תקשורת חזותית וחווית משתמש כל זה מהבית בלמידה פרטנית ואישית ללימודי תעודה ותיק עבודות

מהי הסיבה הטובה ביותר להתמחות בעיצוב גרפי? איך עושים בפוטושופ שהטקסט יובלט מהתמונה

אם אתם כבר מכירים את תוכנת פוטושופ ועושים בה שימוש, או אם אתם מתחילים להיכנס לעולם המדהים שלה ועושים בו את צעדיכם הראשונים, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בסרטון תוכלו לצפות וללמוד איך מבליטים טקסט מתמונה ואיך עושים את זה נכון בלי לפגוע בה. איך בכמה קליקים אתם יכולים לקחת תמונה ולהפוך אותה לתמונה מיוחדת יותר ובעיקר זו שמושכת את העין, בין אם זו תמונה משפחתית ובין אם זו תמונה שהיא חלק מקמפיין פרסומי. יש לא מעט שימושים לטקסט מובלט וניתן לשלב אותו בלא מעט תמונות, ואם אתם רוצים לדעת איך לעשות את זה בצורה נכונה כל מה שאתם  צריכים לעשות הוא ללמוד וליישם את הנלמד. כמובן שתרגולים יטביעו את הפעולות הללו במוחכם וכדאי תמיד לתרגל.

למה צריך להבליט טקסט?

הבלטת טקסט מתמונה היא קודם כל פעולה שמעצימה את התמונה והופכת אותה לחזקה יותר וברורה יותר. תמונה עם טקסט היא תמונה שאמורה להעביר איזה שהוא מסר והיא תמונה שיש לה משמעות מעבר למראה הוויזואלי שלה. טקסט מובלט קודם כל מעביר את המסר בצורה חזקה יותר, אך המראה התלת מימדי הופך אותו גם ליפה יותר ומיוחד יותר. תארו לעצמכם את עצמכם נחשפים לאיזה שהוא קמפיין אינטרנטי למוצר כלשהוא, ויש בו תמונות עם טקסט מובלט… דמיינו לעצמכם איך זה יתפוס אתכם ויגרום לכם לחוש עוד יותר בטחון בקשר למוצר. הבלטת טקסט הופכת את הטקסט לחזק יותר ואמין יותר.
למה צריך להבליט טקסט

למה דווקא פוטושופ?

היום יש כבר לא מעט תוכנות חינמיות שפותחו, תוכנות שעל פני נראות פשוטות יותר לעבודה בהן. התוכנות הללו מתאימות הן למחשב והן למכשירים ניידים, אך מי שקצת מכיר את התחום יודע שאין מה להשוות ביכולות בין אף אחת מהתוכנות הללו ובין תוכנת הפוטושופ. לא לחינם מיליוני בני אדם ברחבי העולם עושים בה שימוש, ולא לחינם מעצבים מקצועיים וותיקים רואים בה את התוכנה השימושית ביותר עבורם, אלא בגלל הכלים שהיא מציעה.
הקשבה והפנמה של מה שמועבר בסרטון, ייקח אתכם עוד צעד בדרך לתמונה המושלמת, עוד צעד אל עיצוב מיוחד יותר, נקי יותר ויפה יותר. הסרטון לא מצריך יידע מוקדם אלא הבנה בסיסית של עולם העיצוב.

גרפיקה ובניית אתרים המקצוע הכובד ביותר היום כדי להתחיל לעבוד בעולם ההייטק

מחפשים הסבה מקצועית שתאפשר לכם להתחיל לעבוד בעולם הדיגיטל? רוצים עבודה דרך המחשב באינטרנט ולא יודעים איפה להתחיל? מהם הכלים של המעצבים הגרפיים? הכנו בכתבה הבאה אין ספור נתונים טכניים שיסבירו לך המעצב הגרפי המתחיל מה זה גרפיקה ובניית אתרי אינטרנט. אין ספק אם אתה מבקר בעמוד זה אתה מחפש נתונים על תחומי התקשורת חזותית ועיצוב ובאמצעות השיעורים הרבים שהכנו באתר זה תוכלו לקבל אין ספור מידע על עולם העיצוב הגרפי רב תחומי.

האם יש עבודה בעיצוב גרפי?

