חינם! מדריך לימודי אילוסטרייטור יצירת עיטורים גרפיים ומסגרות, עיוותים, מדהים!

בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך עובדים עם תוכנת אילוסטרייטור בצורה נכונה ואיך עושים שימוש באפקטים שונים שקיימים בה. הסרטון כולל הסברים על יצירה של עיטורים גרפיים, על מסגרות ועל עיוותים שניתן לעשות עם התוכנה. הסרטון הינו פשוט קל להבנה והוא כולל הסברים פשוטים על איך עושים את הדברים נכון ואיך עושים את זה בצורה מדויקת. הסרטון מתאים הן למתחילים והן למתקדמים, וכל אחד יכול לעשות בו שימוש בין אם הוא מעצב גרפי ובין אם לא (כמובן שהתוכנה מיועדת בעיקר למעצבים גרפיים) וכל מה שצריך הוא ללמוד את הדברים, לתרגל אותם עד כמה שניתן.
אילוסטרייטור בעת יצירת לוגואים

לעצב לוגואים ברמה גבוהה

תוכנת אילוסטרייטור היא התוכנה הטובה ביותר והמקצועית ביותר למי שמעצב לוגואים. לוגו של בית עסק צריך להיות מעוצב ברמה גבוהה וצריך להיות עם הקשר לעיסוק של העסק בשביל שלקוחות יבינו אותו. בשביל זה צריך להכיר את הכלים השונים וצריך לעשות בהם שימוש בשביל להפיק את הלוגו המוצלח ביותר. במהלך העבודה עם אילוסטרייטור בעת יצירת לוגואים, צריך לדעת לעצב מסגרות שונות וצריך לדעת לעשות עיוותים בשביל שהאפשרויות יהיו בלתי מוגבלות.

הייחודיות של אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, אחת החברות הגדולות בעולם בתחום זה. לאדובי יש תוכנות נוספות כמו פוטושופ, פלאש, אינדיזיין, דרימוויבר ואחרות, תוכנות אשר מלוות גם הן את עבודתו של המעצב הגרפי. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית בניגוד לתוכנת פוטושופ שהיא תוכנה שעובדת על פיקסלים, מה שאומר בפועל שאין הגבלה על גודל התמונה וניתן להגדיל אותה כמה שרוצים. זה קריטי ביצירת לוגואים מכיוון שלעיתים עיצוב כזה יכול היות מוגדל לפוסטר או לשלט חוצות והוא צריך כמובן להיות חד וברור.
אילוסטרייטור היא תוכנה וותיקה, תוכנה שנוספים לה כל הזמן כלים ושיפורים, ואם אתם מעצבים אתם חייבים להיות עם אצבע על הדופק בקשר לשדרוגים הללו. לימוד של התוכנה כמו גם התמקצעות בה הפוך אתם למעצבים מן השורה הראשונה, הן של לוגואים והן של עבודות גרפיות אחרות.

2019-08-07T09:14:43+03:00