חינם! איך עושים לוגו וקטורי באילוסטרייטור והכנת אפקטים מדהימים!

//חינם! איך עושים לוגו וקטורי באילוסטרייטור והכנת אפקטים מדהימים!
אם אתם רוצים להכיר טוב יותר את תוכנת אילוסטרייטור או אם אתם מתחילים בתחום העיצוב ורוצים לדעת על היכולות שלה, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. מי שכבר בתחום וירצה ללמוד איך מעצבים לוגו וקטורי בעזרת התוכנה יוכל ללמוד את זה בקלות ובמהירות, ומי שלא מהתחום יוכל לראות כמה זה קל לעבוד עם תוכנת אילוסטרייטור ולמה זה כל כך כדאי ללמוד אותה. שני הצדדים ירוויחו, אך בשביל אלו שרוצים באמת לדעת איך עושים את זה חובת התרגול קיימת. אתם חייבים לתרגל את מה שנלמד בסרטון וחייבים ללמוד ולהעמיד בתוכנה. בסרטון זה תלמדו גם איך להכין אפקטים מדהימים ולהיות מעצבים לא שגרתיים!
מתחילים בתחום העיצוב

מי צריך לוגו?

הלוגו הוא סימן ההיכר של כל עסק, והוא חלק מהשפה העיצובית והמיתוגית שלו. כל חומר שיוצא מבית העסק אמור להיות עם הלוגו, בין אם זה אריזה, בין אם זה מייל, ובין אם זה מכתב פיזי כלשהוא, והכל במטרה אחת – להחדיר את הלוגו ואת צבעי המותג למוחו של הלקוח, כך שכשהוא יצטרך מוצר או שירות מסוים שהעסק מספק הלקוח יפנה מיד בהתחלה אל אותו העסק. לוגו הוא סימן ההיכר ולכן הוא צריך להיות כזה שזוכרים, ובשביל זה צריך מעצב מוכשר ומקצועי שיודע לחזות בדמיונו מה צריך וכמובן לבצע את זה בצד הטכני.

להיות רמה אחת מעל כולם…

כל מעצב יודע לעצב לוגואים שונים (סמלילים בעברית) אך לא כל מעצב יודע לעשות דברים מיוחדים ובלתי שגרתיים, ובעיקר כאלו שמתאימים לעסק ולמה שהוא עושה. עם תוכנת אילוסטרייטור ניתן לעצב לוגואים וקטוריים, ולהוסיף להם אפקטים מרהיבים, כך שהעיצובים שלכם יהיו רמה אחת מעל כולם ויתפסו את העין מיידית.
אילוסטרייטור היא תוכנה שכל מעצב חייב להכיר, תוכנה שבלעדיה אי אפשר באמת לעצב לוגואים כמו גם דברים אחרים. יתרון מרכזי של התוכנה הוא שהיא עובדת בשיטה הוקטורית, מה שאומר שניתן להגדיל כל תמונה ללא הגבלה, בניגוד לפוטושופ שעובדת על פיקסלים והגדלה תטשטש את התמונה.
עם אילוסטרייטור תוכלו לעצב לוגואים מדהימים עם אפקטים מרהיבים והלוגואים הללו יוכלו להופיע אפילו כפרסומות על גורדי שחקים, כל מה שאתם צריכים הוא ללמוד את התוכנה ולנצל אותה כמו שצריך.

 

 

2019-08-07T09:19:22+03:00