חינם! מדריך להכנת עיצוב אלבום דיגיטלי רקע משתלב בפוטושופ ותמונות מתחברות

בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בהסבר על הכנת אלבום דיגיטלי מעוצב, איך מחברים בו תמונות האחת לשנייה ואיך הן משתלבות. הסרטון פשוט וקל להבנה והוא מצריך צפייה בחומר ותרגול שלו. הסרטון מיועד הן למתחילים והן למתקדמים והוא יסייע לכם רבות אם אתם מתכוונים ללמוד את רזי עיצוב האלבומים. עיצוב אלבומי תמונות נפוץ היום מאוד, מכיוון שאנשים מחפשים מזכרת מיוחדת מרגעים חשובים בחיים שלהם. היום הכל כל כך פשוט ומה שפעם היה מצריך פיתוח תמונות והפקת אלבום פיזי, מסתכם היום בכמה קליקים והחלטה האם רוצים להדפיס את האלבום או שלא. היום גם שינויים עושים בכמה שניות, מה שמאפשר חופש פעולה וכמובן ניסוי ותעייה, ובדיוק בגלל זה כל אחד יכול להתמקצע בתחום עם קצת עקשנות ולימוד הטכניקות, וכמובן כישרון עיצובי מינימלי.
להיות מעצבי אלבומים

להיות מעצבי אלבומים

כפי שציינו אנשים מחפשים היום מזכרות מיוחדות. כולנו מצלמים בלי סוף ולכל אחד יש מאגרים של אלפי תמונות, ובסופו של דבר יש מצבור של אלפי תמונות ששוכבות להן במחשב או בסמארטפון. כשמגיע אירוע משמעותי כדוגמת חתונה, טיול גדול או כל אירוע מצולם אחר, נרצה ממנו מזכרת מיוחדת, מזכרת לא שגרתית בצורת אלבום דיגיטלי. בדיוק בשביל זה יש מעצבי אלבומים שיודעים לקחת תמונות, לחבר אותן האחת עם השנייה, להוסיף להן מלל ואפקטים נוספים, ובסופו של דבר להפיק אלבום יפה ומיוחד. אם אתם רוצים להיות מעצבי אלבומים, מחכה לכם לא מעט פרנסה בתחום, כמובן במידה ויש לכם כישרון לכך ובמידה ואתם מכירים את תוכנת פוטושופ.

לצלם ולעצב

אם אתם מצלמים עבור אנשים, הנה עוד שירות שתוכלו להוסיף – שירות עיצוב אלבומים. זה יוסיף לכם עבודה ויאפשר לכם לתת שירותים נוספים ללקוחות שלכם, אם בתשלום ואם כבונוס.הסרטון שלפניכם יסייע לכם לעצב אלבומי תמונות, וצפייה בו יחד עם צריכה של חומרי לימוד נוספים תעשה אתכם למעצבי אלבומים טובים יותר ואיכותיים יותר. צפו בסרטון ותלמדו איך לעשות את זה בדרך המכונה ביותר ובצורה המקצועית ביותר שקיימת.

2019-08-04T20:33:17+03:00