חינם אפקט אש על טקסט – מדריכים לפוטושופ.

אפקטים חדשים שימוש בטכניקת יצירת אש בפוטושופ

אז מי צריך בכלל לדעת לעשות אפקט של אש על טקסט? מי שרוצה שהטקסט בתמונה שלו יהיה מיוחד יותר. זה יכול להיות טקסט עם הקשר מלחמתי, הקשר של השואה, הקשר של תקומה והקשרים רבים נוספים. מה שיפה בפוטושופ הוא שהיא מאפשרת לשלב אפקטים מיוחדים גם בטקסטים שעל התמונה, ולהפוך אותם למרכיב חשוב בעיצוב כולו ולשדר באמצעות הטקסט תחושה כלשהיא. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד עוד מרכיב חשוב בתוכנת פוטושופ הידועה, מרכיב שמאפשר “לשחק” עם הטקסט ולהוסיף לא אפקט של אש. הסרטון פשוט וקל להבנה והוא מתאים לכל אחד שרוצה ללמוד את התוכנה יותר לעומק בין אם הוא מתחיל ובין אם הוא כבר “שוחה” בתוכנה. כל מה שצריך לעשות הוא לעקוב אחר הוראות ולתרגל שוב ושוב את הנלמד.

העדכון בעמוד הזה מציג שיעורי יוטיוב בתקופות שונות. תוכלו לראות סגנון אחד שנעשה בתוכנת פוטושופ הישנה בגרסאות של אדובי הקודמות לעומת שיעורים שנעשו בגרסת פוטושופ חדשה באוקטובר 2019. בשיעורים תוכלו לראות מספר סגנונות שונים ליצירת אותו האפקט ותוכלו לערבב את כל סגנונות העבודה ולהוציא אפקטים מדהימים ביותר. יש בהחלט הבדלים בין הגרסאות ואנו והצגנו פקודות שונות בכל אפקט. בשיעורים בתחתית העמוד תוכלו  לראות שכמעט  רוב העבודה ויצירת המניפולציה היה בעזרת השקופיות בחלון השכבות ולא כמו שאצלנו מתחילה בעבודה יותר של פילטרים. ככל שתהיו יצירתיים יותר לא יפריע לכם העבודה בתוכנת הפוטושופ הישנה או החדשה.

השינויים האחרונים שנעשו בחברת אדובי יוצרו מהפך גדול מאוד בשימוש ובטכניקות העבודה של מעצבים גרפיים גרפיקאים כיום עובדים. אין ספק שככל שיש לכם את תוכנת פוטושופ חדשה תוכלו לעבוד יותר מהר וסגנון העיצוב שלכם יהיה חלק ונקי לעבודה. Adobe כל הזמן משדרגת את התוכנות שלה כדי לגרום למעצבים גרפים לגרפיקאים להמשיך ולהשתמש באופן קבוע במוצרים שהחברה מפתחת כל הזמן. תוכלו באתר  לצפות באינספור שיעורים וטכניקות חדשות שלחנו בכל המודעה קורסים וגם בעמוד המדריכים לגרפיקה ועיצוב צפייה מהנה

אפקטים בתמונות – בעיקר לעולם הפרסום…

עלם הפרסום הוא עולם ומלואו, עולם שכל מטרתו היא למשוך תשומת לב באמצעים שונים. אחד האמצעים המרכזיים למשיכת תשומת לב הוא על ידי אפקטים מיוחדים, אפקטים שיגרמו לכל אחד לעצור ולצפות בהם. אש על טקסט, טקסט מראה ואפקטים רבים אחרים עושים את העבודה, ואם נעמיד את אותו הטקס פעמיים לצפייה, אחד יבש וללא אפקט מיוחד ואחד עם אפקט מיוחד (כזה שמתאים לקונספט!) התוצאה תהיה ברורה. הטקסט עם האפקט ימשוך הרבה יותר תשומת לב ויעשה את העבודה.

אפקטים בתמונות – בעיקר לעולם הפרסום

לעצב מהבית תמונות ולהתפרנס מצוין…

עם פוטושופ לא חסר מה לעשות, ואם אתם רוצים להיות מעצבים גרפיים או “רק” מעצבי אלבומים אתם חייבים להכיר את תוכנת פוטושופ על בוריה. אם תלמדו את התוכנה תוכלו לעצב אלבומים ולעצב דברים נוספים, כמו גם לתקן תמונות של אחרים ולהפוך אותן לתמונות אטרקטיביות יותר. היתרון הגדול בעבודה כזו הוא שניתן לבצע אותה מהבית או מכל מקום אחר בו יש מחשב ואינטרנט, ותוכלו גם אתם להצטרף לאלפי אנשים שכבר עברו לעבוד מהבית. תוכלו לעבוד בתחום כעבודה עיקרית או יחידה ותוכלו להשלים פרנסה באמצעות העיצוב, העיקר שתוכלו לעבוד בנוחות וביעילות ותהיו אדונים לזמן שלכם.

אפשר גם ללמוד אונליין פוטושופ מהבית!

 אז למה רק לעבוד מהבית אם אפשר גם ללמוד מהבית? מכללת סולו מציעה לכם שיטה מהפכנית, שיטה ייחודית ללימוד גרפיקה מהבית או מכל מקום אחר עם מחשב וחיבור לאינטרנט. מכללת סולו מציעה לכם לימודים אחד על אחד עם מורה פרטי אך באמצעות תוכנה אינטרנטית כזו שניתן לשלב בין מחשבים וכל אחד יכול לראות את מחשבו של השני. בעידן בו אנו צורכים מידע דרך הרשת, קונים דרכה ועושים עוד פעולות רבות נוספות, היה זה רק עניין של זמן עד שגם לימודים יתקיימו דרכה ומכללת סולו היא המכללה המובילה בתחום, ועל כך יעידו מאות בוגרים מרוצים שלמדו בה במהלך השנים.

