חינם! איך לעשות מברשת טקסט בפוטושופ, מדהים!

//חינם! איך לעשות מברשת טקסט בפוטושופ, מדהים!
פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות הטובה בעולם ותוכנת עיצוב מהמתקדמות שקיימות. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברה שפיתחה גם תוכנות נוספות כדוגמת אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות. פוטושופ היא תוכנה שנעשה בה שימוש על ידי מיליונים בעולם, מתוכם רבים שהינם מעצבים גרפים כמו גם צלמים, אנשי פרסום וכדומה. תוכנת פוטושופ היא תוכנה שמתעדכנת כל הזמן, תוכנה אשר מי שעוסק בה באופן קבוע חייב להיות עם “אצבע על הדופק” לגבי התוספות והשינויים בה, ועם כל הכבוד לתוכנות העריכה שיצאו לאור בשנים האחרונות, תוכנות שחלקן מיועדות למחשב וחלקן למובייל, אף אחת מהן לא משתווה ליכולות שמציגה תוכנת פוטושופ.

הסרטון שלפניכם בפוטושופ הינו סרטון שמיועד הן למתחילים והן למתקדמים.

הסרטון עוסק במברשות, ואיך עושים בהן שימוש נכון כשרוצים לעבוד על טקסטים. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה ומצריך בעיקר מעקב אחרי הנלמד בו כמו גם יישום של הנלמד ותרגול שלו כמה שיותר, ואם אתם רוצים להתמקצע בתחום זה הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם.
לעשות מברשת טקסט

למה צריך לעשות מברשת טקסט בכלל?

הייחודיות של פוטושופ היא שניתן לעבוד בעזרתה על תמונות, אך ניתן להוסיף להן אפקטים רבים ומגוונים. כשעובדים על קובץ של תמונה למטרת פרסום ורוצים להעצים את התמונה, חייבים להוסיף לה מלל כלשהוא שיתמוך במה שבפריים. מלל כזה יכול להיות איזה משפט מחץ כלשהוא, יכול להיות תיאור קצר של מה ששיש בתמונה, יכול להיות שם של הדמות שרואים בתמונה או כל מלל אחר, העיקר שהוא יהיה קשור איך שהוא לתמונה. עם שימוש במברשת הטקסט ועם יידע איך עושים את זה נכון, ניתן לבחור את הצבעים הנכונים ואת הפונט הנכון, כך שהמלל יהיה יפה ומעוצב וישתלב מציין עם התמונה.
הסרטון שלפניכם הוא עוד דרך ללמוד את תוכנת פוטושופ. התוכנה מדהימה ושימושית גם למי שלא מתכנן לעשות ממנה קריירה וחשוב ללמוד את הסרטון ולהבין אותו ואת הנלמד בו. בסופו של דבר גם אתם תדעו איך לעבוד על תמונות בצורה מקצועית ואיך לשדרג כל תמנה שנמצאת אצלכם.

2019-08-04T11:22:39+03:00