חינם! מדריך לימודי של תוכנת דרימוויבר – Dreamweaver cs6 HTML  גלריה של תמונות מתחלפות עם טבלאות.

אם אתה כאן זה אומר שאתה רוצה ללמוד את תוכנת דרימוויבר, וספציפית בניית גלריית תמונות מתחלפות שיופיעו באתר אותו אתה בונה או תבנה. אתה בהחלט במקום הנכון. בסרטון שלפניך תוכל למצוא הסבר קל ופשוט, איך עושים את זה בפועל ולאליו שימושים הגלריות הללו. כל מה שנדרש ממך הוא לשבת וללמוד את החומר מהסרטון וכמובן לבצע אותו בעצמך, ותרגול זה תמיד טוב כי בלעדיו החומר לא ייטמע. אז שב או שבי בנוחות, וצפו בסרטון ברור ונוח ללמידה והשתדלו להפיק ממנו את המיטב.
חינם! מדריך לימודי של תוכנת דרימוויבר – Dreamweaver cs6 HTML

מי צריך תמונות מתחלפות באתר?

כשאתם נכנסים לאתר אינטרנט, מה מושך את תשומת ליבכם יותר מכל? מה גורם לכם להישאר באתר ולא להמשיך הלאה לאתר הבא? חייב להיות אלמנט יפה ויזואלית שיתפוס את העין שלכם, או קופירייטינג במיטבו שכתוב בצורה מושכת ומעניינת. יש לא מעט אפקטים ויזואליים אותם ניתן להכניס לאתר, אך תמונות מחלפות הן הטובות ביותר למטרה הזו. יש מספר שימושים שניתן לעשות עם תמונות מתחלפות באתר:
לוגואים של לקוחות – אם אתם עובדים או עבדתם עם לקוחות מוכרים בשוק, כמו קוקה קולה, אוסם או חברות אחרות, אתם תרצו מן הסתם להראות את זה לגולשים שלכם. אפשר בתמונות דוממות אך אם אתם רוצים לתפוס את העין שלהם, גלריית תמונות מתחלפות תהיה מצויינת
העברת חוויות – אתר אינטרנט עוסק בטיולים, אטרקציות וכדומה, ורוצה להכניס את הגולשים לאווירה שהוא רוצה לשדר, תמונות מתחלפות יעשו את זה. זה תחליף ראוי לסרט שעלול לעייף את האנשים, וזה יכול לתפוס ויזואלית מצוין.
תמונות של עובדים או מנהלים – עוד שימוש לתמונות המתחלפות באתר האינטרנט הוא תמונות של מנהלים או עובדים בחברה. אם אתם רוצים ליצור אמינות אתם צריכים גלריית תמונות כאלו, ואתם צריכים כיתוב של כמה מילים מתחת לכל אחת מהן בשביל ליצור תחושת שייכות והיכרות אצל הגולש.
גלריית תמונות מתחלפות אפשר לעשות עם שימוש בתוכנות כאלו ואחרות ואפשר לעשות את זה עם שימוש בתוכנת דרימוויבר. לא לחינם אנשי המקצוע בוחרים בתוכנה הזו לבניית גלריות, ולא לחינם היא הפופולארית מכולן, ואם אתם רוצים ללמוד איך לבנות גלריה כזו אתם צריכים לראות את הסרטון הזה עד הסוף.

2019-08-04T21:04:23+03:00