לימודי אילוסטרייטור שיעורי הדגמה חינם הסרטון מתאים הן למתחילים והן למתקדמים

לימודי אילוסטרייטור שיעורי הדגמה חינם הסרטון מתאים הן למתחילים והן למתקדמים

תוכן עניינים הצג
אם אתם רוצים להכיר יותר את תוכנת האילוסטרייטור, אחת מתוכנות העיצוב הפופולאריות ביותר, אתם חייבים לראות את הסרטון הזה. בסרטון תוכלו לראות הדגמה על היכולות המשודרגות של התוכנה בגרסה CS6-CC ותוכלו ללמוד ממנו המון. הסרטון מתאים הן למתחילים והן למתקדמים וסביר להניח שתמצאו בו לא מעט יידע שיתאים לכם, ואתם צריכים רק ללמוד את החומר כמו גם לתרגל אותו וכמובן לנסות ולהתמקצע יותר ויותר בתחום, בסופו של דבר עם הסרטון הזה וסרטונים נוספים תדעו מהן יכולות התוכנה ואיך אתם יכולים לנצל אותה לטובתכם ולטובת העיצובים שלכם.
עיצוב וגרפיקה למעצבים

מי צריך בכלל אילוסטרייטור?

אז מי צריך בכלל לדעת איך עובדים עם תוכנת אילוסטרייטור, הרי יש את תוכנת הפוטושופ? נכון, תוכנת פוטושופ היא תוכנה שכל מעצב חייב להכיר ויש לה יכולות מדהימות, אך לאילוסטרייטור יש את הייחודיות שלה. בפוטושופ לדוגמא אי אפשר להגדיל תמונות מעבר לגודל מסויים בגלל שהתוכנה עובדת על פיקסלים מה שמאוד מגביל ואם תמונה תוגדל יותר מידי היא תהיה מטושטשת. אילוסטרייטור לעומת זאת היא תוכנה ווקטורית מה שאומר שמי שמעצב שלט חוצות ענק יצטרך לעשות שימוש בתוכנה. בנוסף, מי שעוסק בתלת מימד זו בדיוק התוכנה שלו, ועם התוכנה הזו הוא יוכל לעשות פלאים למה שהוא מעצב.

בין אלו שצריכים את תוכנת האילוסטרייטור תמצאו:

מעצבים גרפיים
אנשי פרסום
מעצבי אופנה
צלמים
ומי לא…
התוכנה לא באה להחליף את תוכנת פוטושופ אלא מגדילה את היצע האפשרויות בעולם העיצוב, והתוכנה בגרסתה CS6-CC היא הרבה יותר טובה והרבה יותר נוחה לעבודה.
עם המדריכים שלנו תוכלו ללמוד לא מעט אך תצטרכו כמובן להמשיך ולהתקדם כל הזמן. הסרטון הזה כמו גם סרטונים אחרים נוגע לא נוגע בנושא, וישיר אתכם עם המון תיאבון ללמוד עוד על התוכנה. כל מה שאתם צריכים הוא להקדיש מעט ללימודים ולהכיר את התוכנה באופן בסיסי, ותוכלו להיחשף ליכולות המדהימות שלה כמו גם האיכותיות והמקצועיות שלה.
להיות מעצב טוב זה לשלוט בתוכנות העיצוב השונות, ולהכיר כל אחת מהן על בוריה. בין אם אתם מעצבים כמקצוע ובין אם אתם מתעתדים להיות מעצבים, אתם חייבים להכיר את התוכנה הזו כמו גם תוכנות אחרות.

האם גם היום כדאי לעבוד כמעצב גרפי? כמה מרוויחים מעצבים גרפיים בתעשיית הטכנולוגיה?

עיצוב גרפי הוא אחד התחומים שמתפתחים ומתפתחים ללא הרף בשנים האחרונות, כפי שניתן לראות במשימת בניית האפליקציות ואתרי האינטרנט שבהם עוסקים כיום מעצבים גרפיים. מי יוצר את כל המפרשים שאנו רואים? מי יוצר את כל כיסויי המוצר? כמובן, יש מעצבים גרפיים.

