תוכנת עיבוד התמונות הטובה בעולם חינם! איך לעשות מברשת טקסט בפוטושופ, מדהים!

תוכנת עיבוד התמונות הטובה בעולם חינם! איך לעשות מברשת טקסט בפוטושופ, מדהים!

פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות הטובה בעולם ותוכנת עיצוב מהמתקדמות שקיימות. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברה שפיתחה גם תוכנות נוספות כדוגמת אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות. פוטושופ היא תוכנה שנעשה בה שימוש על ידי מיליונים בעולם, מתוכם רבים שהינם מעצבים גרפים כמו גם צלמים, אנשי פרסום וכדומה. תוכנת פוטושופ היא תוכנה שמתעדכנת כל הזמן, תוכנה אשר מי שעוסק בה באופן קבוע חייב להיות עם "אצבע על הדופק" לגבי התוספות והשינויים בה, ועם כל הכבוד לתוכנות העריכה שיצאו לאור בשנים האחרונות, תוכנות שחלקן מיועדות למחשב וחלקן למובייל, אף אחת מהן לא משתווה ליכולות שמציגה תוכנת פוטושופ.

הסרטון שלפניכם בפוטושופ הינו סרטון שמיועד הן למתחילים והן למתקדמים.

הסרטון עוסק במברשות, ואיך עושים בהן שימוש נכון כשרוצים לעבוד על טקסטים. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה ומצריך בעיקר מעקב אחרי הנלמד בו כמו גם יישום של הנלמד ותרגול שלו כמה שיותר, ואם אתם רוצים להתמקצע בתחום זה הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם.

למה צריך לעשות מברשת טקסט בכלל?

הייחודיות של פוטושופ היא שניתן לעבוד בעזרתה על תמונות, אך ניתן להוסיף להן אפקטים רבים ומגוונים. כשעובדים על קובץ של תמונה למטרת פרסום ורוצים להעצים את התמונה, חייבים להוסיף לה מלל כלשהוא שיתמוך במה שבפריים. מלל כזה יכול להיות איזה משפט מחץ כלשהוא, יכול להיות תיאור קצר של מה ששיש בתמונה, יכול להיות שם של הדמות שרואים בתמונה או כל מלל אחר, העיקר שהוא יהיה קשור איך שהוא לתמונה. עם שימוש במברשת הטקסט ועם יידע איך עושים את זה נכון, ניתן לבחור את הצבעים הנכונים ואת הפונט הנכון, כך שהמלל יהיה יפה ומעוצב וישתלב מציין עם התמונה.
הסרטון שלפניכם הוא עוד דרך ללמוד את תוכנת פוטושופ. התוכנה מדהימה ושימושית גם למי שלא מתכנן לעשות ממנה קריירה וחשוב ללמוד את הסרטון ולהבין אותו ואת הנלמד בו. בסופו של דבר גם אתם תדעו איך לעבוד על תמונות בצורה מקצועית ואיך לשדרג כל תמנה שנמצאת אצלכם.

לדעת מה לעשות כדי ללכת לבית הספר לעיצוב גרפי

במאמר הבא ריכזנו רק בשבילכם מידע רב וחשוב על עולם העיצוב הגרפי הרב תחומי. אנשים שמייצרים אפליקציות יסבירו במאמר. כמו כן, נראה לכם כיצד ליצור אתר במערכות וורדפרס עם חווית משתמש טובה. אף אחד לא חולק על כך שתחום העיצוב הגרפי הוא אחד הפופולריים ביותר. יש לו שכר גבוה ולוקח רק פרק זמן קצר כדי להיות טוב בזה. מעצבים גרפיים רבים רוצים לעבוד בתחום הזה כי יש כל כך הרבה הזדמנויות לקידום דרך המחשב בהשוואה לעבודות אחרות.

בעמוד זה תמצאו שיעורים שנעשו על ידי מיטב המורים העובדים בבית הספר. הם מלמדים כל מיני סוגים של תקשורת חזותית ועיצוב נייד. בדרך זו, תוכל לראות את כל החשיבה היצירתית שנכנסת לכל פקודה גרפית. אתה גם תדע אם אתה טוב בעבודה הזו או לא.

