חינם! הסבר איך ממלאים צבעים בפוטושופ, מדריך YOUTUBE למתחילים, שיעור וידאו.

בסרטון זה תוכלו ללמוד איך עושים שימוש בצבעים בתוכנת פוטושופ ואיך ממלאים בעזרתם אזורים שאנו רוצים למלא בקובץ. הסרטון מיועד הן למתחילים והן למתקדמים, ומי שילמד אותו ויתרגל אותו כמו שצריך יזכה להכיר את התוכנה טוב יותר ויוכל לנצל אותה לטובתו בצורה רחבה יותר. לא משנה אם אתם מתחילים או מתקדמים, הסרטון הזה יכול להיות לכם לעזר וכל מה שיש לכם לעשות הוא להאזין לו ולצפות בו, לתרגל עד כמה שניתן את הדברים, והרווחתם עוד יידע חשוב בתחום הגרפיקה.

חשיבות הצבעים.

הידיעה איך ממלאים קובץ בצבעים שונים בעזרת תוכנת פוטושופ חשובה לכל מעצב גרפי. בעולם שלנו צבעים הם חלק בלתי נפרד מכל דבר והם מלוום אותנו, ומשדרים לנו תחושות שונות. כך לדוגמא צבעים רכים כמו תכלת יכולים ליצור לנו תחושת רגיעה תחושה נוחה ונעימה, ולעומתו צבע כמו אדום חזק הוא צבע עז, צבע דרמטי שיוצר תחושה חזקה ואגרסיבית. במהלך עבודתו של המעצב הגרפי הוא עושה שימוש רב בצבעים, מילוי של תמונות ושינוי של הצבעים שלהן, עבודה על קבצים שונים שהוא מעצב והטמעה של צבעים שונים בקובץ, ובכלל, עבודה עם צבעים היא חלק משגרת יומו.
ללמוד איך עושים שימוש בצבעים בתוכנת פוטושופ

תוכנת פוטושופ

אז למה בכלל להכיר את תוכנת פוטושופ? לא משנה אם אתם אנשי מקצוע בתחום או מתעתדים להיות כאלו, או שאתם חובבנים, תוכנת פוטושופ היא תוכנה שכדאי להכיר. התוכנה היא אם כל תוכנות הגרפיקה, והיא מספקת כלים שונים שיכולים בהחלט לסייע בתחום. יש אומנם היום תוכנות שונות חינמיות ברובן שמאפשרות לעצב תמונות, אך אף אחת מהן לא משתווה לתוכנת הפוטושופ שפותחה על ידי חברת אדובי ובכל שנה היא עוברת שינויים ושיפורים.

אם אתם רוצים להתמקצע בתחום הגרפיקה, אתם חייבים להכיר את תוכנת פוטושופ על בוריה, ולדעת לעשות בה שימוש. התוכנה מספקת כל כך הרבה כלים שעם כולם ביחד ניתן ליצור דברים מדהימים. סרטון זה עוסק בצבעים והוא רק טיפה אחת בים המידע שצריך בשביל להכיר את תוכנת פוטושופ, אך הוא בהחלט חשוב למתחילים ולמתקדמים כאחד.

2019-08-04T21:19:50+03:00