מדריכים נוספים ליצירת אפקטים על אש בכיתוב ועל תמונות

בשיעורים המצורפים הכנו לכם דוגמאות רבות ליצירת טכניקות בפוטושופ החדשה 2019 להכנת אש על תמונות או על כיתוב. הטכניקות נעשו בסגנון אחר ומאפשרות לכל מעצב גרפי או גרפיקאי לשדרג את תיק העבודות שלו. אתם לא חייבים ללכת לפי הפרמטרים שהוצגו בסרטונים הבאים ותוכלו ולשדרג את הפרמטרים לפי הטעם האישי שלכם. הסרטונים מוצגים בפוטושופ חדשה עם מיקומים חדשים ליצירת האפקטים מה שיאפשר לכל אחד להתאים את סגנון העבודה שלו לטכניקות חדשות שנעשו בגרפיקה ממוחשבת.

אופן העבודה פחות פילטרים יותר עבודה עם שכבות

פוטושופ נחשבת לתוכנה מניפולטיבית מאוד ומאפשרת למעצבים הגרפיים ולגרפיקאים לבצע את אותה פעולה במאות דרכים שונות. יכול להיות  שתראו במקומות אחרים  סרטונים שיהיו מוצגים בטכניקות אחרות אנו הראינו אותם בטכניקה קצרה מאוד שמאפשרת לכל אחד לשדרג את סגנון העיצוב. אתם לא חייבים ללכת לפי הפרמטרים שהצגנו אבל המטרה הייתה לעבוד עם חלון השכבות בלבד. בסרטונים הקודמים שהראינו עבדנו יותר עם הפילטרים מה שאפשר טכניקה אחרת ויותר ארוכה. עם השינויים החדשים שחברת אדובי הכניסה לתוכנות נוכל לראות שזמן העבודה מתקצר  למעצבים ואפקטים מקצועיים יכולים להיות בדקות בודדות.

עבודה על תמונות בפוטושופ

בשיעורים הקודמים עבדנו אך ורק על כיתוב הטכניקות החדשות שעשינו בשיעור גרפיקה החדש  עבדנו על תמונה שעברה חיתוך סלקטיבי באזור המסגרת של התמונה. שיפרנו את אזור הגרפיקה ויצרנו שכבת צבע לבן מתחת לתמונה כדי ליצור את אפקט האש. טכניקות כאלה הם יכולות להיות להכנה של פרסומות גרפיות או מודעות שעוברות ברשתות החברתיות. במידה ואתם רוצים לדעת איך להעביר דרמטיות כשמעצבים פרסומת אפקטים של אש בתוכנת הפוטושופ בהחלט יעשו לכם עבודה מדהימה.

להניע לפעולה למכור יותר עבור עסקים דרך עיצובים גרפיים

כיום שיש אינספור טכניקות לפרסום עסקים ושיווק דרך הרשתות החברתיות בעלי עסקים צריכים להעביר במודעות שלהם דרמטיות וטכניקות כדי לגרום לגולשים לעבור לאתר האינטרנט ולמכור יותר. המעצבים הגרפיים ככל שישמרו על קו יצירתי  הם יוכלו לגרום לצופים במודעות לבצע כל פעולה שהם רק רוצים וסגנון העיצוב בטכניקות שאנחנו עשינו כאן יכולים להיות להכנה של פרסומת או כרזה ולתת את המסר בצורה חזקה וברורה על ידי אפקט של אש. זה נכון שאפקטים כאלה לא מתאימים לכל סגנון אבל במידה ואתם מכינים סגנון עיצוב צעיר יותר או רוצים להעביר דרמטיות דרך העברת מסר טכניקה זו בהחלט תעזור לכם למכור לבעלי העסקים יותר. עולם העיצוב הגרפי וגרפיקה ממוחשבת הוא די רחב וכדי לגרום למודעות שלכם לעבוד עבור הלקוחות שלכם עליכם ללמוד כל הזמן טכניקות חדשות בפוטושופ עיצוב גרפי שיווקי.

חוקי העיצוב גרפי וכמה מילים על קומפוזיציה בעיצוב תמונות

כדי להיות מעצבים גרפיים גרפיקאים מקצועיים ללמוד רק את תוכנת הפוטושופ זה לא מספיק לכם. ידיעתה תוכנת הפוטושופ אומנם תגרום לכם להיות מעצבים מהירים ולעשות אפקטים מסוימים אך עדיין כדי להיות מעצב מקצועי תצטרכו ללמוד כיצד להעביר מסרים על ידי שימוש בצבעים נכונים תוך שמירה על חוקי הקומפוזיציה. אפקט של אש בקומפוזיציה לוקח את כל תשומת הלב ולכן חשוב לדעת מה המסר והרעיון שאותו אנחנו רוצים לעצב. במידה ואנחנו מכינים מודעה שהיא מחאה חברתית או להעביר רעיון מכירתי טכניקה זו בהחלט תעזור לכם לעיצוב. במסגרת לימודי פוטושופ לעיצוב גרפי התלמידים מכינים תיק עבודות תוך שמירה על חוקי העיצוב ומתן דגש להעברת דרמטיות של צילום.

2019-10-08T11:39:08+03:00