חינם! הדרכה איך משחררים אלמנטים גרפיים בתוכנת אינדיזיין

אם אתם רוצים לדעת לעבוד בצורה נכונה עם תוכנת אינדיזיין, אם אתם רוצים לדעת איך לשחרר אלמנטים בצורה פשוטה ומדוייקת ואיך לשלב בין אופציות שונות בתוכנה, אתם במקום הנכון. תוכנת אינדיזיין היא תוכנת עימוד ואת חייבים לדעת איך לשחרר אלמנטים גרפיים כשאתם עובדים איתה בכדי שהעבודה “תזרום” לכם כמו צריך. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש הפנמה של החומר כמו גם תירגול שלו, בסופו של דבר תדעו לעבוד עם התוכנה בצורה כזו שהיא תשרת אתכם.
איך משחררים אלמנטים גרפיים בתוכנת אינדיזיין

אינדיזיין לעומת האחרות

אם נשווה את תוכנת אינדיזיין לתוכנות העיצוב המוכרות ובעיקר אלו של חברה אדובי נמצא לא מעט הבדלים. ראשית הממשק של אינדיזיין שונה בתכלית מהממשק של התוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור, ובנוסף תוכנת אינדיזיין היא תוכנת עימוד, תוכנה אשר מיועדת בעיקר לספרים ולמסמכים קצרים יחסית. פוטושופ לעומתה הינה תוכנה אשר מתמחה בעיבוד של תמונות והיא תוכנה שמיועדת בעיקר לצלמים ולמעצבים גרפיים, תוכנה אשר מיועדת גם למעצבי אלבומים ולכל מי שעושה שימוש בתמונות בעבודה שלו. תוכנת פוטושופ היא תוכנה אשר עובדת על פיקסלים ולכן הגדלה של קבצים מוגבלת יחסית, והיא תוכנה שגם חובבנים רבים עושים בה שימוש בשביל לעבד את התמונות שהם צילמו. עם כל הכבוד לתוכנת הרבות שפותחו בשנים האחרונות הן למחשב והן למובייל, אף אחת מתוכנות עיבוד התמונות לא משתווה ליכולות שמציגה תוכנת פוטושופ. אילוסטרייטור לעומתה הינה תוכנה אשר עובדת על ווקטורים ולכן ניתן בעזרתה להגדיל את הקבצים והתמונות כמה שרוצים מכיוון שהיא לא עובדת על פיקסלים, והיא תוכנה שמיועדת בעיקר לעיצוב של לוגואים, תלת מימד ואנימציות.
כפי שראינו אין ממש קשר בין תוכנת אינדיזיין לאחרות, אך מי שרוצה להגדיל את סל המוצרים אותם הוא מוכר ואת סל השירותים שהוא מציע, חייב ללמוד את התוכנה זו וחייב לדעת לעשות בה שימוש לצרכיו. עם לימוד של החומר יחד עם תרגול שלו תוכלו גם אתם להגיע לתוצאות מדהימות, תוצאות שיעשו מכם מעצבים הרבה יותר טובים.

2019-08-04T11:00:55+03:00