חינם – מדריך לימוד פוטושופ כלי המג’יק, הפעם איך מציירים איתו בפוטושופ – magic wand tool

//חינם – מדריך לימוד פוטושופ כלי המג’יק, הפעם איך מציירים איתו בפוטושופ – magic wand tool
לפניכם סרטון מרתק ומעניין המסביר בצורה פשוטה איך להשתמש בכלי המג’יק, ואיך מציירים איתו בפוטושופ. הסרטון מוסבר בצורה נהירה וברורה ועליכם רק להקשיב לו ולראות את הסברים, כמובן לנסות את זה בעצמכם ולתרגל. הסרטון ייקח אתכם עוד צעד אחד בנבכי הפוטושופ, ויאפשר לכם לעשות דברים שלא עשיתם קודם לכם, ומתוך כך להיות מעצבים טובים יותר היודעים לעשות שימוש באופציה נוספת בתוכנה.
magic wand tool

מי צריך בכלל פוטושופ?

לא משנה איפה ונהיה ולאן נסתובב, נראה סביבנו מצלמות. המצלמות הללו יכולות להיות מצלמות דיגיטליות, ויכולות להיות סמארפונים. אך צילום כבר לא מספיק וצריך לדעת גם לעצב תמונה, בין אם זה בשביל לשפר את הצילום המקורי ובין אם זה בשביל להוסיף לו אפקט כלשהוא. גם אם אנו לא אנשי מקצוע, לא מעצבים ולא צלמים מקצועיים, שימוש בתוכנת הפוטושופ ישדרג את הצילומים שלנו. אומנם יש היום לא מעט תוכנות שפותחו בשנים האחרונות שמתיימרות להחליף את הפוטושופ, אך אין תוכנה שבאמת יכולה לעשות את זה. פוטושופ הייתה ותישאר תוכנת עריכת ושיפור התמונות הטובה בעולם.

מי צריך אותה?

מעבר לזה שכל אחד שמצלם ביום יום צריך אותה (שזה בעצם כולנו) יש אנשי מקצוע מתחומים שונים שחייבים ללמוד אותה ולהכיר אותה על בוריה:
  1. צלם מקצועי – צלם מקצועי בעולם של פעם, היה מצלם ותו לא. הצילומים היו בפילם, וכל מה שנותר לצלם לעשות לאחר שהוא לחץ על כפתור הצילום הוא להתפלל שהתמונה תצא טובה. היום צילום לא נגמר עם הלחיצה הזו, והיום צלם יכול לקחת את התמונה ולשפר אותה פלאים גם אם היא יצאה לא טובה, ויכול לקחת תמונה טובה ולשדרג אותה.
  2. מעצבים גראפיים – אין מעצב גרפי שלא יודע את תוכנת הפוטושופ ועושה שימוש בה. עיצוב גרפי נשען על הפוטושופ כמו גם על האילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ותוכנות נוספות. פוטושופ היא הראשונה והחשובה מכולן, והיא בסיס לעבודה עם תוכנות נוספות.
  3. אנשי פרסום באינטרנט – כמו בעולם הפרסום שבחוץ, גם בעולם הפרסום הווירטואלי ואולי בעיקר בו, חייבים להכיר את תוכנת הפוטושופ ולעשות שימוש בה. יצירת מודעות פרסום, יצירת באנרים וכדומה, כולם מחייבים שימוש בתוכנת הפוטושופ ושימוש מתקדם בה.
    ישנם כמובן עוד אנשי מקצוע רבים מתחומים אחרים שעושים שימוש בתוכנת הפוטושופ.

2019-08-04T11:15:05+03:00