חינם! מדריך לימוד דרימוויבר בניית גלריית תמונות בסיסית ב-HTML Dreamwraver cs6

בסרטון שלפניכם תוכלו לראות חלק מנפלאות תוכנת הדרימוויבר. עם לימוד נכון והבנה של החומר כמו גם תרגול שלו תוכלו בעזרת הסרטון הזה לבנות גלריית תמונות בסיסית, כך שתוכלו להציג אותה באתר אותו אתם בונים. דרימוויבר היא עוד אחת מהתוכנות המוצלחות של חברת אדובי, והיא מביאה לידי ביטוי חלק מהתוכנות האחרות שעוסקות בעיצוב, והטמעה של אותם עיצובים בדף האינטרנט. דרימוויבר היא תוכנה בעזרתה ניתן לשלוט על קוד ה-HTML ויחד עם זאת היא מאפשרת פרודוקטיביות של עיצוב ויזואלי. מי שרוצה לדעת וללמוד בניית אתרים חייב להכיר את התוכנה הזו, והאופציה לבנות גלריה של תמונות גם היא חובה לכל מי שמתכנן לבנות אתרים.
ללמוד בכלל בניית אתרים

למה ללמוד בכלל בניית אתרים?

כי זה המקצוע המבוקש ביותר כיום, וזה שיש לו את הדרישה הרבה ביותר… העולם של היום קיים על אתרי אינטרנט, כל דבר שאנו רוצים לדעת עליו, כל מוצר שאנו רוצים לראות מה מחיר השוק שלו, תקשורת בין אנשים… הכול! האינטרנט הפך אותנו לצרכני מסך, וכל מי שרוצה לפתוח עסק בכל תחום שהוא חייב אתר אינטרנט. יש גם לא מעט אנשים שצריכים אתר אישי שלהם, ובדיוק בשביל כל אלו יש את מפתחי ובוני האתרים. ולמה ללמוד דרימוויבר ובין השאר לדעת ליצור גלריית תמונות? מכיוון שהיום הכול עניין של תחרות. יש לא מעט בוני אתרים וחברות בתחום, ובסופו של דבר מי שיצליח הוא מי שיציע ללקוח שלו יותר. אתם לא יכולים להציע בנייה של אתר בלי לדעת לבנות גלריית תמונות, ואת זה עושים עם תוכנת דרימוויבר.

להיות מקצועי יותר ומבוקש יותר!

נכן, יש היום מערכות לבניית אתרים שלא מצריכות הכרת קוד או כל מיני דברים מסובכים אחרים. אך עם כל הכבוד להם אף אחת מהמערכות הללו לא יודעת לעשות את מה שיודעת דרימוויבר לעשות, ואם אתם רוצים להיות מומחים בתחום, מבוקשים יותר ומקצועיים יותר, אתם חייבים להכיר את התוכנה, לפחות ברמה בסיסית.
דרימוויבר היא תוכנה שעושה פלאים, וחלק מאותם פלאים היא יודעת לבנות גלריית תמונות בסיסית. הסרטון ייתן לכם מושג כללי איך עושים את זה, ותמיד תוכלו להעמיק וללמוד את התוכנה על בוריה ולהיות הטובים ביותר בתחום.

2019-08-04T21:04:02+03:00