חינם! איך עושים בפוטושופ שהטקסט יובלט מהתמונה – מדהים!

//חינם! איך עושים בפוטושופ שהטקסט יובלט מהתמונה – מדהים!
אם אתם כבר מכירים את תוכנת פוטושופ ועושים בה שימוש, או אם אתם מתחילים להיכנס לעולם המדהים שלה ועושים בו את צעדיכם הראשונים, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בסרטון תוכלו לצפות וללמוד איך מבליטים טקסט מתמונה ואיך עושים את זה נכון בלי לפגוע בה. איך בכמה קליקים אתם יכולים לקחת תמונה ולהפוך אותה לתמונה מיוחדת יותר ובעיקר זו שמושכת את העין, בין אם זו תמונה משפחתית ובין אם זו תמונה שהיא חלק מקמפיין פרסומי. יש לא מעט שימושים לטקסט מובלט וניתן לשלב אותו בלא מעט תמונות, ואם אתם רוצים לדעת איך לעשות את זה בצורה נכונה כל מה שאתם  צריכים לעשות הוא ללמוד וליישם את הנלמד. כמובן שתרגולים יטביעו את הפעולות הללו במוחכם וכדאי תמיד לתרגל.

למה צריך להבליט טקסט?

הבלטת טקסט מתמונה היא קודם כל פעולה שמעצימה את התמונה והופכת אותה לחזקה יותר וברורה יותר. תמונה עם טקסט היא תמונה שאמורה להעביר איזה שהוא מסר והיא תמונה שיש לה משמעות מעבר למראה הוויזואלי שלה. טקסט מובלט קודם כל מעביר את המסר בצורה חזקה יותר, אך המראה התלת מימדי הופך אותו גם ליפה יותר ומיוחד יותר. תארו לעצמכם את עצמכם נחשפים לאיזה שהוא קמפיין אינטרנטי למוצר כלשהוא, ויש בו תמונות עם טקסט מובלט… דמיינו לעצמכם איך זה יתפוס אתכם ויגרום לכם לחוש עוד יותר בטחון בקשר למוצר. הבלטת טקסט הופכת את הטקסט לחזק יותר ואמין יותר.
למה צריך להבליט טקסט

למה דווקא פוטושופ?

היום יש כבר לא מעט תוכנות חינמיות שפותחו, תוכנות שעל פני נראות פשוטות יותר לעבודה בהן. התוכנות הללו מתאימות הן למחשב והן למכשירים ניידים, אך מי שקצת מכיר את התחום יודע שאין מה להשוות ביכולות בין אף אחת מהתוכנות הללו ובין תוכנת הפוטושופ. לא לחינם מיליוני בני אדם ברחבי העולם עושים בה שימוש, ולא לחינם מעצבים מקצועיים וותיקים רואים בה את התוכנה השימושית ביותר עבורם, אלא בגלל הכלים שהיא מציעה.
הקשבה והפנמה של מה שמועבר בסרטון, ייקח אתכם עוד צעד בדרך לתמונה המושלמת, עוד צעד אל עיצוב מיוחד יותר, נקי יותר ויפה יותר. הסרטון לא מצריך יידע מוקדם אלא הבנה בסיסית של עולם העיצוב.

2019-08-04T20:58:13+03:00