חינם! איך עושים תמונה שחור לבן באזור מסיים בתוכנת הפוטושופ, מדריך למתחילים.

אם אתם חדשים בעולם העיצוב, יש לכם מן הסתם לא מעט ללמוד ולהתנסות, וסרטון זה יהיה לכם לעזר רב בלימוד תוכנת פוטושופ. פוטושופ כמו תוכנות נוספות היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה שמציעה לא מעט פיצ’רים וכלים שיאפשרו לכם לקחת כל תמונה ולשדרג אותה עשרות מונים. בסרטון זה תוכלו לצפות בהדרכה מפורטת איך עושים תמונה שחור לבן, אך לא כל התמונה אלא רק אזור מסוים בה. המדריך הינו מדריך למתחילים כך שהוא מפורט ומוסבר בצורה ברורה ופשוטה, בה כל אחד יכול ללמוד את האפקטים הללו וליישם אותם בעבודות שלו.
אזור מסוים בתמונה לשחור לבן

למה צריך בכלל להפוך אזור מסוים בתמונה לשחור לבן?

שחור לבן תמיד עשה תחושה נוסטלגית ואותנטית, תחושה וריח של פעם. תמונות בשחור לבן אותם אנו רואים מהעבר גורמות לנו לתחושת געגוע קלה, תחושה של משהו בלתי מושג. כשרוצים להפוך תמונה “מודרנית” לתמונה עם ריח של פעם, הופכים את כולה לשחור לבן וכך מתקבל אפקט זה, אך לעיתים רוצים לעשות “מיקס” מתמונה, תמונה שתשדר חדשנות ועכשוויות יחד עם נגיעה נוסטלגית קלה. לכן צריך את הכלי הזה ואת הידע לקחת חלק מתמונה רגילה ולהפוך אותו לשחור לבן, ורק לאחר שרואים את התוצאה ניתן להבין עד כמה אפקט כזה יכול להיות משמעותי לתמונה ולשדרג אותה פי כמה וכמה…

אין סוף אפקטים בפוטושופ…

יש היום אומנם תוכנות עיבוד ועריכה נוספות של תמונות, תוכנות חינמיות ברובן, אך אף אחת מהן לא משתווה ליכולות של תוכנת פוטושופ לעשות דברים כאלו. פוטושופ לא סתם התוכנה הפופולארית בעולם לעיצוב תמונות, תוכנה שמציעה כלים רבים ואפקטים שונים הן לתיקון תמונות והן לשדרוג שלהם. אם אתם רוצים להיות מעצבים טובים אתם חייבים להתמקצע בתוכנת פוטושופ כמו גם בתוכנות נוספות בתחום כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות, וכל אלו ביחד יחד עם כשרון וראייה עיצובית יהפכו את העבודות שלכם ללא פחות ממדהימות, תמונות שניתן לעשות בהן שימוש מסחרי.

 

 

2019-08-04T21:34:14+03:00