חינם! טקסט משתלב בתמונה מדריך למתחילים ולמתקדמים – שיעור בפוטושופ CS6

אם אתם צופים בסרטון זה סביר להניח שאתם קשורים לעולם העיצוב בצורה כלשהיא, או שאתם צלמים שרוצים לשפר את היכולות שלכם. אתם גם יכולים להיות חובבנים שרוצים להכיר את התוכנה על הכלים השונים אותם הוא מציעה וזה בדיוק הסרטון המתאים לשם כך. בסרטון זה תוכלו לראות איך לשלב טקסט בתמונה ואיך לעשות את זה בצורה נכונה, איך לעשות אפקטים שונים של הטקסט בכדי שהוא יהיה ברור יותר, חד יותר ובעיקר יעביר את המסר. כל שעליכם לעשות הוא לצפות בסרטון, להפנים אותו וחשוב מכך לחזור אליו בכל פעם שאתם רוצים להיזכר בדבר זה או אחר, וכמובן לתרגל כמה שניתן!
חינם! טקסט משתלב בתמונה מדריך למתחילים ולמתקדמים – שיעור בפוטושופ CS6

שימוש בטקסט בתוך תמונה…

למה צריך בכלל לשלב טקסט בתמונה? למה לא לכתוב מעל לתמונה, מתחת לתמונה, בצידה או בכל מקום אחר? כי שימוש בטקסט בתוך תמונה מעצים אותה! כל מי שעוסק בפרסום ובעיצוב ויש לו הבנה בסיסית בכל מה שקשור לאיך שהלקוח שאמור לראות את הפרסום רואה את הדברים, מבין שתמונה יכולה לחזק טקסט וטקסט יכול לחזק תמונה. בפועל זה אומר שאם אנו עובדים על קובץ מסוים שאמור ללכת לפרסום, קופירייטינג איכותי עליו יכול לעשות את העבודה טוב יותר. עם מסר שיווקי קצר וקולע ניתן ל”עבוד” על מוחו של הלקוח טוב יותר, ולהטמיע בו את הפרסום. בנוסף, טקסט בתוך תמונה יכול לשמש צלמים בעבודתם, אם הם רוצים לקחת תמונה ולהטמיע בה כיתוב כלשהוא שיגיד משהו עליה, שם של התמונה, מיקום הצילום או כל דבר אחר. טקסט בתוך תמונה יכול להיות פשוט, ויכול להיות עם אפקטים שונים, הבלטות, הצללות ומה לא…
להיות מקצוענים אמיתיים!
אם אתם רוצים להיות מקצוענים אמיתיים, אתם חייבים להכיר את כלי הטקסט על בוריו בפוטושופ ולעשות בו שימוש נכון. עם יידע רחב ויישום שלו תוכלו להוציא תחת ידכם עיצובים מרהיבים, בין אם אלו לשימוש אישי ובין אם אלו כחלק מהעבודה שלכם. צפייה בסרטון זה היא עוד צעד בדרך לרמה מקצועית גבוהה שתאפשר לכם להציג את עבודותיכם ולהתקדם בקריירת העיצוב שלכם.

2019-08-04T21:21:15+03:00