יש יותר משרות עכשיו ממה שהיו בעבר

גם בקבוצת בית הספר אנחנו רואים הרבה מודעות דרושים. זה בגלל שיש יותר משרות עכשיו ממה שהיו בעבר. כתוצאה מלימודי תקשורת חזותית ועיצוב גרפי בעבר, רוב הבוגרים עמדו לעבוד רק בתעשיית הדפוס. כיום, למעצבי מותגים יש הזדמנות לעבוד עם מפתחים ומתכנתים בחברות הייטק, שם הם יכולים לעבוד על אפליקציות ודברים אחרים שעולם המובייל צריך.

האם מעצבים גרפיים בהייטק מרוויחים היום הרבה כסף?

גרפיקאים בהייטק מרוויחים 18 אלף שקל גם אם לא עבדו בעבר. אין דבר יותר שהם יצטרכו מתיק עבודות מקצועי שמראה שהם יודעים כל מה שצריך לדעת על עולם העיצוב. אתה תיחטף על ידי השוק הזה כי תיק העבודות שלך מראה איך אתה חושב על עיצוב וטרנדים חדשים שטרם נראו בעבר.

בשוק העבודה, כמה משלמים למעצבים?

ישנם סוגים רבים ושונים של עבודות בתחום הגרפיקה, והשכר משתנה בהתאם לסוג העבודה שהם רוצים לעשות. מעצבים גרפיים יכולים להרוויח עד 12,000 שקל בשנה אם עבודתם משמשת במגזין או בעיתון. אם הם הולכים לעבוד על אריזות ומדבקות, הם יקבלו תשלום של 14 אלף שקל בחודש. ההייטק עדיין משלם יותר כי העבודה קשה יותר מבחינה טכנולוגית.

להיות מעצב גרפי מקצועי

כדי להיות מעצב גרפי מקצועי, צריך לחשוב על כל החשיבה הוויזואלית שמעבר לקופסה. לדוגמה, המעצב הגרפי צריך לדעת באילו רמזים ויזואליים ניתן להשתמש כדי לבצע את זהות המותג בכל פלטפורמה דיגיטלית. כיצד להשתמש באלמנטים גרפיים בתוכנת הגרפיקה של אדובי כדי לערבב ולהתאים צבעים. פרסומת או לוגו עם בנייה סימטרית יכולים לכלול קומפוזיציות וגרפיקות שונות כדי לגרום לו להיראות טוב. יש הרבה תחומים ומשקלים שונים שצריך להתמקד בהם בסוג זה של סימטריה עיצובית. כל כללי העיצוב הגרפי הרבים שנלמדו ישמשו בתוכנת הגרפיקה של אדובי, כך שאין ספק בכך בכלל.

בקורס הראשון של הלימודים נעשה שימוש בפוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור

התוכנה הגרפית משמשת רק את האנשים שעושים גרפיקה. מעצבים ומעצבים גרפיים משתמשים בפקודות הרבות שבהן מאפשרת להם להשתמש כדי לבצע שינויים. בקורס הראשון של הלימודים נעשה שימוש בפוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור. כאשר אתה משתמש בשלושתם יחד, אתה מקבל את העבודה הטובה ביותר. לכל תוכנה יש טעם שונה בתפקידה כמעצב גרפי. אנשים שלומדים צריכים לעשות תיק עבודות כי זו הדרך היחידה להשיג עבודה.

כמה עולה להשתמש בתוכנת הגרפיקה של אדובי?

אדובי מאפשרת לך להוריד את התוכנה הגרפית בחינם למשך שבוע לאחר רכישתה. כסטודנט, עליך לשלם אגרה של 70 ש"ח לחודש כדי להמשיך להשתמש. כאשר משלמים 100 שקל לחודש זה בדרך כלל אחרי שימוש של שנה, כל התוכנה יורדת ומתעדכנת אוטומטית במחשב, ולא צריך לעשות כלום. מחשבים חזקים הם בהחלט הכרחיים לעבודה עם תוכנות גרפיות מכיוון שקל מאוד לשנות את התוכנות וליצור דברים חדשים.

סטודנטים לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית צריכים להתמיד בעבודתם כדי לקבל עבודה.

זוהי דוגמה מעבודתי בתחום זה. יש רק דבר אחד שיכול להבדיל בין גרפיקאי חובב לבין גרפיקאי מקצועי. תיק עבודות הוא דרך להראות לאנשים מי אתה ומה אתה עושה. אין דרך לדעת אם אתה באמת מעצב מקצועי גם אם יש לך תעודה או תואר ראשון. תעודה מראה שהצלחת בכל בית ספר או מכללה לעיצוב גרפי שאליו למדת. רק בתיק העבודות שלך אתה יכול לראות איך אתה מציג טרנדים חדשים והאם אתה יודע מה זה טעם טוב בעיצוב גרפי.