מעצבים גרפיים עוסקים במגוון תחומים, כולל עיצוב גרפי חוצה תחומית.

מעצבים גרפיים אחראים ליותר מסתם מודעות שיווקיות בפייסבוק ובאינסטגרם. אנו יכולים לראות כי מעצבים גרפיים פועלים במגוון דיסציפלינות החל מהפקת ספרים ועד יצירת מספר פוסטרים ודוגמאות המודפסות על נייר. עיצוב גרפי נחשב לאחת הענפים הרווחיים ביותר בשוק הישראלי כיום, במיוחד לאור משך הלימודים הקצר.

ישנן מספר אפשרויות לעבודה מהבית.

בעמוד זה הפקנו בקפידה שיעורים מרתקים המסבירים עבורכם מהי גרפיקה ממוחשבת וכיצד היא מתחברת לעולם ההייטק. קורסי יוטיוב באתר זה ניתנים בעברית ומתאימים לכל מי שרוצה להתחיל ללמוד מקצוע זה ולהרוויח קריירה. אין ספק שאם תתחברו למגזר הזה, תגלו הזדמנויות רבות לעבוד מהבית או להתקבל לארגוני הייטק.

אילו כישורים רוכשים מעצבים גרפיים?

מעצבים גרפיים חייבים לרכוש שפע של חוקים ושפות חדשים הקשורים לעולם החזותי, כמו גם מודעות ללקוח ולמותג. ההבחנות בין מיתוג למיתוג, כמו גם כיצד, לפי רעיונות שונים שנרכשו בתחום העיצוב הגרפי, ניתן לשלב אותו בתוכנת הגרפיקה של אדובי. תלמדו כיצד להשתמש במגמה גרפית מדהימה ליצירת מודעה שיווקית או כיצד להשתמש בתוכנת אילוסטרייטור ליצירת תרשימים וציורים לצרכים מסחריים.

המטרה של המעצב הגרפי היא לטפח את כל צורות היצירתיות.

התוכנית היא בסופו של דבר פשוט כלי, והאחריות של המעצב הגרפי היא להשתמש בכל הדמיון כדי ליצור תיק עבודות מקצועי. הפריט הכי מכריע שכל סטודנט לשוק בתחום העיצוב והתקשורת החזותית צריך לשחות בנישה הזו הוא תיק העבודות שלו.

טווחי השכר שמקבל מעצב גרפי היום?

טווחי השכר למעצבים גרפיים משתנים בהתאם להתמחות שאליה הם פונים. מעצבת גרפית עובדת בתעשיית הדפוס, מכינה ספרים וחוברות. מעצב גרפי עשוי להתחיל עם שכר נטו של 19,000 שקל אם הוא עובד בתעשיית ההייטק ומציע שירותי פיתוח ועיצוב.

כפרילנסרים, אתה עשוי לעבוד מהבית.

רוב הבוגרים במגזר זה בוחרים לעבוד מהבית כפרילנסרים מכיוון שהשכר גבוה בהרבה. הגירעון בתחום התקשורת החזותית והעיצוב הגרפי הביא לעלייה ולעלייה בשכר בשנים האחרונות, במיוחד בתקופת הקורונה.

מדוע הפיצוי כה גבוה ביחס לתקופת הלימודים הקצרה?

מעצבים גרפיים הם אלה שמפיצים ידע לשאר העולם. החל מפיתוח אפליקציות ועד עיצוב אתרים, דאגנו לך. למעצבים גרפיים יש אחריות לא קטנה שכן הם אלו שמגדירים את אופן השימוש בשפה הוויזואלית, כמו אריזות המוצר, או כיצד האפליקציה תעוצב ותשדר חווית משתמש נכונה. סגנונות עבודה אלו לא היו קיימים קודם לכן, וניתן לראות שמעצבים גרפיים בהייטק שולטים כעת על סגנונות העבודה החדשים. מגזר ההייטק מגייס כל הזמן מעצבים או מעצבים גרפיים, מה שגורם למחסור עצום בעבודה.

