חינם! מדריך לימודי אילוסטרייטור שיעורי הדגמה על יכולות התוכנה CS6-CC

//חינם! מדריך לימודי אילוסטרייטור שיעורי הדגמה על יכולות התוכנה CS6-CC
אם אתם רוצים להכיר יותר את תוכנת האילוסטרייטור, אחת מתוכנות העיצוב הפופולאריות ביותר, אתם חייבים לראות את הסרטון הזה. בסרטון תוכלו לראות הדגמה על היכולות המשודרגות של התוכנה בגרסה CS6-CC ותוכלו ללמוד ממנו המון. הסרטון מתאים הן למתחילים והן למתקדמים וסביר להניח שתמצאו בו לא מעט יידע שיתאים לכם, ואתם צריכים רק ללמוד את החומר כמו גם לתרגל אותו וכמובן לנסות ולהתמקצע יותר ויותר בתחום, בסופו של דבר עם הסרטון הזה וסרטונים נוספים תדעו מהן יכולות התוכנה ואיך אתם יכולים לנצל אותה לטובתכם ולטובת העיצובים שלכם.
עיצוב וגרפיקה למעצבים

מי צריך בכלל אילוסטרייטור?

אז מי צריך בכלל לדעת איך עובדים עם תוכנת אילוסטרייטור, הרי יש את תוכנת הפוטושופ? נכון, תוכנת פוטושופ היא תוכנה שכל מעצב חייב להכיר ויש לה יכולות מדהימות, אך לאילוסטרייטור יש את הייחודיות שלה. בפוטושופ לדוגמא אי אפשר להגדיל תמונות מעבר לגודל מסויים בגלל שהתוכנה עובדת על פיקסלים מה שמאוד מגביל ואם תמונה תוגדל יותר מידי היא תהיה מטושטשת. אילוסטרייטור לעומת זאת היא תוכנה ווקטורית מה שאומר שמי שמעצב שלט חוצות ענק יצטרך לעשות שימוש בתוכנה. בנוסף, מי שעוסק בתלת מימד זו בדיוק התוכנה שלו, ועם התוכנה הזו הוא יוכל לעשות פלאים למה שהוא מעצב.

בין אלו שצריכים את תוכנת האילוסטרייטור תמצאו:

מעצבים גרפיים
אנשי פרסום
מעצבי אופנה
צלמים
ומי לא…
התוכנה לא באה להחליף את תוכנת פוטושופ אלא מגדילה את היצע האפשרויות בעולם העיצוב, והתוכנה בגרסתה CS6-CC היא הרבה יותר טובה והרבה יותר נוחה לעבודה.
עם המדריכים שלנו תוכלו ללמוד לא מעט אך תצטרכו כמובן להמשיך ולהתקדם כל הזמן. הסרטון הזה כמו גם סרטונים אחרים נוגע לא נוגע בנושא, וישיר אתכם עם המון תיאבון ללמוד עוד על התוכנה. כל מה שאתם צריכים הוא להקדיש מעט ללימודים ולהכיר את התוכנה באופן בסיסי, ותוכלו להיחשף ליכולות המדהימות שלה כמו גם האיכותיות והמקצועיות שלה.
להיות מעצב טוב זה לשלוט בתוכנות העיצוב השונות, ולהכיר כל אחת מהן על בוריה. בין אם אתם מעצבים כמקצוע ובין אם אתם מתעתדים להיות מעצבים, אתם חייבים להכיר את התוכנה הזו כמו גם תוכנות אחרות.

 

 

2019-08-07T09:19:13+03:00