עימוד אינדיזיין - איך עובדים איתה באופן מדויק ולמה היא משמשת

עימוד אינדיזיין – איך עובדים איתה באופן מדויק ולמה היא משמשת

בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך עובדים נכון עם תוכנת אינדיזיין, איך עובדים איתה באופן מדויק ולמה היא משמשת. הסרטון עוסק באופן ספציפי בעימוד כמו גם ביצירת שוליים לדפים ועריכה של מסמך. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש הפנמה של החומר הנלמד כמו גם תרגול שלו כמה שיותר.

להיות מעצב על!

עיצוב גרפי הוא מקצוע מעניין ומרתק, מקצוע שיש בו גם לא מעט עבודה. עיצוב גרפי גם מחייב להיות כל הזמן רמה אחת מעל לאחרים, רמה כזו שתאפשר לבצע עבודות שלא כל אחד יודע. תוכנת אינדיזיין היא תוכנה שמיועדת לספרים ומסמכים והיא מאפשרת לערוך ולעצב אותם בצורה נכונה והיא מוסיפה לא מעט עבודה. עם כל הכבוד לתוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ, בכל מה שקשור לעמוד מסמכים אינדיזיין היא תוכנת הבחירה, ואם אתם רוצים להיות מעצבים מבוקשים יותר ועם יותר הצעות עבודה, אתם חייבים להכיר את התוכנה הזו על בוריה.

לעצב מסמכי PDF

מסמכי PDF משמשים את כולנו בכל דבר כמעט שאנו עושים. אין משרד לא עושה בו שימוש ובדרך כלל מדובר על מסמכים ללא עיצוב מיוחד, אך אם אתם מעצבים גרפיים שמכירים את תוכנת אינדיזיין ויודעים לעצב בעזרתה תוכלו להפיק מסמכי PDF מעוצבים יותר ויפים יותר. כך לדוגמא אם משרד מסוים רוצה לשלוח הצעות מחיר ללקוחות שלו, כדאי מאוד שהוא יעשה את זה באופן מקצועי, וכך גם לכל מטרה אחרת. עימוד נכון של מסמכים כאלו כמו גם אחרים, עיצוב שלהם והוספת אלמנטים לא שגרתיים יהפכו את המסמכים הללו לאפקטיביים יותר.

לעצב פוסטרים

אם אתם מעצבים פוסטרים, אינדיזיין היא בדיוק התוכנה בשבילכם. אומנם בשביל לעצב פוסטרים שיוגדלו בצורה משמעותית צריך גם את אילוסטרייטור, אך לא רק. עם תוכנת אינדיזיין תוכלו לעצב את הפוסטרים הללו בצורה מקצועית יותר ויפה יותר, ותוכלו להפיק עבודות מרשימות.

קורס פוטושופ לימודים מהבית

ישראל היא אחת המדינות בעולם עם שיעורי הצמיחה המהירים ביותר בהייטק. קניונים ומרכזי קניות, מותגים מוכרים, עסקים ייחודיים ומה שלא תמצאו במדינה הזאת גם קצב הבנייה יוצא מן הכלל, ועולה ללא הרף, אבל הוא ירד בפיגור מבחינת תעסוקה. אמנם יש הרבה יותר תעסוקה מבעבר, ועם הרכבת לתל אביב קל יותר לצאת ממנה, אבל מי שבאמת רוצה להתפרנס יצטרך לעבוד קשה. אבל יש פתרון מצוין: קורס מחשבים ועבודה מהבית, ואם אתם מחפשים קורס כזה שיכניס לכם הרבה הכנסה, קורס פוטושופ הוא הקורס בשבילכם, קורס שתוכלו לעשות. עם הרבה דברים, אחד מהם הוא להיות מעצב גרפי בעזרת קורסים נוספים.

מעצב גרפי – העבודה העכשווית החשובה והמבוקשת ביותר.

ניתקל בתמונות לא משנה לאן נלך או מה נחפש. זה עשוי להיות בעלונים שמועברים בתיבות דואר, בלוחות מודעות, בשלטים שמוצבים עליהם, בטלוויזיה, בעיתונים וכמובן באינטרנט. מעצבים גרפיים מפתחים גרפיקה, שנדרשת בכל מקום. זוהי עבודה מרתקת המשלבת יצירתיות, מיומנות וכמובן שימוש בכלי מחשב. אתה לא צריך שום ניסיון קודם, ואפילו אנשים שמאמינים שהם טכנופובים יוכלו ללמוד את המקצוע. מי שרוצה ללמוד את המקצוע, לעומת זאת, חייב למצוא את המיקום הטוב ביותר לקבל את הציוד החיוני, ומכללת סולו מספקת את הגישה הטובה ביותר ללמידה – קורס מקוון אחד על אחד!

