:56:40+03:00