חינם! מדריך אפקטים בפוטושופ סדרה של שיעורי חינם שווה צפייה.

חינם! מדריך אפקטים בפוטושופ סדרה של שיעורי חינם שווה צפייה. לא לחינם אמר מי שאמר: “תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים” ואכן,

תמונה אחת יכולה לשדר כל כך הרבה, יכולה להשפיע ויכולה להיצרב בזיכרון. לעיתים אנו מצלמים תמונות שמבחינתנו הן משמעותיות מאוד, אך פרט קטן בתמונה מפריע לנו בשביל שהיא תהיה מושלמת. בשביל זה יש את תוכנת פוטושופ, תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שקיימת כבר שנים רבות ונותנת מענה בתחום תיקון ועיצוב תמונות. אם הגעתם לסרטון הזה זה אומר שתוכנת פוטושופ מעניינת אתכם, והסרטון הזה יספק לכם מידע חשוב בכל הקשור באפקטים בפוטושופ. השיעורים ניתנים בחינם וכל מה שנדרש מכם הוא להקשיב להם ולהפנים אותם.

מדריך אפקטים בפוטושופ

PHTOSHOP תוכנה שמאפשרת לעשות אפקט קטן – שינוי גדול!

כל אחד מאתנו מכיר את הסיטואציה… חוזרים מהטיול הגדול או מכל אירוע אחר חשוב בחיים עם תמונות שצילמנו. התמונות יצאו סה”כ די בסדר ואנחנו מרוצים מהן, אך יש כמה תמונות שאלו הולכות להיות “ה”תמונות שיישארו עמנו. התמונות הללו מצוינות אך אם אפשר היה לשפר אותן עוד קצת זה היה נפלא. בשביל זה בדיוק יש את תוכנת פוטושופ, תוכנה שמאפשרת להוסיף אפקטים בתמונות, וכך תוכלו לקחת את התמונות שלכם ולשדרג אותן בצורה משמעותית. אפקט קטן אחד בתמונה יכול לעשות שינוי גדול, ורק מי שמכיר את התוכנה ואת האפקטים שהיא מציעה יוכל לעשות בה שימוש לטובתו.

עיבוד ועריכת תמונות לשימוש עצמי או לעבודה בתחום

הכרת תוכנת פוטושופ על בוריה כמו גם הבנה איך עושים שימוש בכלים וכמובן באפקטים, תוכל קודם כל לאפשר לכם לעשות מניפולציות בתמונות כחובבנים. כולנו מצלמים ומי שיידע לעבוד עם התוכנה יוכל להפיק תמונות הרבה יותר טובות תחת ידיו. אך עם פוטושופ ניתן להתפרנס לא רע. ניתן להציע שירות תיקון תמונות ישנות לכל דורש, ניתן לעצב אלבומים, וכמובן ניתן ללמוד תוכנות גרפיות נוספות ולהיות מעצבים גרפיים. כל האפשרויות פתוחות בפני מי שיודע לעבוד עם התוכנה והוא רק צריך לבחור האם הוא הופך את התוכנה לקריירה, להשלמת הכנסה, לעבודה נוספת, לעבודה כשכיר, לעבודה כעצמאי, או סתם להשאיר את התוכנה ברמת החובבנות.

ללמוד עיצוב גרפי מקצועי במכללת סולו ולהצליח בגדול!

מכללת סולו מציעה לימודי פוטושופ כמו גם לימודי תוכנות גרפיות למטרות שונות אך בשיטת לימוד קצת אחרת. לא עוד מורה בשיעור עם כיתה ולא עוד מורה פרטי שיושב עם התלמיד, אלא מורה פרטי אחד על אחד אך דרך האינטרנט. הלימודים מתקיימים באמצעות תוכנה ייעודית וכל מה שצריך הוא מחשב וחיבור לאינטרנט. אין תירוצים כולם יכולים! כמעט לכל אחד יש בבית מחשב אחד לפחות וכולם מחוברים היום לאינטרנט, ואין צורך להפסיד עבודה בשביל הלימודים אלא ניתן ללמוד בכל זמן גם בערבים וגם בימי שישי. אז למה למה אתם מחכים?

2019-07-25T00:23:07+03:00