אם אתה מסתכל על תיק העבודות שלך, אתה יכול לראות אם אתה יכול לצייר לוגו או ליצור מודעה לפייסבוק ולאינסטגרם, ואם אתה מקפיד על כל הכללים לעיצוב אתר ואפליקציות בו זמנית. עם כל כך הרבה סוגים שונים של עבודות בתיק שלך, אין ספק שלקוחות פרטיים או עסקיים ירצו לעבוד איתך.

איך לומדים איך ליצור גרפיקה ולבנות אתרים מלאים היום?

תוכנת זום היא התוכנה היחידה שמאפשרת לאנשים להתחבר בין מחשבים. מכללות רבות נאלצו לשנות ולהתחיל ללמד באינטרנט, ועסקים וארגונים החלו להשתמש בזה. אנחנו מלמדים באינטרנט באמצעות שיתוף מסך כבר יותר מ-15 שנה, ואנחנו עושים זאת כל הזמן. בכיתה המורה יכול להסתכל על מסך התלמיד ולהראות לו כיצד לעצב אתר או אפליקציה שלב אחר שלב. המורה גם מראה לו איך להסתובב בעולם עיצוב התקשורת החזותית.

השיעור מאוד מפורט כדי שתוכלו לשים לב לכל העניין. מיד עם סיום כל שיעור, ניתנים שיעורי בית ומטלות כדי לתת לכל תלמיד את כל רשת העיצוב שעליה הוא צריך לעבוד. קבלת עזרה בשיעורי הבית אינה קשורה רק לשיעור עצמו. התלמיד יכול להתקשר למורה שלו במהלך השבוע בין השיעורים כדי לקבל עזרה או לקבל משוב על שיעורי הבית שלו.

אם תעשה לימודי תעודה ותשמור על תיק עבודות, תוכל לבנות תיק עבודות מאוד מקצועי. אנחנו יכולים לספר לכם שמחצית מהתלמידים בבית הספר הלכו כעת למקומות אחרים ולמדו בעבר בקבוצות. בלימוד קבוצתי לפעמים המורה עובר על החומר מהר מדי או שהקבוצה איטית, מה שאומר שלא מקבלים את כל חומר הלימוד ומה שצריך לשוק העבודה. כדי לעזור לך למצוא עבודה, המורה שלך צריך לשים לב אלייך היטב כשאתה לומד לבד עם מורה אישי איתך.

איך אוכל למצוא עבודה כמעצב גרפי אם אני לא יודע איך לעשות את זה עדיין?

בגלל הביקוש העצום, אנחנו יכולים להגיד לכם שיש הרבה משרות שונות עבור מעצבים גרפיים. במהלך 12 השנים האחרונות, בית הספר מפרסם קבוצת פייסבוק מדהימה. כיום יש בקבוצה יותר מ-19,500 חברות הייטק ומשרדי הפרסום הגדולים בישראל. יש הרבה חברות הייטק שמפרסמות משרות כל יום, וכבר עשינו בשבילך חצי מהעבודה. להחזיק תיק עבודות זה הדבר היחיד שיעזור לך למצוא עבודה בתעשייה שרוצה לראות מה אתה יכול לעשות.

תקשורת חזותית וגרפיקה ובניית אתרים היא אחד התחומים המבוקשים ביותר

בעולם השיווק, תקשורת חזותית וגרפיקה ובניית אתרים היא אחד התחומים המבוקשים ביותר. כשעסק מנסה לשווק את עצמו.

הוא תמיד צריך מעצב גרפי או מעצב גרפי שימציא את כל הדרכים השונות שבהן הם יכולים לפרסם את העסק שלהם. עסקים רבים הבינו שאם הם לא נמצאים באינטרנט, הם לא יוכלו להישאר בחיים. הרבה אנשים רוצים לעבוד כמעצב גרפי כי יש כל כך הרבה דרכים שהם יכולים לעבוד מהבית בימים אלה. כל המבוגרים בתחום זה פוגשים את הלקוחות שלהם ועובדים יחד דרך הקבוצה שאיתה למדו בבית הספר. אנחנו חושבים שכדאי לכם לצפות בכל השיעורים שהעלנו בעמוד זה ולדבר עם רכז המחלקה לתקשורת חזותית, גרפיקה ופיתוח אתרים עוד היום. תהנה מהעמוד.