חינם! איך יוצרים עימוד אינדיזיין שוליים לדפים ועריכת מסמך.

בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך עובדים נכון עם תוכנת אינדיזיין, איך עובדים איתה באופן מדוייק ולמה היא משמשת. הסרטון עוסק באופן ספציפי בעימוד כמו גם ביצירת שוליים לדפים ועריכה של מסמך. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש הפנמה של החומר הנלמד כמו גם תרגול שלו כמה שיותר.

להיות מעצב על!

עיצוב גרפי הוא מקצוע מעניין ומרתק, מקצוע שיש בו גם לא מעט עבודה. עיצוב גרפי גם מחייב להיות כל הזמן רמה אחת מעל לאחרים, רמה כזו שתאפשר לבצע עבודות שלא כל אחד יודע. תוכנת אינדיזיין היא תוכנה שמיועדת לספרים ומסמכים והיא מאפשרת לערוך ולעצב אותם בצורה נכונה והיא מוסיפה לא מעט עבודה. עם כל הכבוד לתוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ, בכל מה שקשור לעמוד מסמכים אינדיזיין היא תוכנת הבחירה, ואם אתם רוצים להיות מעצבים מבוקשים יותר ועם יותר הצעות עבודה, אתם חייבים להכיר את התוכנה הזו על בורייה.

לעצב מסמכי PDF

מסמכי PDF משמשים את כולנו בכל דבר כמעט שאנו עושים. אין משרד לא עושה בו שימוש ובדרך כלל מדובר על מסמכים ללא עיצוב מיוחד, אך אם אתם מעצבים גרפיים שמכירים את תוכנת אינדיזיין ויודעים לעצב בעזרתה תוכלו להפיק מסמכי PDF מעוצבים יותר ויפים יותר. כך לדוגמא אם משרד מסויים רוצה לשלוח הצעות מחיר ללקוחות שלו, כדאי מאוד שהוא יעשה את זה באופן מקצועי, וכך גם לכל מטרה אחרת. עימוד נכון של מסמכים כאלו כמו גם אחרים, עיצוב שלהם והוספת אלמנטים לא שגרתיים יהפכו את המסמכים הללו לאפקטיביים יותר.
איך יוצרים עימוד אינדיזיין

לעצב פוסטרים

אם אתם מעצבים פוסטרים, אינדיזיין היא בדיוק התוכנה בשבילכם. אומנם בשביל לעצב פוסטרים שיוגדלו בצורה משמעותית צריך גם את אילוסטרייטור, אך לא רק. עם תוכנת אינדיזיין תוכלו לעצב את הפוסטרים הללו בצורה מקצועית יותר ויפה יותר, ותוכלו להפיק עבודות מרשימות.

2019-08-04T10:58:47+03:00