חינם! לימוד הדרכה איך מכינים מצגת ואלבום דיגיטלי לבר מצווה, בת מצווה או חתונה.

אם אתם רוצים לדעת להכין אלבום דיגיטלי לבר מצווה, בת מצווה , חתונה או כל אירוע אחר, בין אם אתם אנשי מקצוע מתחום הגרפיקה או שאתם חובבנים שרוצים לעשות כזה דבר, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. כך גם אם אתם רוצים להכין מצגת לאירוע ולכל מטרה אחרת, הסרטון הזה ילמד אתכם איך לעשות את זה בצורה נכונה ואיכותית. ההסברים בסרטון פשוטים ומתאימים לכל אחד, בין אם הוא מתקדם או מתחיל, וצפייה בסרטון כמו גם ביצוע של מה שנאמר בו ותרגול לאחר מכן, ישיגו את התוצאה הרצויה.

למה בכלל להכין מצגת?

למה בכלל להכין מצגת לחתונה, לבר מצווה או לכל אירוע אחר? כי אתם רוצים להוסיף תוכן מעניין ומיוחד, תוכן שיגרום למשתתפים לעניין רב ויעביר זמן של איכות. מצגת יכולה להיות עם תמונות וכיתוב על הילדות, יכולה להיות על מקום עבודה, ויכולה להיות על כל נושא. אם יודעים איך לעשות אותה כמו שצריך ואם מכירים את הכלים השונים שמציעות התוכנות הגראפיות, אפשר להוציא מצגת מרשימה ואיכותית.
למה בכלל לעצב אלבום

למה בכלל לעצב אלבום?

לא משנה איזה אירוע זה, אתם רוצים מזכרת ממנו. אפשר כמובן לסדר את התמונות באלבום רגיל לאחר שמפתחים אותן, אך היום כבר אין צורך ואפשר לעצב אלבומים דיגיטליים בקלות. אם אתם עוסקים בצילום אירועים אתם חייבים להציע ללקוחות שלכם עיצוב אלבום, אם כחלק מהמחיר אותו אתם נותנים להם ואם כרווח נוסף מצדכם. אלבום דיגיטלי יכול להיות יפה ומיוחד ויכול להיות עם אפקטים, כיתוב על כל תמונה, או כל דבר אחר, אך אתם צריכים לדעת איך לעשות את זה נכון ולעבוד עם התוכנות בצורה מושלמת.
בסרטון זה תוכלו ללמוד איך לעשות את זה כמו שצריך, ואיך אפשר בכמה קליקים לקחת כל תמונה ולמצוא לה את המיקום הנכון ביותר בשבילה, וכמובן לעצב אותה בצורה ייחודית. לא משנה אם אתם אנשי מקצוע בתחום או שלא, אתם בטוח תמצאו מה לעשות עם החומר שתלמדו בסרטון.

 

 

2019-08-04T21:13:59+03:00