חינם! איך לעצב פרח באילוסטרייטור CS6 שיעורים למתחילים – מדריכים.

אילוסטרייטור היא אחת מהתוכנות עיצוב המדהימות ביותר בעולם, תוכנה בה עושים שימושים רבים מאוד בעולם העיצוב. אילוסטרייטור היא תוכנה אחות לתוכנות כמו אינדיזיין, פוטושופ ואחרות, ושילוב של העבודה ביניהם יכולה ליצור תוצאות מדהימות. אם אתם צופים בסרטון זה יכול להיות שאתם כבר בעולם העיצוב, אך גם אם אתם מתחילים תוכלו ללמוד לא מעט בעזרת הסרטון הזה. הסרטון הינו ברור וקל להבנה והוא כולל הסברים מפורטים על איך לעצב פרח בעזרת תוכנת אילוסטרייטור, ועם יישום של מה שנלמד יחד עם תרגול שלו תוכלו כבר בתחילת דרככם לדעת דברים חשובים.
פרח בלוגו

פרח בלוגו

לוגו הוא חובה בכל בית עסק, חובה שיהיה על כל חומר שיוצא ממנו. לוגו הוא חלק מהשפה המיתוגית של בית העסק, והוא חייב להיות גם על כל מוצר פיזי שיוצא מבית העסק. ללוגו יש חשיבות כחלק ממעטפת שיווקית כוללת של העסק, ולכן חייבים לשים לב לכל פרט קטן כגדול כשמעצבים אותו, והוא חייב לגרום למי שרואה אותו ומכיר את העסק לעשות מיד את הקישור הזה. בפועל, לקוח פוטנציאלי יבין במה העסק עוסק, ולקוח קיים שיראה את הלוגו בדיוק כשהוא צריך שירות או מוצר כלשהוא יפנה מיד ספציפית אל אותו בית עסק. פרחים בלוגואים הם דבר נפוץ ועם אילוסטרייטור ניתן ליצור פרחים בצורות שונות ובגדלים שונים, ולמידה של הדברים יחד עם ירגול שלהם יכולה להניב תוצאות מרשימות.

אילוסטרייטור – עיצוב ואיור וקטורי…

יש לתוכנת אילוסטרייטור כמה יתרונות, כשאחד מהם הוא זה שהיא עובדת בשיטה הווקטורית. מה זה אומר? זה אומר שבשונה מפוטושופ שעובדת על פיקסלים, היא לא מוגדלת בהגדלת הקבצים שבה. כשעובדים על פיקסלים כל הגדלה יוצרת טשטוש, ולכן אם מדובר על לוגו שאמור להיות על פוסטר גדול או שלט חוצות אי אפשר יהיה להדפיס, אך עם אילוסטרייטור אין שום בעיה עם זה.
להתחיל בעולם העיצוב זה מרתק ומאתגר, ואם אתם רוצים לדעת איך לעצב לוגואים באילוסטרייטור הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם.

2019-08-07T09:13:15+03:00