חינם! מדריך אילוסטרייטור איך עושים ציור סקיצה לאופנה ומכינים תיק מוצר לסין

//חינם! מדריך אילוסטרייטור איך עושים ציור סקיצה לאופנה ומכינים תיק מוצר לסין
אם אתם מעצבי אופנה ואתם רוצים למכור את העיצובים שלכם, אתם צריכים לשלוח אותם לסין בשביל שייצרו לכם אותם. אך תיק מוצר לשליחה לסין הוא לא דבר של מה בכך והוא מצריך לא מעט יידע וכמובן ניסיון בשביל לעשות את זה בצורה נכנה וללא טעויות. בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות במדריך אילוסטרייטור לאיך עושים סקיצה לעולם האופנה ואיך מכינים תיק מוצר לסין בדרך הנכונה ביותר והאיכותית ביותר. היום הכול יכול להתבצע בעזרת תוכנות גראפיות ומה שפעם הורגלנו לעשות ידנית כבר מעט ולא קיים.

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

איך עושים ציור סקיצה לאופנה

חברת אדובי דאגה לפתח עבורנו תוכנות גראפיות מדהימות, תוכנות כמו פוטושופ, אינדיזיין, פלאש וכמובן את האילוסטרייטור שאין מעצב שלא מכיר אותה. מה שייחודי בתוכנה הוא שהיא כמעט ולא דורשת שילוב של תוכנות אחרות, בגלל היכולות שלה והאיכות שלה. קובצי התוכנה נתמכים גם בתוכנות תלת מימד מה שמאפשר יצירה של גראפיקות מדהימות, אך היתרון החשוב ביותר שלה הוא שהיא תוכנה שמשתמשת בשיטה הווקטורית מה שאומר שהיא אינה עושה שימוש בפיקסלים ובפועל – ניתן להגדיל איתה כל תמונה לכל גודל שהוא בלי לאבד מהחדות שלה.

למה משתמשים בה?

תוכנת האילוסטרייטור היא כפי שציינו תוכנה שכל מעצב שקורא לעצמו כך חייב לדעת לעשות בה שימוש. בתוכנה ניתן ליצור לוגואים שונים, גרפים תלת ממדיים וכדומה וכפי שציינו היתרון הגדול ביותר שלה הוא שהיא אינה עושה שימוש בפיקסלים, מה שאומר שניתן להגדיל איתה כל תמונה לכל גודל שנבקש, כך שאם אנו מעצבים פרסומת שאמורה להיות שלט חוצות ענקי, תמונה שאמורה להיות תלויה על בניין רב קומתי וכדומה, נהיה חייבים לעשות שימוש בתוכנה זו. אך טבעי הוא הדבר שבעולם האופנה שימוש בתוכנת האילוסטרייטור יהיה יום יומי, בעיקר בגלל תלת המימד שעובדים איתו המעצבים. לימוד אילוסטרייטור מצריך השקעה אך הוא אינו מורכב וכל אדם עם אוריינטציה טכנית ועיצובית בסיסית יוכל ללמוד את התוכנה. הסרטון הינו סרטון עזר לשימוש ספציפי בו ניתן ללמוד איך לעשות את הדברים, אך בשביל להתמקצע חשוב כמובן ללמוד את הדברים לעומק כמו גם לתרגל את הדברים כמה שיותר, בשביל להגיע לרמה מקצועית גבוהה מאוד.
שבעולם האופנה שימוש בתוכנת האילוסטרייטור - ציור בגדים אופנה תוכנה ILLUSTRATOR

2019-08-16T08:55:53+03:00