מה בדיוק מבצעים מעצבי גרפיקה ועיצוב בחברות הייטק?

מהנדסי תוכנה ומפתחי מוצר בחברות הייטק לא למדו במדעי המחשב איך לחשוב חזותית או לחילופין באילו צבעים להשתמש כשמעצבים אפליקציה או תוכנה שחברת הייטק מייצרת לעולם. כולנו יודעים שמדינת ישראל היא אחת העמים שתמיד מצמיחים טכנולוגיה, וההיי-טק רק התפתח וטיפס בצורה דרמטית בשנים האחרונות.

מעצבים גרפיים משתפים פעולה עם מפתחי תוכנה

מעצבים גרפיים משתפים פעולה עם מפתחי תוכנה כדי ליצור את כל הפלטה הוויזואלית שצריכה להיות לכל מוצר. מהפקת אותות ויזואליים המתמזגים תוך שימוש ברכיבים גרפיים ועד לבניית קומפוזיציות ואיזון משקל תוך שמירה על הזרימה העיצובית שההכנה הגרפית דורשת.

במהלך הלימודים התלמידים לומדים כיצד להשתמש בתוכנות ואינדיזיין.

איך אני יכול למצוא עבודה בטכנולוגיה עילית?

כדי להיות מאושר בעבודה בארגונים ההייטק, אתה חייב להציג יכולות עיצוב גרפיות ויכולות. תיק זה הוא הפריט היחיד שאתה תציג ולהשקיע לאורך המחקר שלך. בתיק, ייתכן לבחון כל סימולציות עסקיות שהשלמת, וכן כיצד אתה בסגנון להקצות לבצע איזון משקל או להציג מגמה ויזואלית. אין ספק כי כול סוכנות פרסום דיגיטלית או לקוח שרוצה לשתף פעולה איתך תשאל אותך למה אתה נוצר בסגנון זה או אחר.

תוכנת גרפיקה מה המחיר שלהן?

עלות השימוש בתוכנות גרפיות כמו מתוארת כחבילה אחת. תחילה עליך להירשם לחברות באתר אדובי, ואם אתה סטודנט, תוכל לקבל הנחה ולשלם 70 ₪ לחודש עבור השנה הראשונה. לאחר שנה של שימוש המחיר מטפס ל-100 שקל לחודש וכל עדכוני התוכנה מותקנים אוטומטית במחשב.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט באמצעות האינטרנט?

התקופה האחרונה בעולם ובישראל הייתה קשה מאוד לבעלי חברות ומפעלים רבים, ואין ספק שהיא שינתה את המעבר לעבודה אונליין בלבד, כמו קבלת תואר ראשון או שני בזום. כבר למעלה מ-15 שנה שבית הספר מציע לימודי תעודה ותיק עבודות בגישה פרטנית ואישית.

תוכנת רשתות מחשבים

הלימודים מתבצעים באמצעות תוכנה המקשרת בין מחשבים, והמורה רשאי לצפות במסך התלמיד לאורך כל השיעור. לאחר מספר הסברים, התלמיד מתחיל לתרגל את הנושא, ואם נושא אינו ברור, המדריך יחזור צעד אחר צעד עד שהתלמיד ידע היטב את כל התוכן.

תרגילי חשיבה-פיתוח

בסיום כל הדרכה פרטנית עם המדריך שלך, תקבל פעילויות לבניית החשיבה שלך וכיצד לבנות את המשימות הרבות שמצמיחות את החשיבה שלך ברמה הוויזואלית המתאימה. עזרה אישית היא יותר מסתם הקורס עצמו, וסטודנטים עשויים לקבל משוב מהמורה שלהם משיעור לשיעור. למידה אישית, לפי בית הספר, היא ההיבט היעיל ביותר לשילוב בעבודה.

כיצד ניתן לעבוד מהבית באמצעות מחשב בתחום המולטימדיה ועיצוב אתרים?

