חינם! איך עושים פרסומת זזה, לימוד אנימציית טקסט שייפ טווין מדריכים בפלאש

אם אתם חדשים בתחום העיצוב או שאתם כבר מכירים את התוכנות השונות, הסרטון הזה הוא בשבילכם. בסרטון תוכלו ללמוד צעד אחר צעד איך עושים פרסומת זזה, איך עובדים עם אנימציות שונות ואיך תוכנת פלאש קשורה לכל אלו. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש למידה שלו כמו גם הפנמה ותירגול, ויחד עם חומרי לימוד אחרים תוכלו לעשות שימוש בתוכנת פלאש בצורה טובה ומקצועית. תוכנת פלאש היא תוכנת אחות לתוכנות אילוסטרייטור אינדיזיין ופוטושופ, ועם שימוש מושכל בה יחד עם שילוב שלה עם תוכנות אחרות ניתן להגיע לתוצאות מדהימות.

פרסומות זזות – לא רק בטלוויזיה…

בעבר, פרסומות זזות היו רק בטלוויזיה. ואכן, מי שנולד לפני כמה עשות שנים זו האופציה היחידה שהוא הכיר לפרסומות בכלל ולכאלו שזזות בפרט. אך היום יש פרסומות גם ברשת האינטרנט ונדמה שבכל יום וים מתווספים עוד יותר פרסומות. כולם נמצאים היום ברשת ולכן חייבים לפרסם שם, ואם אתם מעצבים גרפיים שיודעים גם לעשות פרסומות זזות ואנימציות תהיה לכם לא מעט עבודה. היום בעידן האינטרנט ניתן לעצב גם פרסומות זזות לרשת, לא צריך אולפן טלוויזיה בשביל זה אלא כל מה שצריך הוא מחשב עם חיבור לאינטרנט וכמובן את תוכנת פלאש עצמה.
לימוד אנימציית טקסט שייפ טווין מדריכים בפלאש

פלאש – כל מה שזז…

כמעט כל מה שאנו רואים שזז באינטרנט הוא בתוכנת פלאש. אם אנו רואים פרסומת זזה מסויימת, אם אנו רואים אפקט כזה או אחר בכל אתר שהוא ברשת זה בפלאש, ובעיקרון כל מה שזז ברשת הוא מפלאש. ולכן, יש עוד ועוד צורך במעצבים גרפיים שמכירים את התוכנה הזו כמו שצריך.
אם גם אתם תכירו את תוכנת פלאש בצורה טובה, אם גם אתם תרצו ללמוד לעצב בעזרתה, תוכלו להגיע לתוצאות מדהימות. פלאש היא תוכנה שיכולה לחולל ניסים ונפלאות אם רק יודעים לעשות בה שימוש נכון ומקצועי. אם אתם רוצים לעשות פרסומת זזה, אם אתם רוצים לדעת איך לעשות אנימציית טקסט, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם.

2019-08-04T20:46:19+03:00