חינם! לימוד אנימציה, סרטון הדרכה מתאים למתחילים.

//חינם! לימוד אנימציה, סרטון הדרכה מתאים למתחילים.
אם אתם חושבים ללכת וללמוד אנימציה אתם בכיוון הנכון. אנימציה היא המקצוע של המחר ויש לא מעט ביקוש לעובדים בתחום ההנפשה, ואתם צריכים ללמוד כמה תוכנות שאחת מהן היא פלאש. בסרטון הזה תוכלו להיחשף לכלים שונים איתם ניתן לעבוד בכדי להנפיש, תוכלו ללמוד את הבסיס של האנימציה וכמובן עם הזמן להתמקצע בתחום. כל מה שנדרש מכם הוא הקשבה מלאה כמו גם תרגול של החומר, ועם הזמן תתקדמו ותהיו מנפישים מקצועיים. יש אין ספור סרטונים הנוגעים לתחום אך סרטון זה יכול לסייע לכם יותר מאחרים.
ללמוד אנימציה

למה בכלל ללמוד אנימציה?

העולם בו אנו חיים הוא עולם וירטואלי, עולם לא אמיתי כזה שקיים בעיקר על האינטרנט, הטלוויזיה והווידאו. לא מעט מקצועות חדשים נולדו להם בעידן החדש, ואחד מהם הוא האנימטור, מקצוע שבהתחלה היה פחות ברור ומוכר אך היום אין מי שלא מכיר את התחום. אנחנו נחשפים לאנימציה השכם והערב, בין אם זה בתוכניות הטלוויזיה השונות, בין אם זה בווידאו או באינטרנט, בין אם זה בפרסום ובין אם זה תוכנית ילדים. הכוח של האנימציה רק הולך וגובר בתחום המדיה, וניתן לראות ביקוש שגדל עוד ועוד למומחים בתחום. זה בדיוק הזמן להיכנס לתחום ולעשות עבודה נפלאה.

מה היא האנימציה?

אנימציה, או בשם אחר שלה – הנפשה, כשמה כן היא, הכנסת “נפש” או “חיים” בתמונות. מה זה אומר? אנימציה היא לקיחת תמונות שונות, בדרך כלל ציורים, והקרנה שלהם ברצף כך שנראה כאילו התמונות אקטיביות, כאילו הדמויות בתנועה. בפועל, לוקחים ציורים שכל אחד מהם הוא צעד אחד קדימה מהצילום הקודם, ומצלמים אותם בצורה כזו שזה ייראה כאילו זה סרט נע. כולנו נתקלים בלא מעט אנימציה מסביבנו אך אנחנו לא תמיד מודעים לכך, ואין ספק שאנימטורים רק צריך יותר ויותר בשוק.
אם תלמדו אנימציה, תלמדו את אחד המקצועות של המחר. מקצוע מעניין ומרתק המשלב בתוכו עיצוב, טכנולוגיה, צילום ועוד. עם הסרטון בו אתם צופים תוכלו לטעום מעולם האנימציה, עולם עשיר ומעניין, ותוכלו אט אט להתמקצע בתחום וכמו בכל מקצוע אחר, מי שמתבלט מצליח ובגדול. אז כל מה שנותר לכם זה לשבת בנוחות, לצפות במסך ולהאזין להסברים, וכמובן לחזור על זה כמה פעמים שצריך.

2019-08-04T21:06:31+03:00