רוב הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית רוצים לעבוד מהבית בצורה עצמאית ואישית יותר. כל תלמיד כבר מצטרף לקבוצת בית ספר של 19 וחצי אלף חברות שיכולות לספק לך את העבודה הראשונה שלך או להחליף את הלקוחות שלך לאורך כל תקופת הלימודים.

מפעלי ההייטק החשובים בישראל

במשך 12 השנים האחרונות, הקבוצה הופיעה במספר פרסומים וכן באינטרנט. אנו יכולים לראות את כל מפעלי ההייטק הגדולים בישראל וכן את חברות הפרסום העסקי הדיגיטלי. אין ספק שתוכלו לבנות אתר אינטרנט או לחילופין עמוד פייסבוק בו תציגו את כל העבודות שביצעת לאורך זמן הלימודים. מספיק שמשרד או לקוח יתנו לך הזדמנות, ובוודאי תראה שהרבה לקוחות ועבודות נוספות יגיעו בדרך שלך על בסיס קבוע. עיצוב גרפי הוא תחום מאוד מבוקש, לכן כמות משמעותית של משימות שיווק שנתיות יעסיקו אותך לאורך כל היום.

לימודי עיצוב גרפי מתקדם מה זה בדיוק?

המסלול השני שעל מעצבים גרפיים ללמוד הוא תקשורת חזותית, שהיא יצירת אתרים ואפליקציות. במהלך השכלתם, אנשים חייבים ליצור תיק עבודות המדגים את הבנתם בעיצוב גרפי בינתחומי. התלמידים לומדים על טכנולוגיות בניית אתרי וורדפרס וכן כיצד לספק חווית משתמש מקצועית באמצעות Elementor.

תוכנת XD של אדובי

יצירת אפליקציות בתוכנת XD של אדובי נחשבת לקורס המשמעותי ביותר בלימודים שכן היא נותנת מענה ופתרון דיגיטלי לארגונים רבים הזקוקים גם לאתר אינטרנט ואפליקציה לטיפול בלקוחות. ללא ספק, חווית משתמש נחשבת לאחד ההיבטים הקריטיים ביותר בהצגת תיק עבודות.

מהי בעצם חווית משתמש?

חווית המשתמש היא אחד הגורמים המשמעותיים ביותר להצלחת כל תוכנה. התלמידים לומדים כיצד להקים את האתר בצורה מקצועית כך שכל משתמש יוכל להגיע לכל מקום שירצה. במהלך הקורס, תפעילו מספר סימולציות לבניית תיק העבודות שלכם, שיכלול אתרים ואפליקציות שיצרתם באמצעות תכנות מקצועי.

היקום של תקשורת חזותית

תחום התקשורת החזותית הוא אחד התעשיות המבוקשות ביותר בימינו מאחר והדרך להייטק היא די מהירה משם. אין ספק שמציאת זמן להשלמת שיעורי בית ופרויקטים חיונית להצלחה בקריירה זו, שכן עיצוב גרפי ותקשורת חזותית הם שפה לכל דבר.

בשימוש בתוכנות גרפיות נדרשת חשיבה יצירתית.

בעמוד תמצאו מספר שיעורי גרפיקה הדנים כיצד לעצב אתר אינטרנט תוך דיון בחשיבה יצירתית בשימוש בתוכנות גרפיות. תוכנה היא רק כלי בגרפיקה, אבל מה שעולה לאורך לימודי עיצוב גרפי נקי הוא הבנה ויזואלית כיצד להגיע לסימולציות מקצועיות שיגרמו לעיצוב לעבוד בעולם השיווק המסחרי.

אנו מזמינים אותך לצפות בכל הסרטונים ולקבוע אם אתה מתאים ומתחבר למומחיות זו. עד אז, תהנו מהצפייה, ואתם מוזמנים ליצור קשר כעת עם המרכז למגמת תקשורת חזותית אונליין כדי לגלות כיצד גם אתם עשויים ללמוד את המקצוע הטרנדי והמבוקש ביותר בעולם הדיגיטלי בישראל בשנת 2023.