חינם! איך מוציאים קובץ אילוסטרייטור לדפוס, חובה לכל מעצב גרפי צעד אחר צעד

//חינם! איך מוציאים קובץ אילוסטרייטור לדפוס, חובה לכל מעצב גרפי צעד אחר צעד
אם הגעתם עד לפה, כנראה שתחום העיצוב הגרפי מעניין אתכם ואתם עוסקים בו. בסרטון שלפניכם תוכלו לראות איך ניתן בקלות להוציא קובץ אילוסטרייטור לדפוס, ואיך לעשות את זה בצורה נכונה כך שהכול יעבור חלק וללא כל בעיות. כל שעליכם לעשות הוא לצפות בהוראות ולעשות את הדברים בצורה נכונה בדיוק כפי שמוסבר ואין סיבה שלא תצליחו. אילוסטרייטור היא תוכנה מדהימה ואתם יכולים לעשות בה שימושים רבים, ואנו שמחים להגיש לכם את הסרטון הזה שיעשה אתכם לעוד יותר מקצוענים בתחום.
קובץ אילוסטרייטור לדפוס

מה זה בכלל אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית בניגוד לפוטושופ לדוגמא שזו משתמשת בפיקסלים מה שאומר שהגדלת תמונה לא יכולה להיות יותר מידי מכיוון שהתמונה תהיה מטושטשת. אילוסטרייטור היא תוכנה שניתן לעצב איתה בתלת מימד, והיא משמשת לעיצוב של לוגואים וחומרים גראפיים אחרים, ואם תעשו בה שימוש יחד עם שימוש בתוכנות אחרות כמו פוטושופ, תגיעו לתוצאות מדהימות.

להדפיס שלטי חוצות ענקיים

אם אתם צריכים או רוצים להדפיס שלטי חוצות ענקיים, אתם צריכים לעשות שימוש בתוכנת האילוסטרייטור. כפי שציינו התוכנה עושה שימוש בווקטורים מה שאומר שניתן להגדיל כל תמונה בעזרתה לכל גודל שהוא, ואין בעיה להגדיל גם לרמות כאלו. עם צפייה בסרטון הזה תלמדו איך להכין קובץ כזה לדפוס ומה נדרש מכם לשם כך.

להיות מעצב טוב יותר

אם אתה או את רוצים להיות מעצבים טובים יותר ואתם עובדים רק עם תוכנת פוטושופ, הגיע הזמן שתכירו את תוכנת אילוסטרייטור. התוכנה תקפיץ אתכם כה רמות למעלה ותיתן לכם אפשרויות עיצוב רבות יותר. מעצב טוב הוא אחד ששולט בכל תוכנות הללו, ואילוסטרייטור היא כלי ראשון במעלה לכל מעצב באשר הוא.
להדפיס שלטי חוצות ענקיים, אתם צריכים לעשות שימוש בתוכנת האילוסטרייטור. תוכנת עיצוב חשובה שיודעת לעשות דברים שפוטושופ ואחרות לא יודעות

לקבל יותר הצעות עבודה

אם אתה או את עובדים כעצמאיים בעיצוב גראפי, אתם יודעים כמה קשה לעיתים להכניס עבודות. ככל שתתמקצעו ביותר תוכנות ותדעו לעשות יותר דברים, כך תגדילו את מעגל העיסוק שלכם וכך יהיה לכם הרבה יותר מה להציע ללקוחות שלכם. יידע והבנה של עולם האילוסטרייטור יפתח בפניכם נתיבים חדשים לפרנסה, ואם אתם עדיין לא מכירים את התוכנה על בוריה זה בדיוק הזמן להיכנס אליה וללמוד אותה, ואתם יכולים להתחיל עם הסרטון הזה.

2019-08-07T09:15:32+03:00