תחום העיצוב הגרפי נחשב לאחד הדברים החשובים ביותר היום בעולם השיווק כי אי אפשר להעביר מסרים שיווקיים או מכרתיים בלי שמעצבים גרפיים יתנו את העבודה הזאת לכן נוכל לראות שמעצבים גרפיים משתלבים בעולם ההייטק וגם בעולם השיווק והפרסום

מה השכר של מעצבים גרפיים ומהם אפשרויות העבודה?

מעצבים גרפיים מרוויחים היום בעולם ההייטק כתשע עשרה אלף שח נטו במידה ויש להם תיק עבודות מקצועי ואם הם הולכים לעבוד בעולם ההדפסה או בשיווק דיגיטלי השכר יהיה פחות והם יוכלו להרוויח שכר של ארבע עשרה אלף שח נטו. אין ספק שמי בוחר לעבוד בתחום זה מהבית יוכל להרוויח הרבה יותר כי עבודה מהבית מתבצעת אך ורק על ידי פרויקטים.

מה לומדים מעצבים גרפיים?

מעצבים גרפיים היום לומדים את כל השפה העיצובית כיצד לפתח וויזואליים כדי לשכנע צופים לכל מטרה. צופים יכולים להיות נתונים חברתיים שמעבירים דרך עיצוב או לסירוגין עיצובים משכנעים לקהל מטרה. קהל מטרה הוא קהל היעד ובאמצעות סגנונות עיצוב אפשר להגיע לרמות מאוד גבוהות של מכירות דרך אסטרטגיות שיווקיות פעילות.

העבודה באסטרטגיה שיווקית מה זה?

מעצבים גרפיים לומדים חוקים רבים כדי לשכנע את קהל המטרה של המותג עצמו החל מהבנה מקצועית של מה זה תורת הצבעים ומהי השפעת הטיפוגרפיה בשילוב של תמונות. אין ספק שתחום העיצוב הגרפי נחשב לתחום מאוד מרתק במיוחד למי שמתחבר לעולם האומנות הדיגיטלית. בדיוק בסיום פסקה זו תוכלו לראות טכניקות מדהימות בשילוב אתרי אינטרנט או לסירוגין עבודה מדהימה על תוכנת הפוטושופ או אילוסטרייטור ליצירת וויזואליים.

הלמידה דרך האינטרנט מהבית איך היא מתרחשת?

אין לך זמן לשלב לימודים ועבודה? לא יודע איפה להכניס שילוב גרפי אבל אוהב את עולם האומנות הדיגיטלית? אין ספק שלימודים אונליין יכולים לחסוך לך זמן וכמובן כסף. בתקופת הקורונה עולם העיצוב הגרפי קיבל תפנית אדירה וגם עולם החינוך הכללי. מרבית התלמידים במדינת ישראל בגלל הריחוק החברתי החלו לעבוד אך ורק אונליין. אנו מלמדים בשיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה בלמידה פרטנית אחד על אחד דרך האינטרנט.

איך לומדים דרך האינטרנט?

לימוד דרך האינטרנט מתבצע דרך תוכנה שמחברת בין מחשבים. המורה במהלך השיעור יכול להסביר איך לעצב רכיב גרפי עם חוקי תורת הצבעים או לסירוגין איך לבצע אפקטים באמצעות הפוטושופ ליצירת טיפוגרפיות. לאחר ההסבר של המורה הסטודנט מתרגל את החומר עד שהוא מבין את כל המהלכים. במידה ויש נושא שלא ברור המורה יחזור שוב על כל המהלך עד שהוא יבין את כל החומר במלואו. בסיום כל הדרכה פרטנית ואישית הסטודנט מקבל תרגילים מהותיים כדי לפתח לו את היצירתיות והחשיבה. השיעור יבעית הם אלה שיגרמו לך המעצב הגרפי המתחיל להתקדם בתעשייה זו.

התמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור עצמו והסטודנט יכול ליצור קשר עם המורה בכל שלב דרך הטלפון או לסירוגין דרך מערכת הוואטצאפ ולקבל פידבק מהמורה על שיעורי הבית שהוא קיבל. אין ספק שביקרות בונה תעזור לסטודנט להפוך להיות יותר טוב ממה שהוא התחיל.

כיצד בית הספר יכול לעזור לך למצוא את העבודה הראשונה שלך בתחום העיצוב הגרפי?