קורס עיצוב גרפי מקוון למתחילים

מהו קורס עיצוב גרפי מקוון למתחילים במסלול אחד על אחד? כבר החלטתם ללמוד, אבל החישוב המהיר שלכם מראה שזה הולך להיות מסובך… תצטרכו להירשם למכללה והשיעורים יהיו כנראה פעמיים בשבוע, וגם אם הם אחר הצהריים, תצטרכו לצאת מוקדם מהעבודה ולהפסיד שעות, אם הבוס בכלל יאשר… תצטרכו לעמוד בפקק ולחפש חניה ולעבור קשיים רבים נוספים… זה יהיה יותר קל ומהנה עבורך אם תבחר בקורס מקוון במכללה. כל מה שצריך זה מחשב, חיבור לאינטרנט, אוזניות ומיקרופון ללימוד מהבית באמצעות תוכנה ייעודית המקשרת בין מחשב המורה למחשב התלמיד. קורס מקוון אחד על אחד עם מורה במכללה יאפשר לך ללמוד במהירות שלך ובזמן שנוח לך, יאפשר לך ללמוד בנוחות ולא בלחץ ולהגיע להישגים מרהיבים! מלבד קורס הפוטושופ של בית הספר לעיצוב גרפי אונליין, אתה יכול ללמוד גם קורסים נוספים כדי להפוך למעצב גרפי אמיתי.

למה ללמוד להיות גרפיקאי או מעצב בחברות ההייטק?

מוסד סולו הוא המכללה הבכירה בישראל, לאחר שלימדה בעבר מאות מעצבים גרפיים שעובדים במשרדי פרסום, במשרדים מקוונים, בבתי דפוס, כעצמאיים או כשכירים. אתה יכול לקחת קורס פוטושופ במכללת סולו וליצור הכנסה פנטסטית במקצוע. לאורך הקורס תיצור תיק עבודות ובסיומו תוענק תעודה המעידה על לימודיך. אז, הצטרפו להצלחה והפכו למעצב גרפי מקצועי.

להכין תיק עבודות מקצועי שידבר על הרמה המקצועית בעיצוב וחשיבה קונספטואלית

מקומות עבודה רוצים לראות מקצוענים לכן כל מה שאתם תצטרכו לעשות זה להכין תיק עבודות מקצועי שידבר על הרמה המקצועית שלכם לכל אורך הקורס. תיק עבודות זה הדבר החשוב ביותר שיראה עד כמה אתם מקצועיים בתחום. לכל אורך לימודים תלמדו כיצד לבסס את המעמד שלכם בתור מעצבים גרפיים מקצועיים.  בלימודים מעצבים גרפיים תלמדו מהי קומפוזיציה בעיצוב גרפי וכיצד לבצע עבודות פירסום בפייסבוק לכל מטרה. השילוב של תוכנת אינדיזיין עם תוכנת פוטושופ מאפשר לעצב כריכות ספרים ועוד אינספור תחומים שמעצב גרפי צריכים לעבודה בחברות היי-טק.

עולם הדפוס סובל ממחסור עצום במעצבים וגרפיקאים – לצערנו מעצבים לא רוצים לעבוד שם

עולם הדפוס נחשב לתחום מאוד מבוקש בו נראה מחסור עצום ב-20 שנים האחרונות בגלל שמעצבים גרפיים בוחרים לעבוד בעולם ההייטק. המחסור ימשיך להיות חמור ולכן המשכורות של מעצבים גרפיים מאוד גבוהות לעומת שנים קודמות. אם בעבר רוב המעצבים לאחר סיום הלימודים היו הולכים לעבודה אך ורק בחברות הדפסה כדי להתאים גרפיקות למכונות דפוס, היום המצב הוא שונה ומעצבים גרפיים עובדים בחברות היי-טק בגלל שהמשכורות הרבה יותר גבוהות. המעצבים אוהבים לעבוד בחברות הייטק לא רק בגלל השכר הגבוה אלה בגלל כל אפשרויות הקידום שחברות הייטק מציעות. ככל שהטכנולוגיה תמשיך ותגדל כך ביקוש של מעצבים גרפיים יהיה גבוה יותר. תוכלו לשוחח עוד היום עם בית הספר כדי לבנות לכם תוכנית לימודים המותאמת לצרכים שהשוק דורש במידה ואתם רוצים לעשות הסבה מקצועית.

קבוצת פייסבוק מדור דרושים שם נמצאות חברות ההייטק הגדולות ביותר במשק הישראלי ובעולם כולו שלוקחות מעצבים גרפיים

ברשות בית הספר קבוצה מדהימה מעל 19 אלף איש. קבוצה זו מאפשרת לבוגרים לא ניסיון להתחיל ולעבוד בתחום זה. נוכל לראות שם את כל חברות ההייטק הגדולות ביותר במשק הישראלי ובעולם כולו שלוקחות מעצבים גרפיים. כבר בתקופת הלימודים תוכלו לרשום את עצמכם לקבוצה זו ולראות מה הם הדרישות. נוכל להגיד לכם שרוב הסטודנטים שלומדים בבית הספר לעיצוב גרפי אונליין כבר בתקופת הלימודים מוצאים עבודה או לסירוגין יוצרים קשרים עסקיים עם חברות עיצוב גרפי. כמו שאמרנו בפסקאות הקודמות מעצבי גרפיקה מעדיפים לעבוד היום בחברות הייטק ונוכל לראות שמתחילים ממש עם שכר מאוד גבוה של 15 אלף ש”ח. בסופו של דבר מה שחשוב זה לא התעודה שאתם מביאים בסיום הלימודים אלא אך ורק תיק עבודות שלכם. לכן חשוב להשקיע לכל אורך הלימודים בתיק עבודות מקצועי.