חינם! מדריך איך כותבים בפוטושופ, צביעת טקסטים ועוד.

//חינם! מדריך איך כותבים בפוטושופ, צביעת טקסטים ועוד.
בסרטון שלפניכם תוכלו לראות עוד כמה מהנפלאות שתוכנת פוטושופ יודעת לעשות בתחום עיבוד התמונות, ליטוש תמונות ויצירת אפקטים. הסרטון מיועד הן למתחילים שלא התנסו בתוכנה והן למתקדמים אך כאלו שלא יודעים את הנושאים הללו ספציפית, והוא מוסבר בצורה נהירה וברורה כך שכל אחד יכול לעשות בו שימוש. התרגול לאחר הצפייה בסרטון חשוב מאוד, בשביל לקבל מקסימום תוצאות במינימום של זמן. הנה קצת מידע על הכלים הללו ועל תוכנת פוטושופ בכלל.
למה לכתוב בכלל על תמונות

למה לכתוב בכלל על תמונות?

אם יש לנו תמונה כלשהיא או קובץ של תמונה, למה בכלל צריך להיות כתוב עליהם משהו? כיתוב על תמונות נמצא בשימוש בעיקר בעולם הפרסום, וניתן לראות מודעות תמונה עם קריאה לפעולה כלשהיא שכתובה על התמונה, תיאור  או כל תוכן שיווקי אחר. השילוב בין הוויזואליות ובין התוכן השיווקי יכול לעשות פלאים, והוא יכול להיות בדיוק מה שישכנע את הלקוח לקנות או להזמין שירות מסויים. כיתוב על תמונה יכול להיות נדרש בגלל סיבות שונות נוספות, ואפילו בתמונות משפחתיות פשוטות תמיד טוב להוסיף איזה שהוא מלל. אם הטקסט הכתוב הוא גם טקסט עם צבע מתאים, זה עושה את העבודה עוד יותר טוב ומגדיל את האפקט הרצוי.

למה בכלל פוטושופ?

היום, בעידן הסמארטפונים  והמצלמות הדיגיטליות שיש לכל אחד ואחד כמעט, יש גם לא מעט תוכנות חינמיות הן למחשב והן כאפליקציה לנייד, תוכנות שיודעות לעשות שינויים וליטושים של תמונות. אך התוכנות הללו לא מתקרבות ביכולות שלהן לתוכנת הפוטושופ, שזו היא התוכנה הטובה ביותר והאיכותית ביותר עם מגוון הכלים הגדול ביותר. בעזרת התוכנה ניתן לעשות כמעט כל עיבוד לכל תמונה, ואפשר לעשות את זה במהירות ובקלות, ועם סרטוני לימוד כגון זה אתם יכולים להתמקצע בקלות. התוכנה מתאימה הן למעצבים גרפיים והן לצלמים, אך כל אדם שיעשה בה שימוש גם אם למטרות פרטיות ימצא בה יכולות מדהימות ואפקטים לא שגרתיים. כדאי ללמוד בהקדם את התוכנה ולנצל את מה שהיא יודעת לעשות.
פוטושופ היא אומנם תוכנה בה יכול להשתמש כל אחד, אך המשתמשים העיקריים שלה הם צלמים וגרפיקאים והם אלו שצריכים להכיר את התוכנה על בוריה, והיא מתעדכנת כל הזמן כך שכדאי להיות עם אצבע על הדופק.

2019-08-04T20:58:39+03:00