לבית הספר יש קבוצה מדהימה של מדור דרושים גרפיקאים ועולם המובייל והתקשורת חזותית. בקבוצה זו נוכל לראות את מרבית חברות ההייטק בישראל ותשע עשרה אלף משרדי פרסום וחברות הייטק שצמאים לידיים עובדות. תחום הדיגיטל בשנים האחרונות נעשה מאוד מבוקש ולכן נוכל לראות שמעצבים מתחילים עם שכר מאוד גבוה לעומת תקופת הלימודים.

כבר בתקופת הלימודים המורים שלכם ישלבו אתכם לקבוצה זו כדי ללמד אתכם מהם הדרישות האולטימטיביות לעבודה בנישת ההייטק.

כמה עולות התוכנות הגרפיות?

מחיר התוכנות הגרפיות משנה בהתאם לחבילה שאתם לוקחים. אם אתם לוקחים את כל החבילה של מעצבים גרפיים שזה פוטושופ אילוסטרייטור אנדזיין ועוד תוכנות נוספות אין ספק שהחבילה תעלה שבעים שח בחודש. לאחר שימוש של שנה אתם צריכים לשלם מאה שקלים בחודש. היעילות היא מאוד גדולה בעבודה בחברות אדובי שנחשבת לחברה היחידה בעולם שמאפשרת פתרונות דיגיטליים להכנת וויזואליים גם לעולם ההייטק וגם לעולם הדפוס.

האם ידיעת התוכנות הגרפיות חשוב מאוד לשפה העיצובית?

ללמוד תוכנות גרפיות זה לא מה שיעשה אתכם מעצבים גרפיים מבוקשים. כל מעצב גרפי כדי להשתלב בתעשייה הזו צריך ליצור רשת של תיק עבודות מקצועי. רק תיק עבודות מכיל טיפוגרפיות ונושאים רבים שנלמדים על חווית המשתמש או עיצוב בניית אתרים אין ספק שתוכלו להשתלב. לקוחות ומעסיקים לא מתרשמים היו מהתעודות שאתה מביא איתך או תואר ראשון ושני מה שהם רוצים לראות זה אם אתה באמת יודע לעצב אפליקציה XD תוך שימוש בטיפוגרפיות וחוקי הצבעים או לסירוגין אם אתה באמת מבין את כל הראייה הוויזואלית השיווקית שעולם השיווק צריך.

תחום התקשורת חזותית ובניית אתרים.

תחום התקשורת חזותית ובניית אתרים הוא מסלול שמאפשר לסטודנטים להשתלב בתעשייה ההייטק וכמובן משרדי פרסום בדיגיטל. תחום זה אי אפשר ללמוד אם הסטודנטים לא מגיעים עם ידע ושפה עיצובית שהם למדו במסלול מעצבים גרפיים הראשון תוך שימוש בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי. לכל אורך הלימודים אתם מקבלים תמיכה פרטנית כדי לבנות איתכם תיק עבודות שיאפשר לכם ליצור דיאלוג וויזואלי בין המותג לבין קהל הלקוחות ובמקביל להתאים את כל השפה הגרפית האחידה שתיהיה גם במודעות חברתיות בפייסבוק או באינסטגרם וגם לסירוגין באפליקציות.

לסיכום

תחום העיצוב הגרפי נחשב לאחד התחומים שמשתלבים בתעשיית ההייטק לעבודה עם מהנדס מחשבים או מהנדס תוכנה. מעצבים גרפיים הם אלה שמכינים את האפליקציות ואת חווית המשתמש UIUX ונותנים את כל התכנות והקודים למהנדס מחשבים שיתאים את זה למערכות ההפעלה של מיקרוסופט וגוגל במקביל מרבית הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי פותחים עסקים פרטיים ונותנים שירותי פרסום דיגיטלי לעולם התקשורת החזותית. אין ספק שתחום העיצוב הגרפי הפרסום באינטרנט רק ימשיך ויגדל בשנים הבאות כי הדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק דרך האפליקציות.

צרו איתנו קשר עוד היום ושוחחו עם יועצי הלימודים אם גם אתם יכולים ללמוד את התחום בהייטק תקשורת חזותית וחווית משתמש כל זה מהבית בלמידה פרטנית ואישית ללימודי תעודה ותיק עבודות שיהיה לכם צפייה נעימה.