חינם! מברשות בפוטושופ –איך מטעינים ומוסיפים.

אם אתם צופים בסרטון זה אתם מתעניינים בפוטושופ, אם כאנשי מקצוע ואם כחובבנים. הייחודיות של פוטושופ היא שכמה שהיא תוכנה מקצועית ומתקדמת, ובעצם המתקדמת ביותר בעולם, היא יכולה להתאים גם לחובבנים ומי שרוצה לעשות בה שימוש לעיתים רחוקות. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד על מברשות בפוטושופ, למה צריך אותן ולמה הן משמשות, וכמובן איך להוסיף מברשות נוספות על אלו שכבר קיימות בתוכנה. ייבוא מברשות יכול לפתוח אתכם לאפשרויות נוספות, ויאפשר לכם לבצע עבודות מיוחדות יותר. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה, סרטון שמיועד הן למתחילים והן למתקדמים, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לצפות בו וכמובן לתרגל את הנלמד בו.

מי צריך את פוטושופ?

פוטושופ כפי שציינו היא תוכנת עיבוד התמונות הטובה בעולם. בעידן המודרני בו הכול דיגיטלי, ניתן לקחת כל תמונה ולתקן אותה כמו גם לשנות אותה ולעבד אותה. בשנים האחרונות פותחו תוכנות עיבוד רבות, מהן חינמיות ומהן בתשלום, אך אף אחת מהן לא מציעה את הפונקציות שמציעה תוכנת פוטושופ. אף אחת מהן לא משתווה לה בפיצ’רים הרבים שיש לה. תוכנת פוטושופ מיועדת בעיקר ל:
  • צלמים – כאלו שרוצים לשפר את התמונות אותן הם מצלמים, רוצים לתקן אותן או לעבד אותן ולהוסיף להן אפקטים.
  • מעצבים גרפיים- מעצבים גרפיים חייבים ללמוד איך לעבוד עם תוכנת פוטושופ. התוכנה היא כלי עבודה מרכזי במהלך יום העבודה שלהם, והיא משתלבת בעבודה יחד עם תוכנות כמו אילוסטרייטור, אינדיזייין, פלאש ואחרות.
מעצבי אלבומים – מי שעוסק בעיצוב אלבומים חייב לדעת את תוכנת פוטושופ

מעצבי אלבומים – מי שעוסק בעיצוב אלבומים חייב לדעת את תוכנת פוטושופ על בוריה וחייב לעשות בה שימוש במהלך העבודה שלו.

כל אדם – כל אדם שרוצה “לשחק” מעט עם התמונות שהוא צילם ורוצה להוסיף אפקטים מיוחדים להן בפוטושופ. בין אם אתם אחד מאלו ובין אם לא, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. סרטון ברור ופשוט אשר מסביר איך עושים את הדברים בצורה נכונה, איך עובדים עם מברשות ואיך מוסיפים עוד כאלו. הסרטון הזה יחד עם חומרי לימוד נוספים בתוכנת פוטושופ, יפתח בפניכם עולם רחב.

2019-08-04T11:22:30+03:00