חינם! מדריך לימוד איך עובדים עם טקסטים בפוטושופ

הסרטון שלפניכם הוא סרטון העוסק בתוכנת הפוטושופ, התוכנה הפופולארית ביותר בעולם העיצוב. בסרטון הספציפי תוכלו לראות איך ניתן לעבוד עם טקסטים על תמונות, איך ניתן להבליט אותם ואיך ניתן להוסיף להם אפקטים שונים, ובכלל, הקשר בין תמונה לטקסט ומה הטקסט יכול לעשות לה. בסרטון תוכלו לצפות צעד אחר צעד בשלבים השונים, וליישם את הנלמד וכמובן לתרגל אותו כך שהוא ייטמע בכם ותוכלו לעשות בו שימוש נוסף מאוחר יותר.

פוטושופ, מלכת תוכנות העיצוב

בין אם אנו עוסקים בתחום העיצוב ובין אם לא, פוטושופ היא שם ששמענו רובינו. ואכן, התוכנה הינה כפי שציינו תוכנת עיצוב התמונות הפופולארית בעולם, והיא כלי בסיסי לכל מעצב מקצועי כמו גם למי שעושה את זה כתחביב. התוכנה הינה אחת מתוך כמה תוכנות עיצוב שחייבים להכיר, כמו אינדיזיין, אילוסטרייטור, פלאש ועוד, אך היא תוכנה שעומדת בפני עצמה ויודעת לתת מענה לצרכים שונים בכל מה שקשור לעיצוב של תמונות. שימוש נכון בה יכול לסייע בתיקון תמונה בעייתית עד כדי הבאה שלה למצב של כמעט מושלמת, וכמובן לקחת תמונה איכותית ולתת לה “טאץ'” עיצובי שיהווה טוויסט משמעותי בשבילה. עם כל הכבוד לתוכנות שקמות השכם והערב, אלו שמתיימרות להיות תוכנות עיצוב תמונות, תוכנת הפוטושופ היא מלכת התוכנות, הייתה כך וככל הנראה תהיה כך עוד הרבה שנים, בעיקר בעולם העיצוב המקצועי.
שילוב טקסט בתמונה – להעצים את המסר

שילוב טקסט בתמונה – להעצים את המסר…

למה בכלל צריך טקסט בתוך תמונה? האם תמונה לא יכולה להעביר את האווירה אותה אנו מעוניינים להעביר? תמונה יכולה אם כן להעביר תחושה, מסר, ואוירה, אך עם הכיתוב המתאים היא יכולה להיות מושלמת. עם משפט שיווקי שמגיע במקום הנכון ובזמן הנכון, תמונה יכולה לעשות פלאים לקמפיינים מסויימים, ושילוב נכון בין עבודת המעצב לקופירייטר יכול להוליד תוצאות מדהימות. אך עם טקסט בפוטושופ צריך לדעת לעבוד, ובדיוק בשביל זה נוצר הסרטון הזה שנותן קצת מושג בתחום.
פוטושופ היא תוכנה שיועד במקור לאנשי מקצוע בתחום העיצוב הגרפי, אך גם אם אתם לא עוסקים בכך, יהיו לכם לא מעט שימושים בתוכנה זו. בעידן בו כולנו מצלמים בלי סוף, תוכנת ליטוש תמונות יכולה להיות בשימוש אצל כל אחד מאתנו.